dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielona

Śródmieście,Gdańsk

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

NA sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie W gdańsku śródmieściu przy ul. Zielonej lokal: lokal 2 pokojowy o powierzchni 53m2. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

601 568 zł68 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja - zadzwoń. Zakup bez podatku pcc i bez prowizji. Nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej i zielonej części Gdańska. Otaczają ją łąki, liczne stawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Afrodyty

Kowale,Gdańsk

419 000 zł56 m² 7 447,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Duże, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone w Kowalach- miejscu oddalonym od centrum Gdańska około 7km, dobrze skomunikowane z pełną infrastrukturą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łagiewniki

Śródmieście,Gdańsk

490 000 zł38 m² 12 928,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie: mieszkanie dwupokojowe, położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku, o łącznej powierzchni 37,9 m2. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - holu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Taborowa

Siedlce,Gdańsk

778 521 zł56 m² 13 942 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0 % prowizjii 0 % pcc Zakup bezpośrednio od Dewelopera - zadzwońbardzo cicha i spokojna okolica - spacerem 15 minut do Starówki Gdańska. Inwestycja składająca się z 6 nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Letnica

Letnica,Gdańsk

430 462 zł42 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja - blisko morza * znakomita lokalizacja w Gdańsku * widok z okna na wyższych piętrach na Zatokę Gdańska * kilkaset metrów do morza i plaży * w otoczeniu tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Aniołki,Gdańsk

689 000 zł42 m² 16 436,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowy apartament, o powierzchni niespełna 42 m2, mieszczący się na terenie prestiżowej inwestycji Copernicus dewelopera Ekolan. Inwestycja to zespół kameralnych nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

455 000 zł38 m² 11 973,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 przy ulicy Chłopskiej na Przymorzu Atutem mieszkania jest jego bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie, zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogarna

Stare Miasto,Gdańsk

780 000 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na Starym Mieście przy ulicy Ogarnej w Gdańsku mieszkanie: o wysokim standardzie wykończenia, dwustronne, znajdujące się w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Oliwa,Gdańsk

1 549 000 zł133 m² 11 646,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1914

Mieszkania w zabytkowej kamienicy Oliwskiej blisko lasu! Nieruchomość zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic trójmiasta - Oliwie w pobliżu lasu i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podhalańska

Oliwa,Gdańsk

889 000 zł74 m² 12 046,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Szukasz bezpiecznej przystani dla swoich środków finansowych? A może chciałbyś zamieszkać w wyremontowanym mieszkaniu z widokiem na całą Oliwę? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

512 371 zł48 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta oraz okolicznych gminach. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Letnica

Letnica,Gdańsk

585 079 zł61 m² 9 649,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż realizowana bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku! Przepiękna nowoczesna inwestycja usytuowana zaledwie 10 min. piechotą od plaży w Brzeźnie w otoczeniu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Taborowa

Siedlce,Gdańsk

778 521 zł56 m² 13 942 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Łostowice,Gdańsk

458 715 zł58 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 57,7 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, trzech sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budapesztańska

Piecki-Migowo,Gdańsk

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe o powierzchni 65 m2 na Morenie. Atuty: - to jedyne mieszkanie na piętrze - ekspozycja południowa i zachodnia - spokojna i cicha okolica - balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyspa Sobieszewska

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

531 500 zł38 m² 13 964,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż realizowana bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Apartament w inwestycji apartamentowej na Wyspie Sobieszewskiej - tylko 15km od Centrum Gdańska, 1 km do jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

330 500 zł38 m² 8 645,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z rynku pierwotnego, termin wydania: IV kwartał 2022 Mieszkanie Kompaktowe, dwupokojowe mieszkanie 38,23m2 z dużym ogródkiem- 36.94m2! - ustawne i funkcjonalne Metraże Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gabrysiak

Jasień,Gdańsk

529 000 zł50 m² 10 558,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atuty: - wyremontowane w 2020r - nowe budownictwo - stan do zamieszkania - w pełni wyposażone - przestronne, jasne wnętrze - dobrze skomunikowane - okolica pełna zieleni - wiele terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Wrzeszcz,Gdańsk

394 000 zł42 m² 9 380,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwupokojowe mieszkanie z jasną kuchnią w Gdańsku na ul. Wileńskiej na styku trzech dzielnic: moreny, wrzeszcza i Suchanina. Zlokalizowane w spokojnej okolicy z pełnym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Letnica

Letnica,Gdańsk

499 000 zł49 m² 10 184 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam Bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) - Mieszkanie o bardzo Funkcjonalnym Rozkładzie Salon z Kuchnią + 2 pokoje + łazienka i Balkon w prężnie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łostowice,Gdańsk

370 507 zł41 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 40,94 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Letnica

Letnica,Gdańsk

379 000 zł33 m² 11 485 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam Bezpośrednio ( bez prowizji oraz podatku pcc) - okazja 2 pokoje z tarasem Idealne na start dla Młodych lub na Wynajem! Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki tramwajowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brzeźno

Brzeźno,Gdańsk

375 000 zł35 m² 10 714 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Przymorze,Gdańsk

509 000 zł54 m² 9 425,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz przestronnego mieszkania do własnej aranżacji dla twojej rodziny tuż obok morza I parku reagana? - trafiłeś idealnie! atuty: * plaża zaledwie 15 minut spacerem * 400 metrów do parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matuszewskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

685 000 zł74 m² 9 256,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja: gdańsk Morena- idealne dla poszukujących miejsca zapewniającego spokój, a jednocześnie bliskość do wszystkich zalet miasta. Świetnie skomunikowane poprzez liczne przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

533 130 zł68 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

529 000 zł45 m² 11 755,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zalety nieruchomości: - mieszkanie gotowe do wprowadzenia - 20 minut pieszo do plaży - 2 oddzielne pokoje, - 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego oraz autobusowego - 15 minut pieszo do stacji skm -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

649 000 zł89 m² 7 319,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kup bez pcc kup bez prowizji nasi doradcy finansowi pomagają W uzyskaniu kredytu Na sprzedaż mieszkanie na kameralnym i doskonale skomunikowanym osiedlu znajdującym się na Gdańskich Kokoszkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

763 610 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj tu i codziennie czuj się jak na wakacjach! Mila Baltica to wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta. Spokojne, zamknięte osiedle o niskiej zabudowie, lekkie piaskowe elewacje, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Taborowa

Siedlce,Gdańsk

1 139 088 zł90 m² 12 588 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

550 000 zł46 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2, przy ul. Kartuskiej, gdańsk Sidlce. Mieszkanie składa się z: - 2 oddzielnych pokoi - oddzielnej kuchni - łazienki - przedpokoju Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

449 000 zł38 m² 11 815,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, położone przy ul. Grunwaldzkiej tuż obok Akademii Wychowania Fizycznego oraz Olivia Business Centre, w ścisłym sąsiedztwie Alchemii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Siedlce,Gdańsk

782 016 zł60 m² 12 943 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0 % prowizjii 0 % pcc Zakup bezpośrednio od Dewelopera - zadzwoń. Bardzo cicha i spokojna okolica - spacerem 15 minut do Starówki Gdańska. Apartament znajduje się na drugim - ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Brzeźno

Brzeźno,Gdańsk

569 000 zł60 m² 9 483 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie: 3 pokoje - pow. 60 m2 z widną kuchnią oraz tarasem Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki tramwajowe, autobusowe - dobry dojazd samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

444 000 zł53 m² 8 407,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

355 000 zł40 m² 8 875 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralna, niska zabudowa. Teren inwestycji urozmaicą liczne oczka wodne starannie zagospodarowane zielenią. Dzięki wodnym ogrodom osiedle zyska niepowtarzalnego charakteru. Wszystkie mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellonki

Chełm,Gdańsk

460 000 zł42 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Pogodnym w Gdańsku, wybudowanym przez znanego dewelopera Ekolan. Osiedle obejmuje trzypiętrowe budynki w ciepłych, pastelowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wyczółkowskiego

Siedlce,Gdańsk

1 050 000 zł88 m² 11 974 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Brzeźno,Gdańsk

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zalety Nieruchomości: - 400 metrów do plaży - 5 minut pieszo do parku Brzezińskiego - W cenie mieszkania całe wyposażenie - Mieszkanie po kapitalnym remoncie - Pełna infrastruktura w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łostowice,Gdańsk

369 964 zł41 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 40,88 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na ogródek, sypialni oraz łazienki.