dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana z Kolna

Stare Miasto,Gdańsk

599 999 zł63 m² 9 523,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Są mieszkania, które po prostu mają duszę. Takie, do których wchodzisz i od razu czujesz, że to miejsce z historią, ale i z przyszłością. Na ulicy Jana z Kolna, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Turystyczna

Sobieszewo,Gdańsk

989 000 zł57 m² 17 314,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Metraż: 57.12 m | Ogródek z tarasem 58,15 m l parter | 2 pokoje Lokale w cenach od 947 715,00 PLN do 1 380 675,00 PLN, o powierzchniach od 37,74 m do 69,45 m . Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 399 000 zł59 m² 23 711,90 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Star tower Nowa Letnica | Apartament na najwyższym piętrze Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowym budynku Star Tower w dzielnicy Nowa Letnica. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

669 900 zł54 m² 12 428,60 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie na gdańskiej Oliwie - ul. Wita Stwosza! mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 53,9 m2. Składa się na nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Wrzeszcz,Gdańsk

769 999 zł63 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

To nie jest zwykłe mieszkanie. To miejsce, w którym zaczyna się nowy rozdział. W samym sercu Wrzeszcza - dzielnicy, która tętni miejskim życiem, a jednocześnie daje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aldony

Wrzeszcz,Gdańsk

1 990 000 zł98 m² 20 351,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie historyczny urok i nowoczesny komfort. Ten przestronny apartament o powierzchni około 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Aniołki,Gdańsk

1 250 000 zł75 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Z przyjemnością oferuję wyjątkową nieruchomość, będącą prawdziwym ukrytym klejnotem w sercu Gdańska. To oferta dla wymagających, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Wrzeszcz,Gdańsk

599 000 zł48 m² 12 573,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu gdańskiego Wrzeszcza - 47,64 m . W skład nieruchomości wchodzą: - dwa funkcjonalne, ustawne pokoje, - oddzielna, jasna kuchnia, - łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Żabi Kruk

Śródmieście,Gdańsk

598 870 zł34 m² 17 515,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Metraż: 34,19 m | 1 pokój | 1. piętro | Termin oddania: II kwartał 2028 Lokale w cenach od 487 220,97 pln do 1 017 702,01 pln brutto, o powierzchniach od 26,26 m do 47,46 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Śródmieście,Gdańsk

4 000 000 zł89 m² 44 943,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament na sprzedaż - gdańsk śródmieście, brabank II Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 89 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Port,Gdańsk

480 000 zł40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferta zarezerwowana Marzysz o własnym mieszkaniu, w którym będziesz miał odpowiednią przestrzeń i miejsce do odpoczynku po trudach dnia codziennego? Mam do zaoferowania atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpińskiego

Suchanino,Gdańsk

639 000 zł53 m² 12 063,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe | Gdańsk Suchanino | ul. Karola Kurpińskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni niecałych 53 m , położone na 1. piętrze czteropiętrowego bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Aniołki,Gdańsk

850 000 zł66 m² 12 931,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65,73 m - Gdańsk Aniołki, ul. Powstańców Warszawskich. Lokal mieszkalny składa się z osobnej kuchni, salonu, dwóch sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Sobieszewo,Gdańsk

677 829 zł29 m² 23 253,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Luksusowy Apartament Inwestycyjny nad mariną na wyspie Sobieszewskiej- gdańsk Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji, położonej w unikalnej lokalizacji przy marinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

999 000 zł56 m² 17 712,80 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jasne, 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem w świetnej części Moreny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołodzieja

Ujeścisko,Gdańsk

1 150 000 zł80 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atuty: nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m w dzielnicy Gdańsk Ujeścisko (80-180) W pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania - dostępne od zaraz Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Aniołki,Gdańsk

829 000 zł66 m² 12 612,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie z wiatą garażową - Gdańsk Aniołki Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,73 m , położone w klimatycznej, zadbanej kamienicy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

869 000 zł68 m² 12 779,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoja enklawa elegancji tam, gdzie historia spotyka się z domem Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię delikatne światło wpadające przez wysokie okna odrestaurowanej kamienicy. Parzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hynka

Zaspa,Gdańsk

1 299 000 zł67 m² 19 393,80 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament położony w prestiżowej inwestycji Zaspa Vvita. Nieruchomość została zaprojektowana i wykończona z najwyższą starannością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Marynarki Polskiej

Śródmieście,Gdańsk

375 000 zł25 m² 14 869,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atuty nieruchomości: zakup od dewelopera, bez prowizji Duże możliwości negocjacyjne Możliwość odliczenia podatku vat 23% Nowe budownictwo Doskonała loaklizacjia na styku Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Orunia Górna,Gdańsk

465 000 zł37 m² 12 632,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym sypialnia łazienka przedpokój balkon Lokalizacja Osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

699 000 zł56 m² 12 459,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Z potencjałem dla rodziny jak I na inwestycję (możliwe 5 niezależnych pokoi). Gotowe do remontu - specjalnie dla nowego nabywcy zostało opróżnione z mebli i ruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

770 000 zł35 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o pow. ok. 35m2 położone na 8 piętrze wieżowca z widokiem na Pomnik Westerplatte, w rozwijającej się dzielnicy Gdańska Nowa Letnica. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Strzyża,Gdańsk

850 000 zł63 m² 13 492,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mam do zaoferowania świetne 4 pokojowe mieszkanie po remoncie w fantastycznej lokalizacji Świetna komunikacja z całym Trójmiastem Blisko skm i tramwaj Fantastyczny dojazd na uczelnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Głęboka

Śródmieście,Gdańsk

326 000 zł28 m² 11 854,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ostatnie kawalerki w topowej lokalizacji! Gotowe do odbioru! sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! wyjątkowa oferta przestronnej kawalerki W śródmieściu. Tramwaj, wyspa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rytelska

Borkowo,Gdańsk

398 840 zł34 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Przestronne 1- pok mieszkanie 8 km do centrum z ogródkiem. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

679 000 zł50 m² 13 580 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 50 m2 Gdańsk Przymorze. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jaworzniaków

Ujeścisko,Gdańsk

645 000 zł58 m² 11 099,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowe mieszkanie Z balkonem | winda | spokojne osiedle - gdańsk ujeścisko Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 58,11 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

535 000 zł40 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie: na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 2 piętrze nowego budynku z 2025 roku w inwestycji Osiedle Wolne Miasto (eco Classic).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Przymorze,Gdańsk

649 000 zł43 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 4. piętrze w niskim, kameralnym budynku w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przymorze,Gdańsk

619 000 zł46 m² 13 456,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie | Gdańsk Przymorze - ul. Jagiellońska Mieszkanie z idealną lokalizacją - kilka minut spacerem do morza, parku Reagana i Galerii Przymorze. Położone na 2.