dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrowskiej

Wrzeszcz,Gdańsk

659 000 zł54 m² 12 203,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | świetna komunikacja Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w budynku 10-piętrowym, w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczyńskich

Zaspa,Gdańsk

2 270 700 zł101 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bliskość plaży | Bez pcc | Bez Prowizji | Wyjątkowa inwestycja ze względu na lokalizację, wysoki standard wykonania oraz niepowtarzalny widok na zieleń jak i bliskość plaży. Kilka minut rowerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ofiar Grudnia '70

Łostowice,Gdańsk

419 000 zł27 m² 15 763,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka o powierzchni łącznej 26,58 m2 usytuowana w dzielnicy Łostowice, ul. Ofiar Grudnia. Mieszkanie z ekspozycją wschodnią. Budynek z windą w którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

659 000 zł48 m² 13 729,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2 pokoje | 48 m | osobna kuchnia | ścisłe centrum gdańska - ul. Rajska opis Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w absolutnie topowej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Śródmieście,Gdańsk

609 000 zł45 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

442 000 zł27 m² 16 492,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Apartament W prestiżowej lokalizacji Atrakcyjna lokalizacja | Jasne wnętrze | Gotowe do zamieszkania | Morze | Duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

2 888 730 zł107 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Brak pcc dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia w wysokim standardzie pod klucz Nowoczesna Inwestycja || 7 piętro z 7 || Hala Garażowa || Komórka Lokatorska Pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

599 999 zł45 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku - na Przymorzu, przy ul. Chłopskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzewieckiego

Zaspa,Gdańsk

1 148 000 zł72 m² 15 988,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Najważniesze atuty: metraż 71,8 m + słoneczny balkon 7,88 m dwustronna ekspozycja jasne, ciepłe, dobrze doświetlonemieszkanie świeżo odmalowane, gotowe do urządzeniaidealne dla rodziny2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Zaspa,Gdańsk

1 150 000 zł62 m² 18 623,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Agencja Westate oferuje Państwu nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami o powierzchni uźytkowej 61,75mkw. Nieruchomość położona na parterze kameralnego budynku z 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Strzyża,Gdańsk

1 299 000 zł72 m² 17 974,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Szukasz mieszkania, które równoważy życie miejskie ze spokojem sąsiedzkiej zieleni? Ten trzypokojowy Apartament to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Brzeźno,Gdańsk

619 000 zł42 m² 14 623,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Szukasz mieszkania blisko morza, w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich dzielnic Gdańska? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: świetna lokalizacja kilka minut spacerem do plaży, dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeleniogórska

Ujeścisko,Gdańsk

690 000 zł56 m² 12 410,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w dzielnicy Ujeścisko w Gdańsk przy ul. Jeleniogórskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żabi Kruk

Wysoka,Gdańsk

507 881 zł28 m² 18 138,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Museo Apartamenty Gdańsk Już od 396 114,61 zł netto. Apartamenty inwestycyjne klasy premium przy ul. Żabi Kruk 14 - w sercu historycznego gdańskiego Śródmieścia, tuż obok Muzeum Narodowego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

420 000 zł35 m² 12 006,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie w południowej dzielnicy Gdańska dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 35 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

569 000 zł38 m² 14 973,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz 2-pokojowego mieszkania w samym sercu Przymorza? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - 2-pokojowe mieszkanie w sercu Przymorza, - bliskość do centrum, - fantastyczna lokalizacja tj. blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filarskiego

Letnica,Gdańsk

579 000 zł32 m² 17 815,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie położone na 4 piętrze z 5 w budynku z ochroną oraz strefą fitness dla mieszkańców. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodowieckiego

Aniołki,Gdańsk

890 000 zł81 m² 10 987,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W zabytkowej kamienicy | gdańsk aniołki atuty: -zachowany oryginalny, przedwojenny charakter: stolarka drzwiowa i okienna, parkiety, -wyjście z salonu bezpośrednio do ogrodu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bergiela

Łostowice,Gdańsk

875 000 zł72 m² 12 237,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem I garaż | gdańsk ujeścisko-łostowice Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej, rodzinnej okolicy a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kobieli

Brzeźno,Gdańsk

2 205 240 zł96 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak pcc dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia w wysokim standardzie pod klucz Nowoczesna Inwestycja || 4 Piętro z 4 || Hala Garażowa || Komórki Lokatorskie Pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Różany Stok

Karczemki Kiełpińskie,Gdańsk

398 000 zł32 m² 12 515,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

DO sprzedania przestronna kawalerka Z piwnicą - gdańsk kokoszki! lokalizacja: mieszkanie położone w dzielnicy Kokoszki, na spokojnym i zadbanym osiedlu. Lokalizacja zapewnia bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Różany Stok

Kokoszki,Gdańsk

398 000 zł32 m² 12 515,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Platynowa

Orunia Górna,Gdańsk

1 005 733 zł70 m² 14 300,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Gdańsk | 4 pokoje | 70,33 m | 2 balkony 18m Przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie światła, swobodzie aranżacji i codziennym poczuciu przestrzeni. Od weścia czuć wyraźny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

699 000 zł42 m² 16 595,40 zł/m²

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować 2 - pokojowy apartament, po generalnym remoncie. Mieszkanie Na sprzedaż komfortowy, słoneczny i w pełni umeblowany apartament o powierzchni 42,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

679 000 zł60 m² 11 316,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam Państwu do zaoferowania jasne, ustawne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w uroczym bloku osiedlowym wybudowanym w 2012 roku w dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wojska Polskiego

Strzyża,Gdańsk

2 990 000 zł122 m² 24 412,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w dzielnicy Gdańsk Strzyża. Atuty: lokalizacja w samym centrum Strzyży, bliskość szkół i przedszkoli, dostęp do bogatej oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Łostowice,Gdańsk

675 000 zł52 m² 12 881,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania Z dużym balkonem W spokojnej lokalizacji gotowego do zamieszkania? atuty: - świetny rozkład pomieszczeń - Nowe budownictwo - Przestronny taras z dobrym widokiem - Jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chmielna

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

890 000 zł35 m² 25 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament W kompleksie granaria - wyspa spichrzów, gdańsk mieszkanie Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 35 m , położony na 2. piętrze prestiżowego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

599 500 zł59 m² 10 152,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,05m położone na pierwszym piętrze, z ekspozycją północno-wschodnią, dzięki czemu mieszkanie nie przegrzewa się latem. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tandeta

Mariacka,Gdańsk

1 099 000 zł42 m² 26 418,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Apartament znajduje się w inwestycji Kwartał Kamienic położony jest w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku. Obejmuje on kwartał ulic Szerokiej, świętojańskiej i Tandety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

769 000 zł49 m² 15 598,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta tylko w Mio Casa! Szanowni Państwo, serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo uroczego i kameralnego mieszkania na Zaspie w Gdańsku! Atuty: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko,Gdańsk

579 000 zł42 m² 13 918,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w rezerwacji Oferujemy atrakcyjne mieszkanie dwupokojowego, przy ul. Niepołomickiej 27. Lokal jest nowy i nigdy nie był zamieszkany - odebrane w grudniu 2025. Mieszkanie jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Różany Stok

Kokoszki,Gdańsk

398 000 zł32 m² 12 515,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Gaudium Nieruchomości prezentuje przytulną kawalerkę z piwnicą, położoną w Gdańsku - Kokoszki. To mieszkanie dla osób, które szukają wygodnej, funkcjonalnej przestrzeni w mieście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

940 000 zł52 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość: na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,7 m . Mieszkanie usytuowane jest na 2. piętrze 4-piętrowej kamienicy i składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

469 000 zł46 m² 10 195,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z cudownym widokiem Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia