dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie

Brzeźno,Gdańsk

334 000 zł29 m² 11 678,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż kawalerka usytuowana na parterze w czteropiętrowym budynk. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Gdańsk Brzeźno na osiedlu wybudowanym w 1967 roku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Porębskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

550 000 zł52 m² 10 516,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atuty: - cicha, zielona okolica - zbiorniki retencyjne w pobliżu - wiele miejsc do rekreacji - remontowane na bieżąco - stan do zamieszkania - przystosowany dla niepełnosprawnych - dużo miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

855 137 zł88 m² 9 683,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament 4 pokojowy o powierzchni 88,31 m2, z ekspozycją północno- zachodnią jest usytuowane na parterze. Salon z aneksem kuchennym (30,34 m2) posiada wyjście przez drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

729 636 zł70 m² 10 438,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa Inwestycja zaledwie spacerem od Starówki Gdańska! - 15 luksusowych oraz starannie zaprojektowanych apartamentów; - lokale mieszkalne od 35 mkw do 90 mkw; - ponadprzeciętna wysokość 2,80 m; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

435 721 zł61 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 4 pokojowe, o powierzchni 60,94 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, 3 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na III kwartał 2022 roku. Osiedle położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siedlce,Gdańsk

761 001 zł62 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Częstochowska

Ujeścisko,Gdańsk

360 000 zł35 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zainteresowało Cię to mieszkanie? Po pełen wachlarz, niepublikowanych ofert zapraszamy na naszą stronę internetową. Szanowni Państwo, w ofercie mamy kawalerkę w dzielnicy - Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

539 000 zł60 m² 8 983,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie zlokalizowane kultowym w najdłuższym budynku w Europie w kształcie fali. Mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią, położone na ostatnim 11 piętrze, z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bystrzycka

Siedlce,Gdańsk

761 001 zł62 m² 12 475,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0 % prowizjii 0 % pcc Zakup bezpośrednio od Dewelopera - zadzwoń Bardzo cicha i spokojna okolica - spacerem 15 minut do Starówki Gdańska. Inwestycja składająca się z 15 nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Letnica

Letnica,Gdańsk

445 541 zł46 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 z loggą w skład którego wchodzi: - sypialnia 10.25 - Salon z aneksem 25.80 + logga - Łazienka 4.18 - Przedpokój 5.94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

349 000 zł27 m² 12 925,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Szukasz przestronnej, słonecznej I dobrze skomunikowanej kawalerki na przymorzu? świetnie trafiłeś! mieszkanie: na sprzedaż bardzo zadbane, przestronne i ustawne mieszkanie idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Jasień,Gdańsk

542 676 zł62 m² 8 824 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,04 m2 z dużym ogródkiem, w doskonale skomunikowanej lokalizacji. W skład lokalu wchodzi: - salon z aneksem 26,28 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Warneńska

Piecki-Migowo,Gdańsk

905 000 zł81 m² 11 154,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie inwestycyjne lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska, na Morenie. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa - markety, szkoły/przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Suchanino,Gdańsk

487 000 zł50 m² 9 740 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: nieruchomość znajduje się na 7 piętrze świeżo wyremontowanego 10 piętrowego bloku, w którym również wymieniona została winda. mieszkanie o całkowitej powierzchni 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

454 999 zł50 m² 9 099,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie do remontu położone przy ul. Kochanowskiego w Gdańsku Wrzeszczu. Bardzo dobra lokalizacja - bliskość komunikacji miejskiej. Sklepy, punkty usługowe handlowe. 20 minut do pasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

360 000 zł30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Czy chciałbyś zamieszkać w najszybciej rozwijającej się dzielnicy Gdańska i mieć wszystko pod ręką? A może masz w sobie żyłkę przedsiębiorcy i pragniesz zarabiać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Sobieszewo,Gdańsk

1 438 000 zł81 m² 17 841,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe apartamenty Z mariną! przy Wyspie Sobieszewskiej Luksusowy apartament z balkonem o pow. 14 m2 i widokiem na dwie strony płd. i zach. Ostatnie 2 apartamenty gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grubby

Łostowice,Gdańsk

415 000 zł42 m² 9 975,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokojowe nowoczesne mieszkanie łostowice atuty: -stylowe -z ogródkiem -nowe budownictwo mieszkanie: mieszkanie urządzone według nowoczesnych standardów, łączące w sobie styl z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

320 000 zł33 m² 9 638,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Co ważne, od kupującego nie pobieramy prowizji. Kupując u Nas, teraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

515 000 zł54 m² 9 537,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m2 w idealnej lokalizacji we Wrzeszczu! Nieruchomość składa się z: - dużego pokoju z wyjściem na balkon - pokoju - kuchni - toalety z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tartaczna

Śródmieście,Gdańsk

644 000 zł46 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowy apartament, o powierzchni 46 m2 mieszczący się na terenie prestiżowej inwestycji położonej przy ul. Tartacznej, w ścisłym śródmieściu Gdańska. Inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zeusa

Łostowice,Gdańsk

420 000 zł52 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5m2, przy ul. Zeusa, gdańsk Kowale. Mieszkanie składa się z: - salonu - sypialni - oddzielnej kuchni - łazienki - przedpokoju Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Oliwa,Gdańsk

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nieruchomość położona w najbardziej kameralnej, zielonej części Oliwy. Mieszkanie o powierzchni 48m2 składające się z: - przestronnego przedpokoju z wbudowana szafą oraz garderobą, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

319 068 zł36 m² 8 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 35,65 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, 3 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na III kwartał 2022 roku. Osiedle położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

389 166 zł53 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 52,59 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, 3 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na III kwartał 2022 roku. Osiedle położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

820 000 zł50 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ustawne, idealne na inwestycję, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Przymorze al. Rzeczypospolitej) o powierzchni użytkowej 50 m2. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Jasień,Gdańsk

534 540 zł59 m² 9 100,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż narożne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,04 m2 z oknami z dwóch stron, w doskonale skomunikowanej lokalizacji. W skład lokalu wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Siedlce,Gdańsk

729 636 zł70 m² 10 438,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

915 000 zł78 m² 11 712,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam Państwu jasne, 3-pokojowe mieszkanie mieszkanie w urokliwej kamienicy z ogrodem zlokalizowane w Gdańskiej dzielnicy Przymorze. W skład nieruchomości o powierzchni 78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pastelowa

Chełm,Gdańsk

641 500 zł102 m² 6 289,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkania gotowe do odbioru w dzielnicy Gdańska - Łostowice metraż od 101,85 m2 do 102,00 m2 ceny od 641 500 zł do 659 000 zł brutto W ramach pierwszego etapu osiedla powstaną trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

523 779 zł61 m² 8 531,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta oraz okolicznych gminach. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

327 205 zł42 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 42,22 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, 3 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na III kwartał 2022 roku. Osiedle położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

330 000 zł30 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić państwu przytulne i ciepłe mieszkanie w kultowym falowcu położonym na Gdańskim Przymorzu. Wejście do mieszkania odbywa się bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota Karczma

Matarnia,Gdańsk

409 000 zł34 m² 12 029,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy słoneczne, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem w zielonej dzielnicy matarnia/złota Karczma. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Letnica,Gdańsk

999 000 zł67 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament położony w jednym z lepszych punktów komunikacyjnych w Gdańsku. Mieszkanie zlokalizowane na 14 pietrze w Gdańskiej inwestycji czołowego dewelopera w mieście - robyg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Główne Miasto,Gdańsk

1 347 918 zł73 m² 18 489,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Brabank - tu zmierza miasto. Nowa przestrzeń - nowa historia miasta. Osiedle Brabank to zupełnie nowa odsłona świetności miejsca będącego przez wieki centrum gdańskiej wyobraźni. Tu budowano łodzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

490 000 zł60 m² 8 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Witam, na sprzedaż, niezwykłe dwupoziomowe mieszkanie w Gdańskiej dzielnicy Łostowice z pięknym widokiem. Mieszkanie składa się z przestrzeni dziennej złożonej z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

276 582 zł30 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 29,74 m2, zlokalizowane na 3 piętrze, 3 kondygnacyjnego budynku. Termin odbioru przewidziano na III kwartał 2022 roku. Osiedle położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

899 000 zł67 m² 13 417,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opis Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe z widokiem na Motławę. Gotowe do wynajęcia lub do zamieszkania. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie gdańskiej Wyspy Spichrzów. W pobliżu punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grubby

Łostowice,Gdańsk

415 000 zł42 m² 9 880,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,64 m2 jasne oraz funkcjonalne. W skład mieszkania wchodzą: - pokój z aneksem kuchennym z wyjściem na ogródek - sypialnia - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Główne Miasto,Gdańsk

1 100 000 zł42 m² 26 190 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu luksusowy apartament zlokalizowany w jednej z czołowych lokalizacji Gdańska! Inwestycja Granaria to jedna z najlepiej zlokalizowanych inwestycji na mapie Starego Miasta.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij