dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Letnica

Letnica,Gdańsk

356 180 zł32 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Prezentuję apartament w pasie nadmorskim w najszybciej rozwijącej się dzielnicy Gdańska- letnicy. Inwestycja wyróznia sie na tle sąsiednich wysokim standardem wykończenia oraz świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

3 600 000 zł258 m² 13 937,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2016

Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału? Chcesz czerpać korzyści z najmu? Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Lokalizacja: gdańsk Śródmieście, chmielnapark oraz Łąkowa 60a. Osiedla ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Porębskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

389 000 zł46 m² 8 532,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie w cichej okolicy, blisko terenów zielonych. Lokalizacja Mieszkanie jest położone w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska - Zakoniczynie. Bliskość Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szara

Siedlce,Gdańsk

395 000 zł42 m² 9 404,76 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, przy ul. Szarej, gdańsk Chełm. W jego skład wchodzą: - 2 oddzielne pokoje - oddzielna kuchnia - przedpokój - łazienka - wc - balkon Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łostowice,Gdańsk

350 000 zł29 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne mieszkanie, wcześniej niezamieszkałe i w pełni urządzone znajdujące się na osiedlu dewelopera Robyg - Park Południe. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w cenie. Ofert tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

799 000 zł63 m² 12 676,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty: - gotowe do wejścia - bardzo cicha i spokojna lokalizacja - osiedle zadbane i strzeżone - bardzo rozkładowe pokoje - piękny ogródek mieszkanie: na sprzedaż ustawne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Myśliwska Park,Gdańsk

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku trzykondygnacyjnym z 2011r. (osiedle Myśliwska Park, ul. Myśliwska). Mieszkanie o powierzchni 60,02 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

439 000 zł38 m² 11 552,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowana w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Przymorze na 6 piętrze w budynku z windą. Budynek (falowiec) po remoncie klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

728 000 zł70 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam do zaoferowania bardzo przestronne mieszkanie, do wprowadzenia od zaraz. Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najlepszych dzielnic Gdańska - w Oliwie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lastadia

Stare Przedmieście,Gdańsk

559 000 zł50 m² 11 069,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Gdańsk, stare Przedmieście ul. Lastadia Marzysz o zamieszkaniu w lokalizacji, która zagwarantuje Ci bliskość do wszystkich atrakcji? Planujesz zarabiać poprzez wynajem krótko/długo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Żabianka,Gdańsk

529 000 zł55 m² 9 618,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ta dobra oferta jest tylko U nas! lokalizacja Atutem mieszkania jest jego lokalizacja, znajduje się: - 3 minuty pieszo od przystanku skm Żabianka awfis, - 5 minut pieszo od uczelni awfis, - 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota Karczma

Matarnia,Gdańsk

520 000 zł55 m² 9 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 55 m2 na osiedlu Matarnia. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, sypialni , odzielnej kuchni, korytarza oraz łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

1 055 956 zł67 m² 15 704 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta oraz okolicznych gminach. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Klimatyczne, przestronne, w pełni wyposażone oraz umeblowane mieszkanie z ogródkiem - jest możliwość kupna bez umeblowania czy wyposażenia. Za adekwatnie niższą cenę. Do ustaleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

359 000 zł27 m² 13 296,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczna kawalerka 27m2: korytarz, łazienka, kuchnia, pokój. Mieszkanie gruntownie wyremontowane w 2016 roku, odświeżone (malowanie) w 2020, łazienka odświeżona w 2021 (malowanie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

267 900 zł37 m² 7 240,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jedyne w Gdańsku narożne mieszkanie 2 pokojowe w takiej cenie! Nowoczesny budynek z systemem inteligentnego domu! Kameralne osiedle z niską zabudową zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pólnicy

Jasień,Gdańsk

734 900 zł92 m² 8 005,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone w dzielnicy Jasień, na IV piętrze, powierzchnia. użytkowa 91,80 m2,( 4 pokojowe). Świeżo odmalowane, z balkonem, dużą łazienką i 2 wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Maćkowy,Gdańsk

568 000 zł63 m² 8 975,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 położone na trzecim piętrze w budynku 4 piętrowym w Gdańsku przy ul. Kazimierza Wielkiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

470 000 zł45 m² 10 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przed Państwem nieruchomość, która znajduje się w pasie nadmorskim w Gdańsku w dzielnicy Przymorze. Powierzchnia mieszkania wynosi 45m2, usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

1 115 579 zł69 m² 16 219,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mamy to o czym marzysz , komfortowe i przyjazne miejsce, dla osób ceniących śródmiejski styl życia, a jednocześnie spokojny wypoczynek w otoczeniu zieleni i wody. Elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajska

Stare Miasto,Gdańsk

715 000 zł55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania, znajdującego się przy samej Starówce, zaledwie 100 m od Centrum Handlowego Madison. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

550 000 zł50 m² 11 044,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

*Zamieszkaj w pełnej perspektyw, dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Chełm! Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Kupując tą nieruchomość otrzymasz wyjątkowy rabat do sklepu obi. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Letnica

Letnica,Gdańsk

338 371 zł32 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mam do zaoferowania fantastyczne mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie morza (1 km do plaży). Jest to ostatnia kawalerka (małe 2 pokoje) w całej inwestycji. W skład oferowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

2 489 564 zł107 m² 23 328 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowana w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Przymorze w falowcu. Budynek monitorowany całodobowo z dwoma cichobieżnymi windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeroka

Stare Miasto,Gdańsk

689 500 zł39 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Poczuj nieograniczone możliwości i styl życia jaki kreuje inwestycja Kwartał Kamienic! Oferujemy Państwu apartament zlokalizowany w jednej z najpiękniejszych inwestycji, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kielasa

Łostowice,Gdańsk

659 000 zł114 m² 5 780,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Szukasz dużego mieszkania W spokojnej okolicy W atrakcyjnej cenie? - idealnie trafiłeś! mieszkanie: przestronne, zadbane, dwupoziomowe w Łostowicach na ulicy Jana Kielasa o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Pawła Adamowicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

522 890 zł48 m² 10 781,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu nowo powstające osiedle! Zlokalizowane na granicy dzielnicy Morena - w zasięgu wszystkich najważniejszych udogodnień i połączeń komunikacych! Stale rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warzywnicza

Śródmieście,Gdańsk

600 000 zł32 m² 18 633,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Projekt inwestycyjny - mieszkanie idealne na wynajem krótko lub długoterminowy, może się też sprawdzić jako wakacyjna miejscówka w sercu starego miasta. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sobieszewo,Gdańsk

482 500 zł41 m² 11 901,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyspa Sobieszewska to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na mapie Gdańska. Otoczone parkiem krajobrazowym i rezerwatami przyrody Ptasi Raj i Mewia Łacha Sobieszewo to ostoja spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

1 100 519 zł63 m² 17 355,60 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Dolne Miasto,Gdańsk

1 185 000 zł158 m² 7 481,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania rzadka nieruchomość położona w zrewitalizowanej części Gdańska przy ulicy Łąkowej. Dzielnica w ostatnich 5 latach przeszła niebywałą metamorfozę. Widok niezadbanych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

512 095 zł54 m² 9 449,99 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Siedlce,Gdańsk

699 000 zł114 m² 6 131,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Do sprzedaży duże przestronne mieszkanie o powierzchni 114m2. Mieszkanie składa się z : - pokoju dziennego - 30m2 - sypialni - 20m2 - sypialni - 20m2 - sypialni - 14m2 - kuchni z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

1 892 192 zł108 m² 17 496 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

290 000 zł28 m² 10 357,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam na sprzedaż bardzo wygodne mieszkanie 2-pokojowe w nowopowstającej inwestycji przy ul. Jabłoniowej. Mieszkanie zostało zaprojektowane na planie prostokąta co zapewnia mu bardzo ergonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strajku Dokerów

Nowy Port,Gdańsk

550 000 zł98 m² 5 631,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Zainwestuj w Nowym Porcie, dzielnicy z niesamowitym potencjałem! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w sercu Nowego Portu, przy ul. Strajku Dokerów. Okolica jest sukcesywnie rewitalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

419 542 zł43 m² 9 749,99 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

305 000 zł31 m² 9 838,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji - Gdańsk Zaspa. Nieruchomość położona na 10 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Cicha, spokojna okolica. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Młyniska,Gdańsk

360 000 zł40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w Gdańsku Młyniskach. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Brzeźno,Gdańsk

621 500 zł45 m² 13 811,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Poszukujesz mieszkania pod inwestycję? Chcesz uchronić swoje oszczędności przed szalejącą inflacją? Może szukasz czegoś dla siebie? Jeżeli chociaż jedna odpowiedź jest twierdząca, to nie możesz.