dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

504 434 zł74 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej i zielonej części Gdańska przy ul. Niepołomickiej, w otoczeniu łąk, licznych stawów i tylko 6 km od centrum. W ofercie lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

519 000 zł43 m² 12 069,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja Gdańsk Przymorze charakteryzuje się doskonałym połączeniem komunikacyjnym z Gdańskiem i Gdynią. W okolicy znajduje się Uniwersytet Gdański, Lidl, biedronka, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gabrysiak

Jasień,Gdańsk

529 000 zł56 m² 9 446,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Atuty nieruchomości: - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, - w pobliżu pełna infrastruktura, - zabudowa i sprzęty w cenie mieszkania, - duży balkon, - cicha i spokojna okolica, - 350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko,Gdańsk

483 999 zł56 m² 8 642,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Obiektem sprzedaży jest wyjątkowe i bardzo ustawne mieszkanie z antresolą. Budynek Niski blok z 2019 roku. Materiał wykonania - żelbet. Osiedle Świętokrzyska Park dewelopera Develia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

526 526 zł74 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej i zielonej części Gdańska przy ul. Niepołomickiej, w otoczeniu łąk, licznych stawów i tylko 6 km od centrum. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbary

Mariacka,Gdańsk

1 075 320 zł90 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj lub Zainwestuj! Agencja Nieruchomości Welcome Apartment poleca ofertę sprzedaży apartamentu w przepięknie zlokalizowanej inwestycji Angielska Grobla w Gdańsku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

430 000 zł34 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dla zdecydowanego klienta cena do rozmów Obiektem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,8 m2 położone w Gdańsku - Oliwie przy ul. Wita Stwosza. Mieszkanie Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

377 886 zł31 m² 11 772 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zalety nieruchomości: - blisko Starówki - Bogata oferta części wspólnych min. siłownia do dyspozycji mieszkańców, bilard - Niska zabudowa - Kameralne położenie inwestycji - 4 minuty do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Oliwa,Gdańsk

779 000 zł78 m² 10 051,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Czteropokojowe mieszkanie położone w Oliwie w stylowej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku z sześcioma lokalami mieszkalnymi oraz z przynależnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lotników Polskich

Chełm,Gdańsk

359 000 zł40 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 w zaciszu starego Chełmu, przy ul. Lotników Polskich, w jego skład wchodzą: - 1 duży pokój 22,6m2 - oddzielna kuchnia 5,5m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Jasień,Gdańsk

725 696 zł81 m² 9 009,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta przedstawia nową inwestycję zlokalizowaną na granicy dwóch dzielnic - Moreny i Jasienia, przy ulicy Pawła Adamowicza. Termin odbiorów przewidziany na grudzień 2022. Cena miejsca w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Częstochowska

Łostowice,Gdańsk

279 000 zł28 m² 9 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,4m2, przy ul. Częstochowskiej, w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice, w jej skład wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - przedpokój - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

505 000 zł41 m² 12 317,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem w stanie deweloperskim. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Piecki Migowo na nowoczesnym osiedlu wybudowanym w 2018 roku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Orunia,Gdańsk

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Bezpieczna prezentacja nieruchomościdbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów wszystkie prezentacje przeprowadzane są zgodnie z najnowszymi zaleceniami who.LOKALIZACJA Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

526 526 zł74 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

355 000 zł38 m² 9 342,11 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zainteresowało Cię to mieszkanie? Po pełen wachlarz, niepublikowanych ofert zapraszamy na: tylko U nas! gdańsk przymorze Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić państwu przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

350 000 zł32 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja: mieszkanie mieści się na Gdańskiej Żabiance, która słynie ze wzorowej komunikacji z resztą dzielnic, a także z niezwykłej funkcjonalności i udogodnień, którymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Suchanino,Gdańsk

529 000 zł42 m² 12 470,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gdańsk Suchanino, ul. Paderewskiego, salon z aneksem, dwie sypialnie, piwnica, łazienka, oddzielne wc, winda, doskonała komunikacja. Atuty? Mieszkanie bardzo jasne. Panoramiczne okna sprawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

429 389 zł59 m² 7 310 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam na sprzedaż cudowne, bardzo komfortowe mieszkanie trójstronne (okna od 3 stron świata) o fantastycznym rozkładzie na planie "prostokąta". Mieszkanie o powierzchni niespełna 39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chwaszczyńska

Wrzeszcz,Gdańsk

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2m2, przy ul. Chwaszczyńskiej we Wrzeszczu, w jego skład wchodzą: - 3 oddzielne pokoje - oddzielna kuchnia - łazienka z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Śródmieście,Gdańsk

649 999 zł70 m² 9 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Obiektem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,34m2 lokalizacja Lokal znajduje się przy zrewitalizowanej ulicy Chłodnej w zabytkowej kamienicy. W pobliżu: - bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

391 275 zł54 m² 7 182 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zalety nieruchomości: - duży balkon strona południowa, - kameralne osiedle, - 3 minuty do Obwodnicy Trójmiasta, - 12 minut do Centrum Gdańska, - 500 metrów do przystanku autobusowego, - wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Oliwskiej

Żabianka,Gdańsk

395 000 zł38 m² 10 286,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zainteresowało Cię to mieszkanie? Po pełen wachlarz, niepublikowanych ofert zapraszamy na: szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy mieszkanie, położone na parterze, w samym centrum Żabianki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

1 050 000 zł73 m² 14 442,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament 3-pokojowy w Centrum Gdańska przy ulicy Szafarnia. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 72,7 m2. Możliwość dokupienia miejsca postojowego w hali garażowej + 60000zł Okolica: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

475 000 zł74 m² 6 450,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Zaspa,Gdańsk

440 000 zł36 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe mieszkanie inwestycyjne, przystosowane do najmu długo i krótkoterminowego w nadmorskiej dzielnicy Przymorze. Bliski dostęp do komunikacji miejskiej, centrów biznesowych i plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Budynek znajduje się w idealnej lokalizacji - bliski dostęp do komunikacji a jednocześnie sąsiedztwo parków i morza zapewnia wysoki komfort życia. Położenie gwarantuje dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Więckowskiego

Chełm,Gdańsk

550 000 zł64 m² 8 593,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Witam, na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Gdańsku - dzielnica Chełm ul. Więckowskiego Powierzchnia: 64m2 (3 pokoje, kuchnia, przedpokój, wc, łazienka) Piętro: 2 Mieszkanie jest bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jasień,Gdańsk

650 000 zł79 m² 8 269,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni użytkowej 78.60 m2 mieszczące się w Gdańsku w dzielnicy Jasień. Nieruchomość usytuowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadwiślańska

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

556 000 zł42 m² 13 295 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zalety nieuruchomości: -12 minut pieszo do plaży - Kameralne Osiedle - Dwupiętrowe budynki z windą - Budynek położony przy samej przystani tramwaju wodnego nad brzegiem Martwej Wisły - Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasieńska

Piecki-Migowo,Gdańsk

729 000 zł78 m² 9 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Duże, słoneczne Mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu, usytuowane na pierwszym piętrze budynku. Budynek zlokalizowany jest na Gdańskiej Morenie wśród nowych osiedli, w pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Jasień,Gdańsk

718 900 zł92 m² 7 831,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Przedmiotem sprzedaży jest duże, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w doskonałej lokalizacji Gdańska - Jasień ul. Pólnicy. Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łostowice,Gdańsk

289 000 zł39 m² 7 410,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Obiektem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 39m2. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w bloku w Gdańsku na dzielnicy Łostowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

915 000 zł80 m² 11 366,50 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Czy chciałbyś zrelaksować się po ciężkim dniu podziwiając panoramę Parku Reagana na tle zachodzącego słońca? Taki widok może stać się Twoją codziennością! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwskie Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

525 000 zł54 m² 9 794,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Pięćdziesiąt cztery metry przyjemnej, słonecznej przestrzeni do zamieszkania, idealne dla pary. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku, z południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

399 000 zł43 m² 9 272,60 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy mieszkania w nowej inwestycji na gdańskiej Letnicy. Bliskość morza i centrum miasta sprawia, że jest to aktualnie jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska. Kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przemian

Łostowice,Gdańsk

330 165 zł38 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna inwestycja w kameralnej, niskiej zabudowie w okolicy ul. Przemian w Gdańsku. Budynki 1- oraz 3- piętrowe. Osiedle zostanie podłączone do miejskiego węzła cieplnego. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

899 000 zł65 m² 13 830,80 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 65m2 w Albatross Towers, w jego skład wchodzą: - pokój dzienny z aneksem kuchennym - 2 sypialnie - łazienka - osobne wc - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemian

Łostowice,Gdańsk

269 781 zł30 m² 9 050,02 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

441 765 zł62 m² 7 183,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie z ogródkiem na Gdańskich Łostowicach z odbiorem W tym roku zalety nieruchomości: - duży ogródek 90m2, - kameralne osiedle, - 3 minuty do Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przemian

Łostowice,Gdańsk

343 833 zł47 m² 7 343,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3