dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

517 288 zł43 m² 11 919,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kameralne Osiedle zlokalizowane w samym sercu Gdańska. Połączenie historycznej zabudowy ze współczesną architekturą. To propozycja skierowana do osób, ceniących jakość i piękno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

1 444 767 zł122 m² 11 808,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przytulna

Kiełpinek,Gdańsk

375 000 zł38 m² 9 910,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu wiszące ogrody w dzielnicy Kiełpinek na ul. Przytulnej. Mieszkanie bardzo słoneczne (strona zachodnia) z dużym balkonem w formie loggi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowicza

Wrzeszcz,Gdańsk

699 000 zł58 m² 12 156,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Tylko U nas! Klimatyczne! Przytulne! Mieszkanie we Wrzeszczu dolnym, w kameralnym budynku z 2006r. Okolica cicha i spokojna, idealna do zamieszkania dla rodzin z dziećmi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

879 000 zł65 m² 13 523,10 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz 3 pokojowego mieszkania z pięknym widokiem na wysokim piętrze? Świetnie trafiłeś! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Albatross Towers na Przymorzu. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jasień,Gdańsk

511 000 zł34 m² 7 208 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*Kupujący nie płaci prowizji* *w ofercie posiadamy również inne metraże mieszkań. Odbiór, lipiec 2022 roku. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? Decydując się na zakup tego mieszkania poczujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jasień,Gdańsk

408 000 zł40 m² 7 572 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*Kupujący nie płaci prowizji* *w ofercie posiadamy również inne metraże mieszkań. Odbiór, lipiec 2022 roku. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Decydując się na zakup tego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przemian

Łostowice,Gdańsk

375 015 zł54 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowoczesna inwestycja w kameralnej, niskiej zabudowie w okolicy ul. Przemian w Gdańsku. Budynki 1- oraz 3- piętrowe. Osiedle zostanie podłączone do miejskiego węzła cieplnego. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

858 965 zł87 m² 9 901,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

531 953 zł48 m² 11 084,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

736 326 zł65 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam na sprzedaż idealne pod inwestycje lub do zamieszkania samemu mieszkanie o świetnym rozkładzie umożliwiającym zarówno posiadanie wygodnego apartamentu z salonem z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybacka

Żabianka,Gdańsk

570 000 zł53 m² 10 836,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, przy ul. Rybackiej na Żabiance, w jego skład wchodzą: - salon 15,5m2 - 2 sypialnie 10,3m2 i 8,75m2 - oddzielna kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Zaspa,Gdańsk

780 000 zł64 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,55 m2 na osiedlu Gdańsk Zaspa. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, 2 sypialni, kuchni, przedpokoju, łazienki i oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

705 959 zł63 m² 11 268,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orfeusza

Osowa,Gdańsk

570 000 zł65 m² 8 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż atrakcyjne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 64,44 m2. Wymarzone lokum dla rodziny chcącej zamieszkać w spokojnej dzielnicy Gdańska i jednocześnie nie rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skiby

Stogi,Gdańsk

465 000 zł51 m² 9 082,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, 51,2 m2 z balkonem - widok na Gdańsk Nieruchomość posiada 3 pokoje, oddzielną kuchnię z oknem oraz łazienkę. w 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

1 470 205 zł116 m² 12 677,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rycerza Blizbora

Jasień,Gdańsk

589 000 zł72 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Atuty nieruchomości: - przestronny balkon, - możliwość wydzielenia 4 pokoju - doskonała lokalizacja, - cicha i spokojna okolica, - pełna baza handlowo- usługowa, - blisko komunikacji miejskiej, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowy Port,Gdańsk

349 000 zł42 m² 8 309,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

*Na sprzedaż mieszkanie 42 m2 w niedalekiej odległości do morza! Idealne dla pary, singla, bądź na wynajem. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Do najbliższej plaży w Brzeźnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrołęcka

Ujeścisko,Gdańsk

439 000 zł48 m² 9 089,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie ( spółdzielczo-własnościowe prawo z księgą wieczystą- możliwość zakupu nieruchomości przez cudzoziemców spoza ue bez zgody mswia), przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

349 000 zł33 m² 10 575,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

*Nowoczesne mieszkanie, w pełni urządzone gotowe do wprowadzenia. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Spokojna i zielona część Gdańska - tylko 6 km od centrum Gdańska. - słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Siedlce,Gdańsk

526 960 zł47 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferowany apartament wyróżnia elegancja, styl oraz kameralność. Budynek posiada halę garażową, komórki lokatorskie, windę oraz tereny zielone. Możliwość wykończenia pod klucz. Oferujemy pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jasień,Gdańsk

545 000 zł77 m² 7 114,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż słoneczne, przestronne, 3 - pokojowe mieszkanie 76,60 m2 idealne dla pary z dziećmi oraz na wynajem. Dlaczego warto kupić tę nieruchomość? - Mieszkanie dwupoziomowe da Ci komfort domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasień

Jasień,Gdańsk

321 000 zł36 m² 8 921,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o pow. 35,98 m2, w skład którego wchodzi: salon z aneksem 18,13 m2; sypialnia 8,92 m2; łazienka 4,26 m2; korytarz 4,67 m2. Osiedle wyróżnia nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

499 900 zł45 m² 11 108,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5m2, w dzielnicy Gdańsk Oliwa, w jego skład wchodzą: - 2 oddzielne pokoje - oddzielna kuchnia z oknem - przedpokój - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

715 000 zł63 m² 11 349,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o łącznej powierzchni 63,4 m2, usytuowane jest w bardzo pożądanej dzielnicy Gdańska - Brzeźnie. Lokalizacja cechuje się bliskością plaży (200 m, ostatni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jesionowa

Wrzeszcz,Gdańsk

449 000 zł32 m² 14 079,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Drodzy Państwo, prezentujemy mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane na 3 piętrze, o powierzchni około 32 metrów. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

539 000 zł54 m² 9 977,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko U nas! Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,02 m2 , które składa się z salonu z aneksem, 2 sypialni, łazienki oraz garderoby z pralnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Startowa

Zaspa,Gdańsk

554 000 zł62 m² 8 993,51 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zainteresowało Cię to mieszkanie? Po pełen wachlarz, niepublikowanych ofert zapraszamy na: szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy własnościowe prawo do mieszkania, znajdującego się na czwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Startowa

Zaspa,Gdańsk

460 000 zł48 m² 9 543,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zainteresowało Cię to mieszkanie? Po pełen wachlarz, niepublikowanych ofert zapraszamy na: szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy własnościowe dwu-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na szóstej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalska

Śródmieście,Gdańsk

499 000 zł34 m² 14 851,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Komfortowe i urządzone w nowoczesnym stylu mieszkanie, położone na trzecim piętrze w kameralnej kamienicy przy ulicy Kowalskiej. W najbliższej okolicy znajdziemy największe gdańskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Biegańskiego

Chełm,Gdańsk

345 000 zł35 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,6 m2 blisko centrum Gdańska przy ulicy Władysława Biegańskiego. W skład lokalu wchodzą: pokój dzienny (ok. 22 m2), duża loggia (5 m2), kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

515 495 zł42 m² 12 140,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łostowice,Gdańsk

439 000 zł49 m² 8 911,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Osiedle Vivaldiego to nowoczesny kompleks mieszkalno-usługowy przy ul. Andrzeja Grubby w południowej części Gdańska - Łostowicach I Świetnie rozplanowane 49,26 m2 I Słoneczny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grota-Roweckiego

Siedlce,Gdańsk

927 927 zł90 m² 10 296,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kiełpinek,Gdańsk

485 000 zł46 m² 10 445,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie położone na osiedlu Wiszące Ogrody w Gdańsku przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym. 2 pokoje 46,43 m2 + taras z ogródkiem 25 m2 + piwnica 6 m2. Blok z 2003 roku. * idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Jasień,Gdańsk

452 000 zł56 m² 8 059,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o pow. 56,08 m2 do którego przynależy piękny ogród o pow. 57,83 m2, w skład którego wchodzi: salon z aneksem 23,36 m2; sypialnia 8,16 i 8,08.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

599 000 zł70 m² 8 613,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najchętniej wybieranych dzielnic Gdańska, na nowoczesnym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

449 000 zł47 m² 9 553,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe, słoneczne mieszkanie na parterze w falowcu w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze. Dwa pokoje, okna wychodzące na północ, południe; widok na podwórko. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Przymorze,Gdańsk

297 000 zł27 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zalety nieruchomości: - mieszkanie do remontu - 20 minut pieszo do plaży - 1piętro - 3 minut pieszo do przystanku autobusowego - 15 minut pieszo do stacji skm - szybki dojazd do uczelni ug -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

579 000 zł42 m² 13 785,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie urządzone w industrialnym stylu, o wysokim standardzie. Mieszkanie ciepłe, słoneczne, z bezpłatną siłownią dla mieszkańców. Doskonała lokalizacja! W okolicy znajduje.