dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sochaczewska

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

449 000 zł47 m² 9 553,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,24 m kw.w dolnym Wrzeszczu. Metraż pokoi 15,5 m kw. Budynek kamienicy docieplony. Ogrzewanie gazowe. Rok budowy 1936. Do wyłącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

265 600 zł30 m² 8 853,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w samym sercu Gdańska tuż przy stoczni. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji, w budynku 5-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemian

Łostowice,Gdańsk

279 306 zł32 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna inwestycja w kameralnej, niskiej zabudowie w okolicy ul. Przemian w Gdańsku. Budynki 1- oraz 3- piętrowe. Osiedle zostanie podłączone do miejskiego węzła cieplnego. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siedlce,Gdańsk

614 250 zł57 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa Inwestycja zaledwie spacerem od Starówki Gdańska! - 15 luksusowych oraz starannie zaprojektowanych apartamentów; - lokale mieszkalne od 35 mkw do 90 mkw; - ponadprzeciętna wysokość 2,80 m; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Siedlce,Gdańsk

285 000 zł38 m² 7 559,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Tylko U nas! | kawalerka |możliwość wydzielenia 2 pokoi| jasna | 2 piętro | inwestycja | Gdańsk Siedlce | Przedstawiam Państwu bardzo ustawną kawalerkę z osobną kuchnią o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

381 927 zł40 m² 9 503,04 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bez prowizji i podatku pcc 2%. Oferta prosto z biura sprzedaży inwestycji. Więcej informacji pod nr tel. Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne mieszkanie usytuowane na V-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

499 000 zł56 m² 8 831,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska w bezpośredniej bliskości starego miasta. Tylko kilka minut pieszo do największych atrakcji Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

306 900 zł45 m² 6 885,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Unikatowa oferta! Jedyne w swoim rodzaju 2 pokojowe mieszkanie. Do głównych atutów należy zaliczyć: - okno w kuchni dający możliwość jej wyodrębnienia - narożna ekspozycja - strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

539 000 zł33 m² 16 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie położone na VI piętrze w kompleksie Bastion Wałowa. Odebrane i wykończone w grudniu 2018.Lokalizacja IDEALNA! Mieszkanie położone w centrum Gdańska blisko dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

799 070 zł62 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta, obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot, czyli 56 gmin, miast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

1 225 000 zł89 m² 13 711,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Budynek: 12 piętrowy nowoczesny budynek o wysokim standardzie z 2012r wybudowany przez znanego dewelopera allcon. Wyposażony w 4 windy. Budynek monitorowany z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gdańca

Oliwa,Gdańsk

535 000 zł61 m² 8 813,84 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie położone na 10 piętrze w bloku z 1979 w Gdańsku Oliwie przy ul. Pawła Gdańca. Ekspozycja mieszkania trójstronna, słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

470 944 zł50 m² 9 426,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rodzinna i komfortowa inwestycja budynków jedno - i wielorodzinnych na styku osiedli: moreny i Jasienia, bogata infrastruktura i malownicze otoczenie. W ramach Inwestycji powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciołkowskiego

Zaspa,Gdańsk

665 000 zł71 m² 9 313,73 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Gdańskiej zaspie, czyli jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska. Na dwustronne słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoene-Wrońskiego

Aniołki,Gdańsk

820 000 zł86 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Dla zdecydowanego klienta cena do negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie/ lokal użytkowy po księgarni 119,01 m2 (w tym wysoka piwnica o powierzchni 34,60 m2, z oknami) w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilcza

Stare Przedmieście,Gdańsk

510 000 zł58 m² 8 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lepiej być nie może :) Lokalizacja? Top1 , trudno o bardziej centralne miejsca Gdańska , tuż przy Muzeum Narodowym, kościele św. Piotra i Pawła, szkole podstawowej nr 67, centrum Zdrowia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łostowice,Gdańsk

253 000 zł33 m² 7 652,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jedyne w swoim rodzaju 2 pokojowe mieszkanie. Sprawdzi się rewelacyjnie jako pierwsze mieszkanie lub produkt inwestycyjny w atrakcyjnej części południowego Gdańska. Do głównych atutów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 161 404 zł80 m² 14 430 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łostowice,Gdańsk

526 526 zł73 m² 7 167,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Poczuj się jak w domu! Czteropokojowe mieszkanie w domu w zabudowie typu "bliźniak" z pięknym słonecznym ogródkiem. Do głównych atutów należy zaliczyć: - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siedlce,Gdańsk

652 728 zł62 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzeźnicka

Stare Przedmieście,Gdańsk

825 754 zł82 m² 10 031 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na uwagę zasługuje szklano-aluminiowa fasada i ceglana elewacja, podkreślające prestiżowy charakter nieruchomości. Sąsiedztwo instytucji kultury i sztuki, m.in. Muzeum Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

446 519 zł41 m² 10 920 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bez prowizji i podatku pcc 2%. Oferta prosto z biura sprzedaży inwestycji. Więcej informacji pod nr tel. Mam Państwu do zaoferowania funkcjonalne mieszkanie usytuowane na 16-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Stare Miasto,Gdańsk

735 020 zł57 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lotników Polskich

Chełm,Gdańsk

365 000 zł40 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 w zaciszu starego Chełmu, przy ul. Lotników Polskich, w jego skład wchodzą: - 1 duży pokój 22,6m2 - oddzielna kuchnia 5,5m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bzowa

Łostowice,Gdańsk

539 931 zł110 m² 4 908,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Premiera oferty największego dewelopera w Polsce - tylko 8 szt. w promocji! Domy typu "bliźniak" z przestronnymi mieszkaniami dwupoziomowymi jedyne 7km od centrum Gdańska! Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rzeźnicka

Stare Przedmieście,Gdańsk

508 472 zł57 m² 8 887,82 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarżyńskiego

Zaspa,Gdańsk

450 000 zł50 m² 9 072,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gdańsk zaspa Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie o metrażu 54,9 m2 w bardzo dobrze skomunikowane, jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańsk Zaspa. Łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walecznych

Brzeźno,Gdańsk

425 000 zł50 m² 8 466,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie: na sprzedaż bardzo jasne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Brzeźno) zaledwie kilka kroków od morza! Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

430 000 zł46 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przed Państwem przestronne i ciepłe dwupokojowe mieszkanie na Żabiance w Gdańsku o łącznej powierzchni 45m2. Wystawa okienna w kuchni skierowana jest od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbytki

Stare Miasto,Gdańsk

597 000 zł46 m² 12 978,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy: apartament "za Murami" w klimatycznej kamienicy. Nieruchomość po generalnym remoncie. Przygotowany na wynajem. Czekający na miłośników małych kamieniczek, żyjących w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienna

Przeróbka,Gdańsk

430 000 zł42 m² 10 189,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy: na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dzielnicy - Gdańsk Przeróbka w bloku z 1980r. Budynek po remoncie klatki i elewacji, ocieplony. Przeróbka to dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

267 900 zł37 m² 7 240,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jedyne w Gdańsku narożne mieszkanie 2 pokojowe w takiej cenie! Nowoczesny budynek z systemem inteligentnego domu! Kameralne osiedle z niską zabudową zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

725 967 zł73 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa inwestycja na mapie Gdańska. Spektakularny widok na Zatokę Gdańską, stadion lub panoramę miasta. Zielone, rekreacyjne ogrody na dachach. Platformy widokowe, plac zabaw dla dzieci, dziewięć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

395 000 zł39 m² 10 061,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - centrum Wrzeszcza - 5 minut pieszo do przystanku autobusowego, tramwajowego - 1 piętro - ładna, zadbana kamienica mieszkanie: 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 39,26 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siedlce,Gdańsk

526 960 zł47 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrzeszcz,Gdańsk

775 000 zł60 m² 12 852,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Obiektem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe w stanie surowym, do własnej aranżacji o powierzchni 60,30m2 z ogrodem o powierzchni 46,3m2. Nieruchomość usytuowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolne Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

457 000 zł42 m² 10 873,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gdańsk piecki-migowe Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem w bardzo dobrym standardzie w nowym budownictwie z 2019 roku oraz dobrze skomunikowanej dzielnicy trójmiasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

370 265 zł52 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej i zielonej części Gdańska - dzielnicy Łostowice, w otoczeniu łąk, licznych stawów i tylko 6 km od centrum. 299 komfortowych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Przymorze,Gdańsk

329 000 zł27 m² 12 185,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasna, przytulna kawalerka z oddzielną kuchnią z oknem. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w cichej okolicy z dala od zgiełku miasta. Nieruchomość idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łostowice,Gdańsk

462 798 zł73 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Poczuj się jak w domu! - 4 pokojowe mieszkanie w domu w zabudowie typu "bliźniak" z pięknym słonecznym ogródkiem. Do głównych atutów należy zaliczyć: - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Strzyża

Strzyża,Gdańsk

409 000 zł44 m² 9 295,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy strzyża! W samym sercu Gdańska a jednocześnie cicho, spokojnie i blisko przyrody! Nieruchomość zlokalizowana na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij