dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Knyszyńska

Ujeścisko,Gdańsk

1 085 000 zł112 m² 9 730,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż: przestronne, dwukondygnacyjne mieszkanie z dużym tarasem - Gdańsk Łostowice, ul. Knyszyńska Oferuję wyjątkowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 111,5 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lema

Słoneczniki,Gdańsk

590 000 zł43 m² 13 582 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu piękny, gotowy do wprowadzenia Apartament na 6 piętrze na Słonecznej Morenie! mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 43,44 mkw, bardzo ustawny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

720 000 zł40 m² 17 866 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacaja Zjawiskowe, dwupokojowe mieszkanie, zaprojektowane i zrealizowane z troską o każdy detal w stylu glamour, czeka na nowego właściciela. Styl: prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

417 000 zł27 m² 15 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Lawendowe Wzgórze Oferujemy jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 26,5 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku wybudowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogalińska

Ujeścisko,Gdańsk

649 000 zł48 m² 13 605,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Szukasz mieszkania, które łączy spokój zielonej dzielnicy z doskonałym dojazdem do centrum? To dwupokojowe lokum o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Raduńska

Orunia,Gdańsk

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie Z balkonem | orunia | blisko parku oruńskiego | świetna komunikacja Z centrum Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Łostowice,Gdańsk

460 000 zł36 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie z ogródkiem Gdańsk, ul. Kazimierza Wielkiego Jeśli szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w świetnej lokalizacji, które łączy spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Platynowa

Orunia Górna,Gdańsk

581 744 zł40 m² 14 701,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie blisko centrum! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Wyjątkowe 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

609 000 zł42 m² 14 363,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z wielkiej płyty. W bloku jest nowa winda, klatka schodowa czysta po remoncie. Atuty - Mieszkanie przygotowane do wykończenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Przymorze,Gdańsk

600 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie 50 m Gdańsk Przymorze, ul. Bora-Komorowskiego 87a Lokalizacja: gdańsk Przymorze, jedna z najbardziej poszukiwanych dzielnic miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Nowy Port,Gdańsk

499 000 zł46 m² 10 777,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - blisko komunikacji miejskiej, przystanek tramwajowy 4 min od bloku, dzięki czemu mamy świetny dojazd do pobliskich dzielnic, - dobry dojazd do Gdańska Głównego - w pobliżu plaży -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie ul. Piastowska 104, gdańsk (przymorze) Opis mieszkania: *powierzchnia: 38 m *liczba pokoi: 2 *układ: salon + sypialnia *ekspozycja okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

725 000 zł52 m² 13 942,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj nad morzem! 2 pokoje w Gdańsku czekają na Ciebie Sprzedam słoneczne 2-pokojowe mieszkanie umeblowane i gotowe do zamieszkania na osiedlu Lazurowym w Gdańsku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

557 000 zł53 m² 10 469,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz miejsca, które nie narzuca gotowych rozwiązań, ale daje swobodę aranżacji - właśnie je znalazłeś. To mieszkanie nie jest kolejną kopią katalogowego wnętrza. Jest czystą kartą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

769 900 zł35 m² 21 997,10 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o pow. ok. 35m2 położone na 8 piętrze wieżowca z widokiem na Pomnik Westerplatte, w rozwijającej się dzielnicy Gdańska Nowa Letnica. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rytelska

Borkowo,Gdańsk

472 650 zł41 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne 2- pok mieszkanie 8 km do centrum z ogródkiem. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

799 000 zł60 m² 13 292,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Millennium Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż oferujemy jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60,11 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Goszczyńskiego

Siedlce,Gdańsk

890 000 zł68 m² 13 119,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w dzielnicy Siedlce w Gdańsku, przy ulicy Goszczyńskiego. Lokalizacja łączy spokojny, kameralny charakter osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 779 000 zł85 m² 20 895 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa oferta w Mio Casa! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowo przytulnego apartamentu trzypokojowego o wysokim standardzie w Rezydencji Marina. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakopiańska

Siedlce,Gdańsk

978 897 zł72 m² 13 545 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od południa z oknem w aneksie kuchennym od wschodu. Ta wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Orunia Górna,Gdańsk

550 000 zł35 m² 15 576,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: - dużo zieleni w okolicy - nowe budownictwo - prywatny ogródek - prywatne miejsce parkingowe w hali oraz komórka - w pełni wykończone, umeblowane - pełna własność, czysta kw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

585 000 zł53 m² 11 037,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 1. piętro | Gdańsk Morena | Południowa ekspozycja Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze, przy ul. Piecewskiej w dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Mostek

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

377 435 zł26 m² 14 345,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 26,31 m z widokiem na wodę, idealne na inwestycję lub wynajem długo i krótkoterminowy. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Platynowa

Orunia Górna,Gdańsk

560 011 zł39 m² 14 385,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przestronne 2- pokojowe mieszkanie blisko centrum z ogródkiem prawie 30 m2! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Przymorze,Gdańsk

679 000 zł50 m² 13 580 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 50m2 w Gdańsku Przymorze. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wygon

Śródmieście,Gdańsk

377 435 zł26 m² 14 345,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W nowej inwestycji => promocja cenowa ograniczona czasowo => zarezerwuj! darmowa pomoc i fachowe doradztwo w wyborze mieszkania pomoc w finansowaniu zakupu możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawelska

Chełm,Gdańsk

1 380 000 zł111 m² 12 457,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Idealne mieszkanie dla dużej rodziny! lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w lubianej i cenionej przez mieszkańców Gdańska dzielnicy Chełm, przy ul. Wawelskiej. Niewątpliwym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł54 m² 21 296 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

komfortowe, przestronne mieszkanie z widokiem na morze oraz port. Zlokalizowane na piętnastym piętrze w apartamentowcu, z reprezentacyjną strefą wejściową oraz 24-godzinną recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

523 957 zł44 m² 11 913,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z oknem w aneksie kuchennym w stanie deweloperskim z tarasem 10 m2 od południa. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

***rezerwacja*** Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie ul. Hokejowa, gdańsk Lokalizacja: przedmiotem sprzedaży jest jasne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Hokejowej w południowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

519 000 zł42 m² 12 357,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie W kultowym falowcu na przymorzu! mieszkanie: nieruchomość składa się z ustawnego salonu, dwóch oddzielnych sypialni, funkcjonalnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 890 000 zł97 m² 19 518,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 96,83 m , położone na pierwszym piętrze kameralnej, dwukondygnacyjnej kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chałubińskiego

Chełm,Gdańsk

699 000 zł63 m² 11 025,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 63,4 m2, mieszczące w budynku usytuowanym na Gdańskim Chełmie. Doskonała lokalizacja zapewnia bliskość świetnie rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stolarska

Stare Miasto,Gdańsk

1 000 000 zł78 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie z dużym potencjałem - powierzchnia 78m2 + piwnica 7,5 m2 (w kw 85,3m2) obok Starego Miasta ul. Stolarska 4. Parter w bloku 2p. z lat 60-tych. Indywidualne wejście do klatki (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olsztyńska

Jelitkowski Dwór,Gdańsk

695 000 zł65 m² 10 710,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji - Przymorze Gdańsk okolica Ulica Olsztyńska, tuż obok osiedla Jelitkowski Dwór, 400 m od Parku Reagana, 1400 m od Mola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

719 000 zł53 m² 13 625,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,77 m , wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

899 000 zł93 m² 9 677,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Śródmieście,Gdańsk

3 552 948 zł123 m² 28 980 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję kapitanat. Wyjątkowa inwestycja przy samej Motławie. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.