dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

350 000 zł35 m² 9 887,01 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w wieżowcu zlokalizowanym na gdańskiej Żabiance. Na mieszkanie o powierzchni 35,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Brzeźno,Gdańsk

259 000 zł30 m² 8 764,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż kawalerkę przy ul. Dworskiej 22 w gdańskiej dzielnicy Brzeźno. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 29,55 m2 składa się z: -kuchni, -łazienki, -pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

479 000 zł73 m² 6 561,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Dla konkretnego I zdecydowanego klienta cena I warunki transakcji do rozmów. Lokalizacja: okolica jest bardzo spokojna, wokół znajduje się dużo zieleni. Szybki dojazd do Wrzeszcza- 7 minut, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

560 000 zł41 m² 13 658,50 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Witam. Oferuję sprzedaż mieszkanie na Nowej Letnicy, w przepięknej okolicy z bliskim dostępem do morza, komfortową komunikacją w różnych kierunkach z dużym potencjałem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Abrahama

Oliwa,Gdańsk

318 900 zł33 m² 9 769,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,6 m., położone w zielonej, fantastycznie skomunikowanej i spokojnej dzielnicy VII dwór, na granicy Strzyży i Oliwy. Trójmiejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

379 000 zł43 m² 8 813,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 znajdujące się w dzielnicy Gdańsk Przymorze przy ul. Kołobrzeskiej. Mieszkanie zlokalizowane jest w obszarze nadmorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeusa

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł61 m² 7 384,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Gdańsk kowale - niższa cena! komfortowe, nowoczesne mieszkanie trzypokojowe! Znakomicie utrzymane - stan do wprowadzenia się; bardzo dobry układ mieszkania: szeroki, dobrze zorganizowany przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

1 190 000 zł72 m² 16 436,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz apartamentu w nowoczesnym budynku w prestiżowym miejscu? Takiego z najlepszym widokiem na gdańską starówkę i z wyjątkową atmosferą, ale też cichego - aby można było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

659 000 zł77 m² 8 519,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: inwestycja zlokalizowana została w Gdańskiej dzielnicy Morena. W okolicy znajduje się pełne zaplecze handlowo-usługowe. Przystanki komunikacji miejskiej w odległości do 500m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jelitkowski Dwór

Przymorze,Gdańsk

949 000 zł70 m² 13 557,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze, dzięki czemu jest niezwykle słoneczne. W pełni urządzone i gotowe do wprowadzenia się. pomieszczenia: - salon z wyjściem na balkon - 2 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

609 000 zł52 m² 11 712 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

0% prowizji! Prowizję kupujące pokrywa strona sprzedająca. Mieszkanie (48,7 m2) 2 pokojowe, częściowo wyposażone, na 4 piętrze z południowo-wschodnią wystawą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

1 000 000 zł84 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na 11 piętrze znajdujące się w Gdańskiej dzielnicy Zaspa przy ul. Jana Pawła II w bezpośrednim sąsiedztwie parku Jana Pawła II lokalizacja W pobliżu budynku przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

425 000 zł49 m² 8 673,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szanowni Państwo, w ofercie mamy dla Was 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy - Gdańsk Jasień. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i cichej okolicy z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

415 000 zł44 m² 9 509,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie na Morenie w stanie deweloperskim ze słonecznym ogródkiem - Osiedle Foresta. Opis nieruchomości: budynek oddany do użytku w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajki

Przeróbka,Gdańsk

345 000 zł42 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowana w dzielnicy - Gdańsk Przeróbka w bloku z 1980r. Budynek po remoncie klatki i elewacji, ocieplony. Lokal po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

356 889 zł58 m² 6 130,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Nie płacisz żadnej prowizji ani podatku pcc. Mieszkanie z odbiorem w I kwartale 2022 roku. Lokalizacja: dzielnica Łostowice na chwilę obecną najprężniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

275 000 zł42 m² 6 549,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: inwestycja znajduję się w południowej dzielnicy Gdańska, w pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe. Przystanek autobusowy znajduje się w odległości 500 m skąd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grobla I

Mariacka,Gdańsk

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

W centrum Gdańskiej Starówki! Na sprzedaż bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie, jasne i nasłonecznione. W bliskiej okolicy znajdują się najważniejsze zabytki Gdańska, urokliwe kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

286 230 zł46 m² 6 288,01 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aldony

Wrzeszcz,Gdańsk

770 000 zł72 m² 10 694,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w kamienicy na ulicy Aldony, bocznej od Wajdeloty. Łacznie 64 m kw powierzchni użytkowej i 75 m kw powierzchni całkowitej, na którą składają się dwie sypialnie, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

419 000 zł49 m² 8 551,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 49m2 położone w kameralnej części gdańskiej dzielnicy Piecki-Migowo ( Morena ). Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

378 000 zł38 m² 9 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Główne atuty: -Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Reagana i plaży -szybki dojazd do gdańskich uczelni wyższych -pełna infrastruktura usługowo-handlowa lokalizacja: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lendziona

Wrzeszcz,Gdańsk

730 000 zł104 m² 6 992,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Interesujące mieszkanie W centrum wrzeszcza! lokal Z dużym potencjałem W ładnej kamienicy, częściowo odnowionej. Posesja ogrodzona Z miejscami parkingowymi dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Zaspę

Nowy Port,Gdańsk

310 000 zł38 m² 8 106,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prężnie rozwijającej się dzielnicy - Gdańsk Nowy Port Duży potencjał inwestycyjny! Lokal położony na 3-pięrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

610 000 zł58 m² 10 517,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż słoneczne mieszkanie O powierzchni 58M2, idealne dla rodziny Z dziećmi lub pod inwestycję, przy ulicy starowiejskiej, gdańsk letnica. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

300 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

W ofercie przestronna kawalerka z możliwością przerobienia na mieszkanie 2 pokojowe w jednej z bardziej pożądanych dzielnic - Gdańsk Przymorze. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Ciechanowska

Ujeścisko,Gdańsk

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie na parterze, z tarasem i ogródkiem, z którego furtka prowadzi prosto do lasu. W najbliższym otoczeniu dużo terenów zielonych, park, plac zabaw, wieża widokowa Kozacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

549 000 zł65 m² 8 446,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż gotowa inwestycja w centrum Wrzeszcza! Świetna lokalizacja jedynie 5 minut piechotą do Politechniki Gdańskiej. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie oraz aktualnie każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja: cicha okolica z dużą ilością zielonych terenów. W pobliżu przystanek autobusowy, 2 km do szkoły podstawowej, 12 minut autem do centrum. Liczne place zabaw dookoła oraz siłownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

559 000 zł56 m² 9 893,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu Lawendowe Wzgórza w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska. Główne atuty: -Dwa miejsca parkingowe, oraz komórka lokatorska w cenie mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ujeścisko

Ujeścisko,Gdańsk

375 000 zł51 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na sprzedaż w bardzo modnej dzielnicy Gdańska ze wszystkimi wygodami 51 m aż 3 pokoje! na sprzedaż bez pośredników! Zakoniczyn Łostowice Ujeścisko 51 m2 - 3 pokoje. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

419 000 zł49 m² 8 551,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie na osiedlu zamkniętym w południowej dzielnicy Gdańska Jasień. Świetna lokalizacja, 2 minuty do najbliższych przystanków autobusowych, 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

629 500 zł75 m² 8 398,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

740 000 zł59 m² 12 453,70 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowe 3 pokojowe mieszkanie W apartamentowcu - blisko morza, plazy I parku regana Oferuje do nabycia apartament na parterze z zadaszonym malym tarasem i ogrodem. Na powierzchni 59,42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Zaspa,Gdańsk

485 000 zł48 m² 10 104,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Gdańsk-Zaspa ul.Janusza Meissnera Mieszkanie własnościowe, 3 pokojowe na parterze o powierzchni 48,20 m2. Nieruchomość posiada duży balkon z zejściem do ogródka oraz piwnicę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kombatantów

Zaspa,Gdańsk

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w świetnej lokalizacji. Bardzo daleki widok z okien. W skład mieszkania (48 m2) wchodzą: *salon z wyjściem na loggię *sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

490 000 zł62 m² 7 903,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz. Bardzo dobrze skomunikowane z centrum Gdańska jak również bardzo łatwy dostęp na plażę. Z uwagi na lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piekarnicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

675 000 zł77 m² 8 766,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu gustowny apartament w prestiżowej dzielnicy - Morena. Lokalizacja Apartament mieści się w niezwykle modnej i pożądanej dzielnicy Morena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowa

Stogi,Gdańsk

440 000 zł57 m² 7 760,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku zlokalizowanym przy ul. Jodłowej w nadmorskiej dzielnicy Gdańska, czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radna

Dolne Miasto,Gdańsk

749 000 zł102 m² 7 314,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem. Mieszkanie składa się z 3 pokoi ,salonu ,przedpokoju ,ubikacji ,łazienki i kuchni. Położone jest na 3 piętrze. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia