dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka

Żabianka,Gdańsk

305 000 zł27 m² 11 296,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przepiękna, komfortowa kawalerka w centrum Żabianki! Prestiżowa lokalizacja! Pewny wynajem! Po kapitalnym remoncie! Powierzchnia mieszkania - 27 m2. Układ rozkładowy: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Brzeźno

Brzeźno,Gdańsk

310 000 zł27 m² 11 481,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Gdańsk brzeźno - 500m od plaży!. Polecamy Państwu mieszkanie w Gdańsku Brzeźnie, 500 m od pięknej plaży, przy ulicy Pck, 4 piętro, piwnica, budynek 4 piętrowy. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Różany Stok

Karczemki,Gdańsk

275 000 zł33 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Gdańsk karczemki - cudowna, przytulna i słoneczna kawalerka w otoczeniu zieleni!. Polecamy Państwu wyjątkowe mieszkanie w Gdańsku Karczemkach, przy ulicy Różany Stok, 2 piętro, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

525 000 zł56 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO kupienia: - luksusowy trzypokojowy apartament o powierzchni 56m2 z dużym ogródkiem i komórką lokatorską. Lokalizacja I komunikacja: - apartament znajduje się na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

520 000 zł58 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Doskonała lokalizacja: blisko morza i parków (park Reagana 200m), obok budynku tramwaj i autobus, a do skm 20 minut spacerem mieszkanie: mieszkanie dwustronne. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Piecki-Migowo,Gdańsk

440 000 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie o powierzchni 49,73m2, składające się z: - korytarz 6,34 - łazienka 4,87 - sypialnia 11,86 - kuchnia (osobne pomieszczenie) 7,45 - salon 19,21 - balkon 5,39 Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

425 000 zł30 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ta dobra oferta jest tylko u nas! Apartament Kup i odbierz teraz zamiast czekać do 2021 r.Apartament Na Osiedlu Angielska Grobla świeże pachnące nowością. Apartament o powierzchni 29.22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przytulne, słoneczne mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym w Gdańsku 37,42m w dzielnicy Piecki-Migowo. Do mieszkania przynależy duży słoneczny ogródek, w przedniej cześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

535 000 zł57 m² 9 385,96 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Do sprzedania wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy ul. Pilotów w Gdańsku na Zaspie, z pięknym widokiem z 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Orunia Górna,Gdańsk

635 000 zł104 m² 6 105,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 104 m2. Idealne dla osób, którzy cenią sobie ciszę, spokój i szukają ucieczki od miejskiego zgiełku. Osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Góralska

Wrzeszcz,Gdańsk

239 000 zł26 m² 9 192,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Dojście do mieszkania zewnątrz bez żadnych schodów. Lokalizacja: gdańsk w dzielnicy Niedźwiednik, dobrze skomunikowana. Pod blokiem znajduje się przystanek autobusowy. Bardzo szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

430 000 zł45 m² 9 555,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane na Morenie - idealne na wynajem. Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana - w odległości 2 min tramwaj, autobus; w pobliżu zlokalizowane centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długie Ogrody

Długie Ogrody,Gdańsk

690 000 zł72 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Opis Gratka dla wielbicieli starego budownictwa! Posiadam na sprzedaż niezwykle klimatyczne mieszkanie w stuletniej kamienicy w najbliższym sąsiedztwie starego miasta. Dzięki lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Długie Ogrody,Gdańsk

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Zarówno do zamieszkania jak i pod inwestycję. Mieszkanie 2 pokojowe położone jest na 2 piętrze. Nieruchomość o powierzchni 52,84 m 2 składa się z kuchni, łazienki plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

545 000 zł62 m² 8 790,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Kameralny blok w dolnym Wrzeszczu, mieszkanie o powierzchni 62 m2 ciche, słoneczne, dwustronne na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku z początku lat 60. Bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

357 000 zł21 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przygotowane pod najem krótkoterminowy. Nie wymaga żadnej inwestycji, można od razu wynajmować! Można w nim gościć nawet 4 osoby. Idealna lokalizacja! Położone 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jesionowa

Wrzeszcz,Gdańsk

349 000 zł38 m² 9 257,29 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie położone w centrum dzielnicy Wrzeszcz, przy ulicy Jesionowej. Jest to jednopokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 37,7 m2. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Przymorze,Gdańsk

490 000 zł38 m² 12 894,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pok. w nowym apartamentowcu z 2018 r. Mieszkanie składa się z : - Salonu z aneksem kuchennym - Sypialni - Łazienki - Przestronnego balkonu. Apartament umeblowany. Z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Śródmieście,Gdańsk

624 000 zł48 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nie jest to oferta dla pośredników nieruchomości. Dwupokojowy apartament po kapitalnym remoncie o powierzchni 48 m2., wymienione wszystkie instalacje. Remont przeprowadzony zgodnie z projektem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marynarki Polskiej

Wrzeszcz,Gdańsk

617 000 zł58 m² 10 637,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58 m2, składające się z: - salonu, - dwóch ustawnych pokoi, - osobnej kuchni, przedpokoju, - łazienki, - balkonu, - piwnicy. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołkowyska

Piecki-Migowo,Gdańsk

699 000 zł78 m² 8 961,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Posiadam do sprzedania mieszkanie położone w kameralnym otoczeniu. Mieszkanie zostało zakupione od dewelopera invest komfort w 2008 roku i mieszkam w nim z rodziną od tego czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaprów

Oliwa,Gdańsk

729 000 zł93 m² 7 838,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Oliwy. Największym atutem jest bliskość komunikacji (tramwaje, autobusy, stacja skm). W najbliższej okolicy w pełni rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

285 000 zł31 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie jednopokojowe na Gdańskim Przymorzu. Do morza i plaży 10 min spacerem przez park Reagana. Mieszkanie jest bardzo słoneczne i jasne i ciepłe , cały dzień słońce , strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wawelska

Chełm,Gdańsk

899 000 zł106 m² 8 481,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Ta dobra oferta jest tylko u nas! Możliwość zamiany na mniejsze za dopłatą. Wg kw mieszkanie posiada dwie osobne księgi wieczystej, niewielkim nakładem istnieje opcja podziału na 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

630 000 zł57 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja mieszkania- ekskluzywny budynek w dzielnicy Gdańska Nowa Letnica - 5 piętrowy z windą. Powierzchnia mieszkania- 57,28 m2, balkon- 7,36m2, rok budowy 2018, liczba pomieszczeń- 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jelitkowska

Jelitkowo,Gdańsk

985 000 zł54 m² 18 240,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na granicy Gdańska i Sopotu. Nieruchomość o powierzchni 54 m2 położona jest w jednym z najatrakcyjniejszych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Do Studzienki

Wrzeszcz,Gdańsk

676 000 zł52 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Lokalizacja: budynek położony w idealnym miejscu - w pobliżu Politechniki Gdańskiej, przy ul. Do Studzienki, co gwarantuje doskonałą komunikację z całym Trójmiastem, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

610 000 zł53 m² 11 509,40 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż apartament w kultowej inwestycji Awiator Allcon. Apartament znajduje się na dziesiątym piętrze z widokiem na morze! Nieruchomość składa się z : -I Pokoju ( 16m2) -II pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

369 000 zł37 m² 10 852,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna i słoneczna kawalerka o pow. 37 m2 w fantastycznej lokalizacji przy ul. Grunwaldzkiej (między Manhattanem a Galerią Bałtycką). Do przystanku tramwajowego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 500 000 zł87 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż ekskluzywny apartament na zamkniętym, strzeżonym osiedlu mila baltica. Apartament bardzo słoneczny, z dużym ogrodem i pięknym widokiem na łąkę - idealne miejsce na odpoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

344 500 zł63 m² 5 468,25 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Gdańsku Oliwa. Lokal rozkładowy, posiada trzy niezależne pokoje, osobną kuchnię z oknem i dużą łazienkę z narożną wanną. Z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Piecki-Migowo,Gdańsk

430 000 zł53 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie 3 pokojowe 53 m2 na Gdańskiej Morenie Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, 2 sypialni, oddzielnej jasnej kuchni, korytarza, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

345 000 zł36 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie blisko centrum Gdańska. Mieszkanie znajduje się na parterze i przeszło w tym roku gruntowny remont. Została wymieniona instalacja elektryczna oraz hydrauliczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Strzyża,Gdańsk

999 000 zł116 m² 8 612,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1942

Sprzedam duże, rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji - ulica na uboczu, wśród drzew, oddalona od hałasu, a jednocześnie zaraz przy ulicy Wita Stwosza, z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Maćkowy,Gdańsk

380 000 zł40 m² 9 526,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękny apartament wykończony w stylu glamour, w cichej i spokojnej okolicy południowej dzielnicy Maćkowy. Lokalizacja tego atrakcyjnego osiedla w Gdańsku Maćkowy łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kokoszki,Gdańsk

265 000 zł42 m² 6 247,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkania na Gdańskich Kokoszkach. To 42,42 m2 na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym. Budynek ocieplony, klatka wyremontowana i zabezpieczone domofonem. Samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Osowa,Gdańsk

385 000 zł54 m² 7 116,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Sprzedam duże i zadbane mieszkanie 2-pokojowe w dobrej lokalizacji - spokojne osiedle na uboczu, wśród drzew, oddalone od hałasu, a jednocześnie niedaleko zjazdu na obwodnicę Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

1 135 000 zł85 m² 13 352,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny apartament podzielony na dwa mniejsze idealnie działające w wynajmie krótkoterminowym. Pierwszy apartament o pow. 45m2 składa się z : -salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zaspa,Gdańsk

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy Państwu słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Zaspy! Powierzchnia 50m2,. W Skład mieszkania wchodzi: -Ustawny słoneczny salon, -2 oddzielne pokoje, -przedokój, -oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamiejska

Orunia Górna,Gdańsk

580 000 zł71 m² 8 133,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie położone na parterze (taras ponad 20 m2), 4 pokoje, ogrodzony budynek, spokojna okolica na pograniczu dzielnic Gdańsk Orunia i Chełm. Mieszkanie ma powierzchnię 71,32 m2,.