dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Porębskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

599 000 zł93 m² 6 461,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w spokojnej i urokliwej okolicy nad trzema zbiornikami retencyjnymi z rozbudowaną infrastrukturą rekreacyjną. Bliskość rozległych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

251 173 zł36 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji! Gdańsk. Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 36,14 m 2. Na ten metraż składa się : - pokój dzienny z aneksem o pow. 17,72 m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyzwolenia

Brzeźno,Gdańsk

499 000 zł52 m² 9 559,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atuty: doskonała lokalizacja: 5 min od Gdańska Głównego 15 min spacerem od plaży w Brzeźnie Sąsiedztwo Tunelu pod Martwą Wisłą. Nowe kameralne osiedle składające się z dwóch, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jasień

Jasień,Gdańsk

323 124 zł49 m² 6 660,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe 48,51 m2 na osiedlu, które powstaje w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk-Jasień z dobrze funkcjonującymi liniami autobusowymi oraz planowaną linią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Granitowa

Orunia Górna,Gdańsk

365 000 zł46 m² 7 934,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje z osobną kuchnią z widokiem na Chełm. Ta dobra oferta jest dostępna tylko u nas! Zadzwoń, umów się na prezentację, obejrzyj na żywo, kup bezpiecznie, szybko i komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdańsk

720 000 zł32 m² 22 570,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralny i funkcjonalny apartament w sercu Gdańska idealny pod inwestycje. Lokal znajduje się w apartamentowcu Waterlane Island na Wyspie Spichrzów. W pobliżu przystanki autobusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

329 993 zł57 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie dotyczy mieszkania trzypokojowego o powierzchni 57,39 m2 z przynależnym ogródkiem w prężnie rozwijającej się lokalizacji. Infrastruktura osiedlowa przygotowana dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyzwolenia

Nowy Port,Gdańsk

1 249 999 zł143 m² 8 741,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Przestronny dwupoziomowy apartament, mieszczący się w kameralnej inwestycji "kamienica Magellana" z 2009 roku. Mieszkanie o łącznej powierzchni 143m2 znajduje się na 2 i 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Łostowice,Gdańsk

439 997 zł54 m² 8 148,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: położone w zielonej, spokojnej dzielnicy Gdańsk Maćkowy, na kameralnym osiedlu Kazimierz przy ulicy Kazimierza Wielkiego 24. Osiedle, na którym znajduje się mieszkanie, jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flisykowskiego

Jasień,Gdańsk

449 000 zł58 m² 7 741,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: lokal znajduję się w cichej, spokojnej dzielnicy Gdańsk Jasień. Zaledwie 100 metrów od mieszkania rozpościera się największy akwen retencyjny w Gdańsku z atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burgaska

Piecki-Migowo,Gdańsk

495 000 zł63 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanko 63metrowe w super lokalizacji w Gdańsku na Morenie przy ulicy Burgaskiej. Piętro 4/4. Lokal nie posiada windy. W cenie natomiast jest piwnica. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyzwolenia

Nowy Port,Gdańsk

799 000 zł90 m² 8 838,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament, mieszczący się w kameralnej inwestycji "kamienica Magellana" z 2009 roku. Mieszkanie o łącznej powierzchni 90,4m2 znajduje się na 3 piętrze, trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malczewskiego

Główne Miasto,Gdańsk

649 497 zł60 m² 10 792,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,18 m2, to miejsce idealne dla rodzin z dzieckiem. Usytuowane na 1 kameralnej inwestycji Kamienice Malczewskiego 2, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Startowa

Zaspa,Gdańsk

560 000 zł67 m² 8 358,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe, słoneczne mieszkanie o metrażu 66,9 m2 znajdujące się na parterze bloku przy ul. Startowej Idealne dla młodej pary z dzieckiem, lokalizacja sprawia, że jest to atrakcyjne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Sobieszewo,Gdańsk

905 177 zł51 m² 17 832,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zupełnie wyjątkowe apartamenty Z mariną! Luksusowy kompleks oferuje apartamenty o powierzchni od 42 m2 do 81 m2 w cenie od 705 250 zł do 1 421 875 zł Kompleks apartamentów powstanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Ujeścisko,Gdańsk

286 862 zł43 m² 6 649,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wybierając mieszkanie zlokalizowane w tej części Gdańska zyskujesz ciszę i spokój. Jednocześnie wszystkie atuty dużego miasta masz w zasięgu ręki. Okoliczna infrastruktura pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Toruńska

Stare Miasto,Gdańsk

388 060 zł25 m² 15 284 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja ta stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących swojego second home. Drugi dom na malowniczej Wyspie Spichrzów to nie tylko miejsce odpoczynku, ale też doskonała lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciołkowskiego

Zaspa,Gdańsk

650 000 zł73 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: gdańsk w dzielnicy Zaspa, bardzo dobrze skomunikowana, liczne przystanki autobusowe, tramwajowe oraz skm. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, jak i zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zamenhofa

Strzyża,Gdańsk

649 000 zł110 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna nieruchomość idealna jako inwestycja pod wynajem: lokalizacja: w atrakcyjnej dzielnicy domów jednorodzinnych - Strzyża. Budynek położony przy ul. L. Zamenhofa, tuż obok prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Diamentowa

Orunia,Gdańsk

249 000 zł38 m² 6 631,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Promocja dla klientów meerhouse nieruchomości: - bezpłatne roczne ubezpieczenie mieszkania od wszystkich ryzyk oraz - bezpłatna pomoc W uzyskaniu najlepszego, dostępnego na rynku kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dobrowolskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

519 000 zł63 m² 8 238,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Piecki-Migowo, morena. W odległości 7 minut pieszo znajduje się Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowszczaków

Przymorze,Gdańsk

1 364 000 zł106 m² 12 910,50 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Słoneczny, dwustronny 4-pokojowy apartament o powierzchni 105,65 m2 o ekspozycji północno-południowej z widokiem na zieleń Parku im. Ronalda Reagana, zielone patio oraz morze. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hynka

Zaspa,Gdańsk

400 000 zł49 m² 8 163,27 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe do remontu w bardzo dobrej lokalizacji - ulica na uboczu, oddalona od hałasu, a jednocześnie zaraz przy ulicy Hynka, z dogodnym dojazdem do Wrzeszcza. Mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sobótki

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

658 990 zł110 m² 5 990,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

FILM 360 Mieszkanie w trakcie remontu. Cena będzie rosła w czasie. Możliwość uzgodnienia zakresu remontu. Mieszkanie: powierzchnia użytkowa 99.7 m2 - wpisana do księgi wieczystej Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Maćkowy,Gdańsk

335 000 zł37 m² 9 103,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Piękny apartament, wykończony w stylu glamour, w cichej i spokojnej okolicy południowej dzielnicy Maćkowy. Lokalizacja tego atrakcyjnego osiedla w Gdańsk Południe Maćkowy łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

285 000 zł30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 30 m2. Odległość od morza to zaledwie 15 min pieszo. Nieruchomość znajduje się w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańska- przymorzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Przymorze Małe,Gdańsk

1 100 000 zł69 m² 15 831,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie znajduję się na osiedlu Nova Oliwa , w pełni wyposażone , dodatkowo jest komórka lokatorka obok miejsca postojowego .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Sprzedam przestrzenne mieszkanie 4-pokojowe na poddaszu w bardzo dobrej lokalizacji - kamienica na uboczu, oddalona od hałasu, a jednocześnie zaraz przy ulicy Grunwaldzkiej w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zabornia,Gdańsk

622 765 zł87 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Spokojna okolica w niskiej zabudowie wielomieszkaniowej, zlokalizowana w Gdańsku Siedlcach dzielnicy oddalonej kilka minut jazdy samochodem od centrum Gdańska, z dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Oliwskiej

Oliwa,Gdańsk

385 000 zł38 m² 10 131,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okolica: mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Oliwa na pograniczu z Żabianką. Miejsce to cieszy się bardzo dobrą opinią ze względu na bliskie położenie zarówno centrum jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Starówka

Starówka,Gdańsk

605 000 zł70 m² 8 643 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio , bez prowizji, bez podatku pcc Nowy apartament - idealny dla wymagających Oszałamiający ogród z tarasem! Mieszkanie w stanie deweloperskim. Przestronny duży salon, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

369 000 zł38 m² 9 710,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie na Gdańskim Przymorzu. Dzięki dwustronnej ekspozycji w linii południe- północ słoneczne przez cały dzień. Z okien rozpościera się widok na Gdańsk z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Zaspa,Gdańsk

590 000 zł74 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie. Lokalizacja W pobliżu wszystkie możliwe środki lokomocji: skm ( 500m), dwie linie tramwajowe ( 700m i 300m), autobusy pod domem (200m). Liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zabornia,Gdańsk

447 372 zł58 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

300 252 zł41 m² 7 248,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zielona okolica z niską zabudową to doskonała alternatywa dla tłocznego centrum miasta. W projekcie staraliśmy się zawrzeć elementy, które decydują o przyjaznym, spokojnym charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sztormowa

Widoki,Gdańsk

329 000 zł31 m² 10 647,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duża kawalerka z pięknym widokiem na Żabiance. Mieszkanie składa się z: - pokoju - przedpokoju - łazienki - kuchni Do mieszkania przynależy piwnica i miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze Wielkie,Gdańsk

373 900 zł46 m² 8 128,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gotowe do wprowadzenia, od osoby prywatnej (bez pośredników i prowizji) Oferuję na sprzedaż bardzo przytulne i słoneczne mieszkanie o pow. 46m2 w falowcu na Przymorzu (al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tenisowa

Cztery Pory Roku,Gdańsk

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

DO sprzedania: mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem ( wystawa południowa ) o powierzchni całkowitej 48 m2 znajdujące się na parterze 3 piętrowego budynku. Mieszkanie mieści się na osiedlu Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

1 189 000 zł115 m² 10 339 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz podatku pcc) luksusowy apartament z widokiem na rzekę o powierzchni 115 m2! - apartamenty z Widokiem na panoramę Miasta i na Rzekę - Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bitwy Oliwskiej

Oliwa,Gdańsk

469 000 zł54 m² 8 685,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 pokojowe mieszkanie w Gdańsku Oliwie. Mieszkanie o powierzchni 54,10 m2 składa się z: -3 niezależnych pokoi, -kuchni, -łazienki z toaletą, -przedpokoju -balkonu Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

589 000 zł49 m² 12 020,40 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe, przytulne mieszkanie w Albatross Towers. Mieszkanie położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku, składające się z: - przestronnego salonu połączonego z kuchnią, - sporej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij