dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

603 500 zł75 m² 8 049,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadam luksusowy apartament 3-pokojowy o pow. 74,97 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze. Zaprojektowano w nim salon z aneksem kuchennym, z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stryjewskiego

Stogi,Gdańsk

245 000 zł28 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomość idealna pod wynajem niedaleko plaży! Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej i malowniczej dzielnicy Stogi. Łatwy dojazd zapewnia obwodnica południowa oraz kursująca co kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spadzista

Śródmieście,Gdańsk

409 000 zł38 m² 10 763,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie na Śródmieściu. Nieruchomość znajduje się w 10 piętrowym budynku z lat 70' na 8 piętrze. Mieszkanie składa się z : - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Jasień,Gdańsk

428 589 zł68 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na II piętrze, z garderobą, dużym salonem ok. 26 m2, łazienką i wc okna wychodzące na południe i północ mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

679 000 zł63 m² 10 779,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 3 pokojowe (62,99 m2) mieszkanie położone na I piętrze (V Pięter), na osiedlu Browar w Gdańsku-Wrzeszczu, stan deweloperki, odbiór grudzień 2019 r. Atutem jest w świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolne Migowo

Brętowo,Gdańsk

780 000 zł96 m² 8 095,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Aby poznać szczegóły oferty umów się na spotkanie pod numerem telefonu. W ofercie sprzedaży posiadam funkcjonalny dwupoziomowy apartament 4-pokojowy o pow. 96,35 m2, znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Stogi,Gdańsk

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Stogi jest to rozwijająca się dzielnica Gdańska, dookoła dużo terenów zielonych pozwalających na aktywny tryb życia. Przystanek autobusowy znajduje się przed blokiem, a do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

599 000 zł43 m² 13 869 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mila baltica - apartament z ogródkiem i miejscem postojowym Mila Baltica to idealne miejsce dla osób ceniących wysoki standard życia, elegancję oraz bliskość morza. Kameralną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Amundsena

Piecki-Migowo,Gdańsk

419 000 zł49 m² 8 551,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis atuty : - Pełne zaplecze handlowo-usługowe w pobliżu - 5 minut samochodem na Politechnikę Gdańską, gum-ed - 12 minut samochodem do centrum Gdańska - Idealne mieszkanie dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

408 980 zł29 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w nowoczesnym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową apartament na II piętrze okna wychodzące na stronę zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matuszewskiego

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł63 m² 8 343,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Tylko u nas! Jedyna taka oferta! Prezentujemy Państwu luksusowy, 3-pokojowy apartament z widokiem na Zatokę w świetnie skomunikowanej dzielnicy Morena (na granicy z Wrzeszczem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Alfa Park,Gdańsk

578 000 zł64 m² 8 989,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 64,30 m2, 3-pokoje, II piętro (winda), położone w dzielnicy Morena, na osiedlu Alfa Park. Pokój dzienny z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

269 000 zł43 m² 6 201,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na IV piętrze okna wychodzące na wschód i południe mieszkanie w budynku z windami cichobieżnymi oraz halą garażową wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

390 000 zł45 m² 8 599,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świetne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,40m2, położone w inwestycji "nowa Letnica". Piętro V z Vl. Mieszkanie wschodnio-południowe jest w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

449 000 zł46 m² 9 760,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: topowa lokalizacja, blisko morza, blisko Uniwersytetu. Idealne na wynajem mieszalny (długoterminowy w roku studenckim i krótkoterminowy latem), jak również dla rodziny. Świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 088 000 zł90 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadamy luksusowy apartament 4-pokojowy o pow. 89,60 m2, znajdujący się na szóstym piętrze. Zaprojektowano w nim salon z aneksem kuchennym o pow. ok. 31m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

533 500 zł102 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadam luksusowy dwupoziomowy apartament 4-pokojowy o pow. 101,85 m2, znajdujący się na trzecim piętrze. Zaprojektowano w nim salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Heweliusza

Śródmieście,Gdańsk

665 000 zł54 m² 12 314,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: samo centrum Śródmieścia. Apartament zlokalizowany naprzeciwko hotelu mercure. Doskonale skomunikowany, do dyspozycji mamy autobus, tramwaj oraz w niedalekiej odległości skm oraz pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Olszynka

Olszynka,Gdańsk

434 345 zł58 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu poznania szczegółów proszę o umówienie się na spotkanie pod numerem. W ofercie sprzedaży posiadam 3-pokojowe mieszkanie o pow. 58 m2, znajdujące się na parterze dwu lokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orfeusza

Osowa,Gdańsk

364 000 zł51 m² 7 112,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwustronne mieszkanie z możliwością wydzielenia 3 pokoju. Ciche i spokojne miejsce, w świetnym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie mieści się na wyższym parterze, posiada balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

666 500 zł85 m² 7 881,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadam luksusowy apartament 4-pokojowy o pow. 84,56 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze. Zaprojektowano w nim salon, z którego jest wyjście na 1 z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

645 958 zł61 m² 10 558,30 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na I piętrze z dużym balkonem (ok. 15 m2) okna wychodzące na południe i zachód lokalizacja blisko morza (ok. 800 m) mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

667 000 zł43 m² 15 621 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w sześciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 2 pokoje na I piętrze okna wychodzące na stronę północną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

354 000 zł61 m² 5 784,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 4 pokoje na II piętrze okna wychodzące na północ i południe mieszkanie w budynku z windami cichobieżnymi oraz halą garażową wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jasień

Jasień,Gdańsk

404 397 zł64 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na I piętrze okna wychodzące na zachód i północ mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

887 000 zł74 m² 11 954,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadamy luksusowy apartament 3-pokojowy o pow. 74,20 m2, znajdujący się na szóstym piętrze. W mieszkaniu zaprojektowano łazienkę wraz z dodatkowym wc. W holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Ujeścisko,Gdańsk

368 000 zł50 m² 7 345,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedmiotem ogłoszenia jest atrakcyjne, słoneczne, ciche i ciepłe mieszkanie. Bardzo dobra lokalizacja pod względem komunikacyjnym: blisko przystanki autobusowe; trwa modernizacja sąsiedniej ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

345 000 zł58 m² 5 956,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na I piętrze okna wychodzące na zachód mieszkanie w budynku z windami cichobieżnymi oraz halą garażową wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jasień

Jasień,Gdańsk

323 123 zł49 m² 6 649,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 2 pokoje na parterze z ogródkiem i tarasem okna wychodzące na wschód mieszkanie w czteropiętrowym budynku z windami cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orfeusza

Osowa,Gdańsk

364 000 zł51 m² 7 112,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafirowa

Orunia,Gdańsk

269 000 zł42 m² 6 404,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow 42m2, położone na I piętrze z IV p. w dzielnicy Gdańsk-Orunia. Lokalizacja ,blisko centrum miasta, oddalone zaledwie o kilka kroków od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

420 627 zł56 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: 3 pokoje na III piętrze, z dużym salonem, garderobą, łazienką i wc okna wychodzące na południe mieszkanie w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

534 143 zł47 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadam luksusowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46,65 m2, znajdujący się na drugim piętrze. Zaprojektowano w nim salon z aneksem kuchennym, z wyjściem na loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

622 765 zł87 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: dwa pokoje na III piętrze z dwoma łazienkami i dużym salonem (ok. 30 m2) okna wychodzące na północ, wschód i południe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

671 000 zł37 m² 17 989,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego! Parametry apartamentu: w sześciopiętrowym budynku z windami cichobieżnymi i halą garażową 2 pokoje na IV piętrze z dużym balkonem (5 m2) okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarżyńskiego

Zaspa,Gdańsk

559 000 zł63 m² 8 817,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Gdańsk Zaspa - jedna z lepszych lokalizacji, która zapewnia szybki i wygodny dojazd do pozostałych dzielnic, zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

786 000 zł97 m² 8 091,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadam luksusowy dwupoziomowy apartament 4-pokojowy o pow. 97,14 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze. Zaprojektowano w nim salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 285 500 zł157 m² 8 170,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadam luksusowy dwupoziomowy apartament 5-pokojowy o pow. 157,34 m2, znajdujący się na trzecim piętrze. Zaprojektowano w nim salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 112 000 zł92 m² 12 047,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży posiadamy luksusowy apartament 4-pokojowy o pow. 92,30 m2, znajdujący się na szóstym piętrze. Jasny aneks kuchenny można wydzielić jako słoneczną kuchnię. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

649 500 zł60 m² 10 793 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! Parametry mieszkania: kameralna zabudowa mieszkanie w trzypiętrowym budynku z windami cichobieżnymi oraz halą garażową trzy pokoje na I piętrze z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Zaspa,Gdańsk

345 000 zł32 m² 10 781,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwu pokojowe mieszkanie na Zaspie , przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie składa się z: salon z aneksem kuchennym (~18 m ), sypialnia (~8.5 m z miejscem na łóżko 140x200 oraz szafę.