dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 303 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 303 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

720 000 zł72 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Gdańsk Przymorze, ul. Obrońców Wybrzeża 72 m | 4 pokoje | 2. piętro | 2 balkony Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 2. piętrze kultowego Falowca - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czermińskiego

Jasień,Gdańsk

749 000 zł66 m² 11 431,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Stylowe mieszkanie w Gdańsku Jasień, przy ul. Czermińskiego komfort, usługi, bliskość obwodnicy w jednym miejscu. Przestronny 3-pokojowe mieszkanie (63,39 m ) na osiedlu renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bądkowskiego

Siedlce,Gdańsk

1 150 000 zł90 m² 12 763,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przestonne, słoneczne mieszkanie 90,10 m 2, które można podzielić na 2 mieszkania z 2 balkonami. Siedlce to jedna ze starszych i dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

970 000 zł55 m² 17 515,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: nieruchomość inwestycyjna 55,5 m , podzielona na dwie w pełni wyposażone kawalerki - idealne pod wynajem krótko- i długoterminowy, generujące stabilny i wysoki dochód. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lelewela

Wrzeszcz,Gdańsk

2 100 000 zł86 m² 24 532,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament 4-pokojowy w sercu Wrzeszcza - Browar Gdański, ul. Lelewela Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Browar Gdański.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zjawiskowe mieszkanie, zaprojektowane i zrealizowane z troską o każdy detal w stylu glamour, po remoncie czeka na nowego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Długie Ogrody,Gdańsk

1 424 243 zł49 m² 29 305,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament z frontowym widokiem na Kościół Świętego Jana, filharmonię Bałtycką, koło Widokowe, kanał na Stępce. Atuty: brak najmu krótkoterminowego na osiedlu, bezpośredni widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

1 256 172 zł67 m² 18 715,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Projekt stworzony dla osób ceniących jakość, estetykę i wygodę. Przemyślany układ mieszkania, duże przeszklenia i eleganckie części wspólne. Gotowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Gdańsk

Jelitkowo,Gdańsk

7 900 000 zł263 m² 29 984,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Unikalny trzypoziomowy apartament Z tarasem W pasie nadmorskim Pas nadmorski | Pierwsza linia | Taras | Widok na zatokę | Trzy poziomy | Garaż podziemny | Zamknięte osiedle | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

999 000 zł47 m² 21 255,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Chmielna Park - Gdańsk, wyspa Spichrzów Mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Chmielnej 72 - w cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewskie Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

829 000 zł61 m² 13 648,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Morena. Lokalizacja: gdańsk Morena, ul. Królewskie Wzgórze 31 Powierzchnia: 60,74 m Cena: 829 000 zł Gotowe do zamieszkania! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słonimskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 045 000 zł44 m² 23 913 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie na prestiżowym osiedlu W doskonałej lokalizacji Garnizon | Widok na patio | Gotowe do zamieszkania | Całkowicie wyposażone | Loggia ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarny Dwór

Jelitkowski Dwór,Gdańsk

1 149 000 zł60 m² 19 194,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż piękny apartament w prestiżowej inwestycji Jelitkowski Dwór, zlokalizowanej na skraju dwóch dzielnic Gdańska - Zaspy i Przymorza, zlokalizowanej zaledwie kilkaset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiedrowskiego

Jasień,Gdańsk

701 760 zł51 m² 13 655,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku przy ulicy Kiedrowskiego Inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Ujeścisko,Gdańsk

495 000 zł38 m² 13 140,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - zamknięte osiedle - Kameralna zabudowa - Dwustronna ekspozycja okien - Balkon - Garaż (22,8m2) - Plac zabaw wewnątrz osiedla mieszkanie: 2 pokoje mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zagroble

Rudniki,Gdańsk

1 899 999 zł200 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w Gdańsku.Działka i otoczeniePowierzchnia: 3000 m - teren budowlany z możliwością podziału na mniejsze działki,Cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Kowale,Gdańsk

399 000 zł32 m² 12 307,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz zadbanej kawalerki Z balkonem I wyjściem do ogrodu? atuty: - świetny dojazd do obwodnicy Trójmiasta - 5 min, dzięki czemu możemy dotrzeć w dowolne miejsce w Gdańsku, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrzeszcz,Gdańsk

699 999 zł44 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Dwustronne mieszkanie | 43,3 m | niskie koszty | po remoncie Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 43,3 m , charakteryzujące się dobrą ekspozycją, ciepłem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pszenna

Śródmieście,Gdańsk

950 000 zł33 m² 28 787,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament znajdujący się na II piętrze condominium Grano Residence zlokalizowanym na Wyspie Spichrzów w Gdańsku, dzielnicy Śródmieście. Dwa pokoje zaprojektowane przez architekta, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osińskiego

Kiełpinek,Gdańsk

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-poziomowe mieszkanie typu loft | Gdańsk Kiełpinek, osiedle Wiszące Ogrody Na sprzedaż nowoczesne, jasne i w pełni wykończone mieszkanie typu loft zlokalizowane na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

1 390 000 zł71 m² 19 655 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży dwustronnego, 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 70,72 m , położonego na 5. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malinowa

Barniewice,Gdańsk

338 760 zł28 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, komfortowe mieszkanie, w pobliżu urokliwego jeziora Wysockiego. Oferowane Państwu mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu położonym w Barniewicach, na granicy Gdańska - Osowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zakoniczyn,Gdańsk

799 000 zł62 m² 12 784 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

- kameralne osiedle pięciu budynków z czterema mieszkaniami na klatkę. - niska zabudowa jednopiętrowa - Dwa balkony : Pierwszy balkon od strony wschodniej (2,9m2), drugi od strony zachodniej (2,3m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kombatantów

Zaspa,Gdańsk

619 000 zł39 m² 15 871,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz przestronnego mieszkania na gdańskiej Zaspie? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - słoneczne, - świetnie skomunikowane, - bliskość terenów zielonych. Mieszkanie: na sprzedaż 2 -pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

579 000 zł38 m² 15 236,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Idealne dla siebie lub jako inwestycja gotowe do wprowadzenia, świetna lokalizacja W gdańsku przy ul. Jagiellońskiej! Plaża - 1 km. Park Reagana - 500m. Atuty:Doskonała lokalizacja Gdańsk, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

728 000 zł39 m² 18 676,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Połączenie spokojnej okolicy z bliskością atrakcji Starego Miasta. Nowoczesny apartamentowiec o wysokim standardzie wykończenia z windą i halą garażową. Na parterze budynku lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 690 000 zł69 m² 27 391,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży apartamentu z ogrodem w prestiżowej lokalizacji w Gdańsku Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość apartament o powierzchni 69 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Ostrów,Gdańsk

428 625 zł25 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 25,52 m | 1 pokój | Balkon | Funkcjonalny układ Na sprzedaż oferujemy przytulne i komfortowe mieszkanie typu studio, położone w nowoczesnym kompleksie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

414 566 zł39 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Duża kawalerka od południa. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawelska

Chełm,Gdańsk

1 380 000 zł111 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Nowoczesne i przestronne 5-pokojowe mieszkanie po remoncie 111 m (140 m po podłodze), garaż, tylko 4 km od centrum Gdańska Na sprzedaż oferuję duże, świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Kiełpinek,Gdańsk

551 552 zł44 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie z tarasem 10 m2 od południa i oknem w aneksie kuchennym. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

3 290 000 zł152 m² 21 643,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowy apartament położony na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku zlokalizowanego na prestiżowej Wyspie Spichrzów jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska, łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielony Trójkąt

Młyniska,Gdańsk

595 000 zł43 m² 13 741,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szukasz funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, gotowego do wprowadzenia, w świetnie skomunikowanej części Gdańska? To mieszkanie jest dla Ciebie! Ul. Zielony Trójkąt 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wallenroda

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

1 379 000 zł92 m² 14 966,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1870

Stylowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza - elegancja, historia i komfort Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, gdzie klimat zabytkowych kamienic łączy się z nowoczesnym stylem życia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojskiego

Wzgórze Mickiewicza,Gdańsk

899 000 zł86 m² 10 453,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulny dom wolnostojący | gdańsk wzgórze mickiewicza | ul. Wojskiego Szukasz domu w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska, z potencjałem do zamieszkania lub prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jasień,Gdańsk

525 000 zł38 m² 13 830,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Grand Estates ma przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37,96 m , położone na parterze budynku z 2019 roku. Nieruchomość znajduje się na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Przymorze Małe,Gdańsk

739 000 zł37 m² 19 828,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Sprzedam przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,27 m2 zlokalizowane na ulicy Bolesława Krzywoustego w atrakcyjnej dzielnicy Przymorze Małe. Mieszkanie po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

699 999 zł60 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk, ul. Hokejowa Na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone w spokojnej części Gdańska - przy ul. Hokejowej. Nieruchomość idealna dla pary, rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

540 000 zł43 m² 12 608 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Komfortowe mieszkanie przy ul. Kołobrzeskiej | Gdańsk Przymorze Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - na Przymorzu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

883 495 zł50 m² 17 575 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Powierzchnia: 50,40 m | 3 pokoje | III piętro | Balkon 4,50 m Na sprzedaż komfortowe, świetnie zaprojektowane mieszkanie w nowoczesnym kompleksie położonym w dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Maćkowy,Gdańsk

380 000 zł34 m² 11 243 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przestronna Kawalerka z miejscem parkingowym i komórką lokatorską. Mieszkanie składa się ze słonecznego salonu z aneksem kuchennym, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Aneks.