dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 323 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bony

Ujeścisko,Gdańsk

869 000 zł70 m² 12 414,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z własnym ogródkiem na rodzinnym Osiedlu Pogodnym w Gdańsku. To idealna przestrzeń dla rodzin 2+1 - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

440 000 zł42 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: - dużo zieleni w okolicy - nowe budownictwo - przestronny balkon - prywatne miejsce parkingowe za szlabanem - mieszkanie narożne, słoneczne - bardzo duża odległość między kolejnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bergiela

Łostowice,Gdańsk

889 000 zł72 m² 12 433,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem I garaż | gdańsk ujeścisko-łostowice Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej, rodzinnej okolicy a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

970 000 zł55 m² 17 515,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: nieruchomość inwestycyjna 55,5 m , podzielona na dwie w pełni wyposażone kawalerki - idealne pod wynajem krótko- i długoterminowy, generujące stabilny i wysoki dochód. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa Grobla

Gdańsk,pomorskie

714 000 zł42 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Nie jesteśmy zainteresowani współpracą z biurami nieruchomości. Lokalizacja: ul. Długa Grobla, dzielnica - Śródmieście, gdańsk Mieszkanie: 42 m2 , 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

599 999 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

To nie jest zwykłe mieszkanie. To spełnienie marzeń o lokalizacji blisko morza. To adres z historią, klimatem i przyszłością - Gdańsk, ul. Jagiellońska 10, kultowy falowiec, który od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

1 500 000 zł118 m² 12 756,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Zalety nieruchomości: * Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, * 5 minut pieszo do stacji skm * 3 minuty do przystanku tramwajowego i autobusowego, * 10 min pieszo do awfis, * Park Oliwski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długie Ogrody

Stare Miasto,Gdańsk

1 790 000 zł112 m² 15 982,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Idealne na Second Home Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość w samym sercu Gdańska - mieszkanie o powierzchni 112 m , które łączy elegancję i komfort. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Deotymy

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

399 000 zł31 m² 13 017,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż kawalerka w Gdańsku! Mieszkanie obecnie ma wydzieloną łazienkę, kuchnię i 1 duży pokój. Całkowita powierzchnia mieszkania to 30.65 m2. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

1 120 000 zł45 m² 24 994,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 44,81 m2, położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku (z 12). To doskonała propozycja dla osób ceniących wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

1 059 000 zł76 m² 13 879,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, bardzo przestronnego mieszkanie 3-pokojowego o powierzchni 76,3 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komedy

Jasień,Gdańsk

749 000 zł61 m² 12 278,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , usytuowane na 2. piętrze narożnego budynku z windą, na osiedlu Jasień Bulwary - inwestycja dewelopera Hossa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hirszfelda

Chełm,Gdańsk

345 500 zł26 m² 13 339,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Okazja! Przytulna kawalerka w świetnej lokalizacji - idealna do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem! atuty: - bliskość centrum, politechniki Gdańskiej oraz gumed - świetna opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 045 000 zł68 m² 29 989,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 68.19 m2, położone na 12. piętrze nowoczesnego budynku (z 12). To doskonała propozycja dla osób ceniących wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

975 287 zł44 m² 22 302,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nieruchomość w województwie pomorskim, apartament na piętrze o powierzchni 43,73 m2 w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku Oliwie. Lokal składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Lubowidzka

Jasień,Gdańsk

340 000 zł25 m² 13 594,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Loftowa architektura | Dla Ciebie lub pod wynajem Kupujesz bezpiecznie, z gwarancją najniższej ceny. Atuty: 1-pokojowe mieszkanie na parterze w nowej inwestycji na Gdańskim Jasieniu Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chłopska

Żabianka,Gdańsk

1 299 000 zł61 m² 21 295,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,3 m , położone w Gdańsku Żabiance - Wieża Leszka Białego, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

2 242 813 zł96 m² 23 348 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja W harmonii Z przyrodą Gdańsk Oliwa | Przyznany certyfikat breeam | Strefa odpoczynku dla mieszkańców na terenie inwestycji | Stan deweloperski | Miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

459 000 zł32 m² 14 502,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem, komórką lokatorską I miejscem parkingowym - gdańsk, jasień! lokalizacja: mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jednorożca

Osowa,Gdańsk

599 000 zł56 m² 10 664,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Komfortowe mieszkanie z dużym balkonem - Gdańsk Osowa, ul. Jednorożca. Szukasz miejsca, w którym codzienność nabiera spokoju, a każda chwila w domu daje poczucie komfortu? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Alberta

Kokoszki,Gdańsk

699 000 zł57 m² 12 177,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie dla rodziny na Kokoszkach w Gdańsku. Mieszkanie z dwoma ogródkami o łącznej powierzchni ponad 75 m , co daje wyjątkową przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Osowa,Gdańsk

767 803 zł86 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji : ) Zapraszam do zakupu nowego mieszkania w prestiżowej inwestycji Ostoja w Gdańsku. To doskonała propozycja dla osób ceniących nowoczesne budownictwo, komfort oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 189 000 zł63 m² 18 783,60 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz jasnego i przestronnego apartamentu w samym sercu Przymorza? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: świetna lokalizacja, widok na zieleń, elegancko urządzone, gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reformacka

Chełm,Gdańsk

606 606 zł62 m² 9 783,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż stylowe, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń. Dwustronne. Loggia. Piwnica. Ogrzewanie miejskie. To mieszkanie idealne dla rodziny lub pary, która chce łączyć wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

532 176 zł33 m² 15 947,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powierzchnia: 33,37 m | 2 pokoje | I piętro | Balkon 4,50 m Na sprzedaż oferujemy kompaktowe, doskonale zaprojektowane mieszkanie w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Letnica,Gdańsk

744 999 zł52 m² 14 332,40 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania cesję słonecznego apartamentu 2-pokojowego zlokalizowanego zaledwie 800m od morza! Idealne do zamieszkania samemu lub pod najem dobowy i/lub długoterminowy! W skład prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolonijna

Sobieszewo,Gdańsk

799 999 zł90 m² 8 888,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem - Gdańsk, wyspa Sobieszewska! Rewelacyjna Inwestycja w tym rejonie nieruchomośći wynajmują sie cały czas! Powierzchnia: ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wenus

Barniewice,Gdańsk

593 383 zł58 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,61 m , usytuowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku wyposażonego w windę. Lokal posiada ekspozycję południowo-wschodnią, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malinowa

Barniewice,Gdańsk

467 316 zł43 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, komfortowe mieszkanie, w pobliżu urokliwego jeziora Wysockiego. Oferowane Państwu mieszkanie znajduje się na spokojnym osiedlu położonym w Barniewicach, na granicy Gdańska - Osowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wenus

Osowa,Gdańsk

593 800 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle w otoczeniu natury i z doskonałą komunikacją. Brak pcc oraz prowizji - sprzedaż bezpośrednia. Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

514 982 zł27 m² 18 982 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka premium | Widok na Motławę | Centrum Gdańska | 2026 Szukasz nowoczesnego mieszkania w prestiżowej lokalizacji Gdańska? Ta inwestycja z widokiem na Motławę to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Gdańsk