dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

325 163 zł75 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Miejsko, zielono i kameralnie- tak w trzech słowach można opisać tę inwestycję. Zlokalizowana jest na Gdańskim Jasieniu, to świetna propozycja dla osób ceniących sobie spokojną atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozy

Brzeźno,Gdańsk

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja: spokojna okolica a jednocześnie wszystko blisko, stadion, sklepy typu dyskont przystanek autobusowy, tramwajowy, szybki dostęp do centrum np przez tunel pod martwą Wisłą. Budynek: niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł47 m² 7 659,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyejmność zaprezentować Państwu 2-pokojowe bardzo dobrze skomunikowane mieszkanie w centrum Gdańska Oliwy. Powierzchnia mieszkania 47m2 na 2 piętrze w 2 piętrwym budynku, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

370 000 zł81 m² 4 561,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Twoje miejsce W gdańsku nowe mieszkania Z halą garażową I komórkami lokatorskimi Oferujemy na sprzedaż nową, kameralną inwestycję mieszkaniową o ciekawej nowoczesnej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białoszewskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rekomendacja dla inwestorów poszukujących apartamentów pod inwstycje: oferta spełnia wymogi wynajmu korporacyjnego. Apartament w inwestycji Lofty i Apartamenty Garnizon. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 130 332 zł134 m² 8 424 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle położone w samym centrum starego Gdańska, a jednocześnie otoczone zielenią drzew i błękitem wody. Ciekawe miejsce do zamieszkania, lokalizacja w centrum miasta zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki Górne

Śródmieście,Gdańsk

335 000 zł50 m² 6 673,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w sercu Gdańska. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy z 1915 roku. W pobliżu bogate zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Refektarska

Główne Miasto,Gdańsk

385 000 zł54 m² 7 090,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta firmy współpracującej -nieruchomości przedstawiam nieruchomość W centrum miasta nad rzeką -piętro pierwsze O metrażu 54,3M2 Z widokiem na park! mieszkanie jednostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

598 315 zł70 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesna i luksusowa inwestycja zlokalizowana w Gdańsku o doskonałej komunikacji z trójmiastem. Apartamenty mają zapewnić wygodną i komfortową przestrzeń dla przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Śródmieście,Gdańsk

449 000 zł35 m² 12 828,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem oferty jest klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie w centrum gdańskiej starówki z pięknym widokiem na bazylikę Mariacką. Oferta skierowana do osób ceniących zabytkową architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chirona

Osowa,Gdańsk

559 000 zł118 m² 4 737,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Na Sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe - 118m2 ,kominek, garaż, piwnica, ogród Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 118 m2 (140 m2 - po podłodze) w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kadetów

Matarnia,Gdańsk

409 500 zł80 m² 5 150,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla rodziny z dziećmi, która chce mieć szybki dostęp zarówno do dużego centrum handlowego, by zrobić szybkie zakupy, jak i natury, by efektywnie, wspólnie odpocząć - las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

452 001 zł71 m² 6 351 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Projekt Osiedla zakłada docelowo powstanie czterech par budynków z 2-poziomowymi podziemnymi halami garażowymi. Pierwsza para Rotterdam i Brema zrealizowana została w roku 2012. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

941 920 zł84 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferowany kompleks apartamentów, znajduje się w zabytkowej części Głównego Miasta.W trzech budynkach mieszkalnych zwróconych kalenicami do rzeki znajdą się Apartamenty. W sumie powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolne Migowo

Matemblewo,Gdańsk

352 000 zł55 m² 6 351,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Klient Ruszyła sprzedaż II etapu Proponujemy Państwu nowe Osiedle Mieszkaniowe zlokalizowane na Gdańskiej Morenie( pomiędzy Moreną a Matemblewem) w zacisznym zakątku i bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

325 000 zł60 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Usytuowanie tego lokalu mieszkalnego, gwarantuje łatwe dotarcie potencjalnych klientów/pacjentów, a ekspozycja okien na ruchliwą ulicę, daje dużą i czytelną powierzchnię na reklamę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogarna

Stare Miasto,Gdańsk

620 000 zł61 m² 10 163,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Ładne, umeblowane mieszkanie w zabytkowej kamienicy z połowy XX wieku. Mieszkanie to znajduje się na ul. Ogarnej, która jest obok Gdańskiej starówki. Jest to bardzo klimatyczne miejsce pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Norwida

Wrzeszcz,Gdańsk

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

,Kompleks apartamentowy znajduje się w samym sercu trójmiejskiej metropolii.Apartamentowa zabudowa oddzielona od arterii miasta kompleksem budynków biurowych, z ograniczonym ruchem samochodowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Szadółki,Gdańsk

219 360 zł55 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja realizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Południe usytuowana 9 km od centrum. To osiedle w nowoczesnej zabudowie wyróżniające się wysoką jakością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Wrzeszcz,Gdańsk

195 000 zł34 m² 5 735,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Lokalizacja: atutem mieszkania jest jego lokalizacja. Mieszkanie zlokalizowane jest w samym sercu Wrzeszcza, bardzo dobrze skomunikowane, w pobliżu przystanek skm, tramwajowy oraz autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Srebrna

Łostowice,Gdańsk

185 000 zł31 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zakupu wyjątkowej kawalerki z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest umeblowane i posiada klimatyzację. W przedpokuje znajduje się szafa zabudowana. Łazienka wyposażona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lelewela

Wrzeszcz,Gdańsk

410 000 zł49 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolne Migowo

Matemblewo,Gdańsk

376 000 zł61 m² 6 198,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

275 080 zł53 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta bezpośrednio od dewelopera Nowa inwestycja renomowanego dewelopera zlokalizowana po zachodniej stronie Gdańska przy ul.Turzycowej w drugiej lini zabudowy od ul. Jabłoniowej. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

265 000 zł52 m² 5 096,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja mieszkaniowa W gdańsku Oferujemy Państwu do sprzedaży nową, kameralną inwestycję mieszkaniową w Gdańsku, w dzielnicy Jasień, pomiędzy ulicami Jabłoniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolne Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

243 499 zł42 m² 5 752,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowany w cichej, spokojnej okolicy. Dobrze skomunikowane z resztą części miasta (blisko przystanki autobusowe, tramwajowe oraz pkm). Dobrze rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

265 000 zł52 m² 5 096,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Gdańsk,pomorskie

684 000 zł41 m² 16 682,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament znajduje się na Starym Mieście w Gdańsku przy ulicy Św. Ducha. Przynależy do kompleksu kamienic wybudowanych w roku 2017. Położony jest w pobliżu najważniejszych zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 660 750 zł95 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa inwestycja na mapie Europy, łącząca w sposób harmonijny historię miejsca ze współczesnymi oczekiwaniami. Deo Plaza na Wyspie Spichrzów to nowe centrum biznesowe, turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. św. Ducha

Gdańsk,pomorskie

493 000 zł29 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

788 000 zł39 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa inwestycja na mapie Europy, łącząca w sposób harmonijny historię miejsca ze współczesnymi oczekiwaniami. [b]deo Plaza[/b] na Wyspie Spichrzów to nowe centrum biznesowe, turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

886 000 zł44 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 213 600 zł66 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 162 880 zł63 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pelczara

Jasień,Gdańsk

265 000 zł52 m² 5 099,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kameralne osiedle z pięknym widokiem w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska. Kupujesz bez płacenia podatku pcc. Jasień jest obecnie dynamicznie rozwijającą się dzielnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przywidzka

Rębowo,Gdańsk

182 440 zł46 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Zaspa,Gdańsk

616 000 zł44 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament w pasie nadmorskim w jednej z atrakcyjniejszych lokalizacji w inwestycji Milla Baltica.To prestiżowa inwestycja, kameralne osiedle o niskiej zabudowie. Bliskość plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trakt św. Wojciecha

Lipce,Gdańsk

350 000 zł73 m² 4 794,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Przestronne mieszkanie blisko Centrum. Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m kw., położone przy ul. Trakt Świętego Wojciecha, w odległości 5 km od Starego Miasta. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

329 322 zł65 m² 5 043,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

357 449 zł71 m² 5 006,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

329 000 zł53 m² 6 245,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przestronne mieszkanie o pow. 52,68 m2 znajduje się na parterze z ogródkiem w trzypiętrowym bloku wybudowanym w 2011 roku, na ogrodzonym i spokojnym osiedlu Orle Gniazdo.