dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bądkowskiego

Siedlce,Gdańsk

529 000 zł90 m² 5 878 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Państwa, mieszkanie urokliwie położone wśród zieleni. Usytuowane jest na III piętrze dzięki czemu z każdego pokoju z okien roztacza się malowniczy widok na zieleń, las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

168 872 zł33 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mamy do zaoferowania nowoczesną inwestycję, położoną w południowej części Gdańska, łostowice. W inwestycji przewidziano mieszkania o małym metrażu, idealnie nadające się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolne Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

245 000 zł42 m² 5 782,39 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkania od dewelopera w bardzo modnej lokalizacji jaką jest Morena. Dzielnica bardzo dobrze skomunikowana z pełnym zapleczem handlowo-usługowym. Bliskość autobusów oraz linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolne Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

244 992 zł42 m² 5 802,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta mieszkań na Gdańskiej Morenie. Nowe, kameralne osiedle z dostępem do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Do centrum Gdańska dojazd zajmuje jedynie 10 minut. Oferta dotyczy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

313 913 zł64 m² 4 882 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Niewątpliwą zaletą tej inwestycji jest jej lokalizacja w dzielnicy Jasień położona nieopodal jeziora o tej samej nazwie. Osiedle znajduje się blisko najważniejszych szlaków komunikacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

395 000 zł71 m² 5 563,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 4- pokojowe W świetnej lokalizacji/ Z dużym potencjałem nowa niższa cena! Jeśli powiększyła Ci się rodzina i potrzebujesz większego lokum, a może chcesz zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Wrzeszcz,Gdańsk

428 000 zł66 m² 6 484,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w centrum Wrzeszcza obok galerii Manhattan. Lokal znajdują się na 1 piętrze z dwóch, w kamienicy wybudowanej w 1946 roku, znajdującej się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

385 000 zł74 m² 5 167,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja mieszkaniowa W gdańsku Oferujemy Państwu do sprzedaży nową, kameralną inwestycję mieszkaniową w Gdańsku, w dzielnicy Jasień, pomiędzy ulicami Jabłoniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

157 920 zł30 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

156 416 zł30 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolne Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

207 655 zł35 m² 5 961,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w Gdańsku przy ul. Dolne Migowo, 2- pokojowe z aneksem kuchennym, o łącznej powierzchni użytkowej 34,83 m2. W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

919 900 zł78 m² 11 854 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Luksusowy Apartament z pięknym widokiem na rzekę Motławę usytuowany na III piętrze stylowego i nowoczesnego budynku "nowa Motława" w Śródmieściu Gdańska. Apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

329 322 zł65 m² 5 043,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta bezpośrednio od dewelopera Nowa inwestycja renomowanego dewelopera zlokalizowana po zachodniej stronie Gdańska przy ul.Turzycowej w drugiej lini zabudowy od ul. Jabłoniowej. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

344 000 zł58 m² 5 916,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Inwestycja Młoda Morena zlokalizowana jest przy ul. Dolne Migowo, w zacisznym zakątku gdańskiej dzielnicy - Moreny. Osiedle jest doskonale skomunikowane z całym Trójmiastem. W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brzeźno

Brzeźno,Gdańsk

359 000 zł52 m² 6 838,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dodatkowe zalety ogrzewanie miejskie, domofon Opis dodatkowy Słoneczne, dwustronne mieszkanie po remoncie w 4-ro piętrowym budynku w Gdańsku Brzeźnie. Mieszkanie 2 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Straganiarska

Gdańsk,pomorskie

249 000 zł23 m² 10 826,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Świetnie położone mieszkanie na Starym Mieście w Gdańsku. Prestiżowa lokalizacja, najbardziej oblegana przez turystów dzielnica miasta. Miejsce w którym jeszcze nie tak trudno znaleźć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

238 622 zł48 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Inwestycja położona na Gdańskim Jasieniu to wyjątkowa oferta dla wyjątkowych osób. Składa się zzespołu czteropiętrowych budynków zaprojektowanych z dużą starannością o optymalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Migowska

Piecki-Migowo,Gdańsk

479 875 zł77 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Inwestycja powstająca na Gdańskiej Morenie jest doskonale zlokalizowana względem Centrum miasta gdzie można dotrzeć już w 10 minut. 800 metrów od osiedla znajduje się piękny, zielony Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Turystyczna

Sobieszewo,Gdańsk

366 996 zł54 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowo powstająca inwestycja Słoneczna Przystań jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie mieszkanie w spokojnej lokalizacji, z dala od miejskiego zgiełku lub chcących mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dubois

Wrzeszcz,Gdańsk

455 000 zł64 m² 7 109,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Trzypokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy we Wrzeszczu. Mieszkanie przytulne, mieści się na parterze dwukondygnacyjnego budynku. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja, budynek mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołodzieja

Ujeścisko,Gdańsk

445 000 zł78 m² 5 705,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zakupu gotowego mieszkania, wybudowanego w 2011 r. na osiedlu Słoneczne Wzgórza przy ulicy Mariana Kołodzieja. Osiedle znajduję się na południu Gdańska w dzielnicy Ujeścisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związkowa

Orunia,Gdańsk

206 000 zł42 m² 4 904,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż, ciche, słoneczne, 2-pokojowe, mieszkanie, o pow. 42m2., na parterze, IV-piętrowego bloku, na Oruni, przy ul. Związkowej. Mieszkanie składa się z salonu z jasnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

358 000 zł65 m² 5 507,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie do remontu, super lokalizacja, z garażem, 3-pokojowe, o pow. 65m2., na wysokim parterze, IV-piętrowego bloku, we Wrzeszczu, przy ul. Partyzantów. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

499 000 zł71 m² 7 028,17 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy Państwu na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji. Inwestycja Central Park na gdańskiej Morenie usytuowana jest na wzniesieniu morenowym nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Turystyczna

Sobieszewo,Gdańsk

221 690 zł32 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starogardzka

Gdańsk-Południe,Gdańsk

182 518 zł41 m² 4 489,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj na wyjątkowym osiedlu Oferujemy Państwu do sprzedaży nową inwestycję mieszkaniową, której projekt skierowany jest do klienta ceniącego nowoczesne, odważne rozwiązania architektoniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Piecki-Migowo,Gdańsk

306 000 zł56 m² 5 464,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Słoneczne trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Morena. Trzy niezależne pokoje ( 16, 10 i 9 m2), oddzielna jasna kuchnia. Łazienka z wanną, oddzielne wc. Salon duży w kwadracie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cygańska Góra

Suchanino,Gdańsk

499 000 zł85 m² 5 849,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską, II-poziomowe, 4-pokojowe, o pow. 85,3m2. ( 105m2. po podłodze ), na IV piętrze, IV-piętrowego bloku z 1993r. na Suchaninie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

360 000 zł45 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Całe wyposażenie w cenie mieszkania. Mieszkanie dwustronne, na wysokim parterze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

247 000 zł38 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w świetnej lokalizacji (gdańsk-Przymorze)blisko plaży oraz z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta oraz innych dzielnic. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Wrzeszcz,Gdańsk

285 000 zł41 m² 6 951,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Słowackiego. Dwa niezależne pokoje. Słoneczne, ustawne. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku. Lokal składa się z dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czirenberga

Orunia Górna,Gdańsk

309 900 zł54 m² 5 686,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Ładne , komfortowe , słoneczne 2-pokojowe 55,4m2 mieszkanie z dużym balkonem, komórką lokatorską na 2 piętrze bloku mieszkalnego. Nowocześnie zaaranżowane mieszkanie na Oruni Górnej położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Wzgórzu

Wrzeszcz,Gdańsk

499 000 zł69 m² 7 231,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Klimatyczne trzy pokojowe mieszkanie 68 m2 zajmujące piętro domu. Składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni, łazienki i wc. Z salonu można wyjść na 12 m2 taras. Okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeusa

Kowale,Gdańsk

250 579 zł56 m² 4 449,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentowane mieszkanie znajduje się 4 piętrze, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56,31m2 W Kowalach w gminie Kolbudy, zaledwie 10 km od ścisłego centrum Gdańska, powstaje kameralne, rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cebertowicza

Chełm,Gdańsk

359 000 zł63 m² 5 698,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 mkw. Salon 24 mkw. z wyjściem na balkon, pokój 11 mkw, sypialnia 10 mkw. Kuchnia 8 mkw umeblowana i wyposdażona w sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Legionów

Wrzeszcz,Gdańsk

199 000 zł28 m² 7 056,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż kawalerka po kapitalnym remoncie, o pow. 28,2m2, na wysokim parterze, II-piętrowej kamienicy z 1930r. we Wrzeszczu, przy ul. Legionów. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawskich

Suchanino,Gdańsk

385 000 zł67 m² 5 746,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Piękne jasne, duże i przestronne mieszkanie z jasną otwartą kuchnią i niesamowitym widokiem na panorame centrum Gdańska. Atuty nieruchomosci -blisko do centrum Gdńska. -Niesamowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

345 000 zł55 m² 6 302,52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie w bloku mieszkalnym na Żabiance. Mieszkanie przytulne, mieści się na parterze w dziesięcio kondygnacyjnym budynku. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja, budynek mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

379 000 zł47 m² 8 098,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ustawne dwupokojowe mieszkanie, w budynku z 2003 r.na Gdańskiej Zaspie o powierzchni 46,8 m2. Składa się z : - salonu o powierzchni ok. 18 m2, z w wyjściem na balkon( 3,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeusa

Kowale,Gdańsk

237 007 zł53 m² 4 450 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentowane mieszkanie znajduje się 3 piętrze, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,26m2 W Kowalach w gminie Kolbudy, zaledwie 10 km od ścisłego centrum Gdańska, powstaje kameralne, rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głucha

Orunia,Gdańsk

192 000 zł43 m² 4 465,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w IV-piętrowym bloku, przestronne, słoneczne, po kapitalnym remoncie, 2-pokojowe, o pow. 43m2, na II piętrze bloku z 1978r, na Oruni, przy ul. Głuchej. Mieszkanie składa się.