dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 323 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworzniaków

Zakoniczyn,Gdańsk

226 000 zł47 m² 4 849,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawione mieszkanie znajduje się 2 piętrze, 3 pokojowe o całkowitej pow. 46,60m2 Nowoczesny projekt trzykondygnacyjnego budynku mieszkalnego , otoczony zielenią. Różnorodność rozkładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związkowa

Orunia,Gdańsk

185 000 zł38 m² 4 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Orunia Dolna na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Czynsz latem wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

400 000 zł46 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w stanie deweloperskim, cesja. Mieszkanie dwu pokojowe z balkonem, możliwość przearanżowania na 2 sypialnie i aneks z salonem. Odbiór grudzień 2017 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Wrzeszcz,Gdańsk

268 000 zł40 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Doskonała oferta inwestycyjna. Słoneczne, dwustronne mieszkanie we Wrzeszczu, na pierwszym piętrze. Idealny rozkład pomieszczeń. Dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia lub salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłońskiego

Chełm,Gdańsk

325 000 zł64 m² 5 078,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 mkw. Salon 22 mkw. z wyjściem na balkon, pokój 11 mkw, sypialnia 9 mkw. Kuchnia 8 mkw umeblowana i wyposdażona w sprzęt agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

498 000 zł45 m² 11 066,70 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Doskonała lokata kapitału. Dwupokojowe, kompaktowe mieszkanie w idealnej nadmorskiej lokalizacji. Blisko do deptaku nadmorskiego, tereny spacerowe, ścieżki rowerowe, park. Nowoczesny budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Guderskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

322 000 zł51 m² 6 313,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż, nowe, przytulne, ciepłe, słoneczne, 2-pokojowe, mieszkanie o pow. 51m2., na II piętrze, III-piętrowego bloku z 2012r., na nowym osiedlu, na Zakoniczynie, przy ul. Guderskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

289 000 zł42 m² 6 880,95 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe mieszkanie w bloku mieszkalnym na Żabiance. Mieszkanie przytulne, mieści się na jedenastym piętrze jedenastokondygnacyjnego budynku. Niewątpliwym atutem jest lokalizacja, budynek mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szeroka

Gdańsk,pomorskie

785 000 zł73 m² 10 811,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w samym centrum Starego Miasta.!Idealne mieszkanie do dalszego wynajmu dobowego, a po sezonie miesięcznego! Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w samym sercu starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Śródmieście,Gdańsk

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe na spokojnej dzielnicy siedlce o powierzchni 50 mkw składające się z dwóch niezależnych pokoi, przedpokoju, łazienki oraz dużej, jasnej kuchni. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

208 000 zł30 m² 6 933,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna kawalerka. Mieszkanie składa się z dużego bardzo słonecznego pokoju z wyjściem na balkon, łazienki i oddzielnej zamykanej kuchni z oknem. W pokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Turystyczna

Sobieszewo,Gdańsk

607 824 zł91 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowo powstająca inwestycja Słoneczna Przystań jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie mieszkanie w spokojnej lokalizacji, z dala od miejskiego zgiełku lub chcących mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

320 000 zł34 m² 9 535,16 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w stanie deweloperskim, cesja. Mieszkanie dwu pokojowe, usytuowane na 1 piętrze. Odbiór grudzień 2017roku. Mieszkanie idealne pod wynajem. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dywizjonu 303

Zaspa,Gdańsk

387 000 zł63 m² 6 104,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4 m2 na Zaspie. Lokal znajduje się na drugim piętrze sześcio piętrowego budynku. Mieszkanie dwustronne, przebudowane, kuchnie połączono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Guderskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

362 000 zł69 m² 5 269,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż, atrakcyjne, ciche, z ogródkiem, 3-pokojowe, mieszkanie o pow. 68,70m2., na parterze, III-piętrowego bloku z 2011r., na Zakoniczynie, przy ul. Guderskiego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podchorążych

Matarnia,Gdańsk

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kameralne osiedle położone wśród zieleni. Budynek wewnątrz osiedla, z dala od ulicy. Cisza, spokój. Na osiedlu duży ogrodzony plac zabaw dla dzieci z siłonią dla starszych. Blisko las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chrzanowskiego

Oliwa,Gdańsk

370 000 zł56 m² 6 654,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przestronne mieszkanie 55,6 m2 w doskonałej lokalizacji na Strzyży. Dwa duże niezależne pokoje (18 i 17 m2), jasna kuchnia (9 m2), łazienka (6 m2) i przedpokój. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szara

Siedlce,Gdańsk

360 000 zł70 m² 5 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Dobra cena mieszkanie 2-poziomowe, wyremontowane, 3-pokojowe, o pow. 70m2., na I piętrze I-piętrowego bloku z 1993r. na Siedlcach, przy ul. Szarej. Mieszkanie składa się: na parterze, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjewskiego

Stogi,Gdańsk

189 000 zł36 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładny budynek w centrum Stogów, przy linii tramwajowej i przystanku autobusowym. Otoczenie zadbane, blisko park, rzeka, jeziorko i plaża. Pełnia natury. Budynek czteropiętrowy, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Olimpijska

Łostowice,Gdańsk

326 000 zł48 m² 6 791,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie z ogródkiem (31 m2 z możliwością powiększenia) znajdujące się w 3 piętrowym bloku z 2010 roku. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Suchanino,Gdańsk

264 000 zł42 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Po generalnym remoncie, słoneczne, 2-pokojowe, obecnie są 3 pokoje ( 16m2, 6,7m2, 5,6m2 ) mieszkanie, o pow. 42m2, na I piętrze X-piętrowego bloku, na Suchaninie, przy ul. Paderewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

499 999 zł89 m² 5 639,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Klient Ruszyła sprzedaż II etapu Proponujemy Państwu nowe Osiedle Mieszkaniowe zlokalizowane na Gdańskiej Morenie( pomiędzy Moreną a Matemblewem) w zacisznym zakątku i bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turzycowa

Jasień,Gdańsk

217 845 zł45 m² 4 843,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkania prosto od dewelopera Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, 2 pokojowe o całkowitej powierzchni 44,98m2. Inwestycja obejmuje zespół czteropiętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gołębia

Wrzeszcz,Gdańsk

399 000 zł49 m² 8 193,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Piękne mieszkanie składające się z dwóch pokoi (ok. 18 m2 i ok, 13,5 m2), kuchni (ok. 8 m2), łazienki (ok. 3 m2) oraz przedpokoju. W dużym pokoju znajduje się dostęp do balkonu poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

253 000 zł54 m² 4 713,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w bloku z windą, w bardzo wysokim standardzie. Na klatce schodowej ściany wyłożone kamieniem naturalnym, a schody w płytkach granitowych. Mieszkanie od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzegi

Orunia,Gdańsk

250 000 zł52 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Własnościowe mieszkanie blisko centrum Gdańska! Oferuje przytulne 2-pokojowe mieszkanie w odległości 10 minut od centrum Gdańska. 100m od kamienicy znajduje się przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

240 000 zł27 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie położone jest piątym piętrze budynku z windą - w inwestycji Stacja Nowy Gdańsk (nowoczesna odmiana projektu Lawendowe Wzgórza dewelopera robyg). przy ul. Lawendowe Wzgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybaki Górne

Śródmieście,Gdańsk

350 000 zł50 m² 6 972,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie na 1 parterze kamienicy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (ok. 18 m2), pokoju (21,5 m2), łazienki (5,5 m2), przedpokoju (4,8 m2). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurierów Armii Krajowej

Orunia Górna,Gdańsk

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie na Oruni Górnej znajdujące się na parterze budynku z 2005 roku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 pokoi (z jednego zostały zrobione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

519 000 zł75 m² 6 901,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, druga linia zabudowy, niedaleko ścisłego centrum Wrzeszcza. Zabytkowa kamienica z początku 20 wieku z tzw.klimatem z pięknym wewnętrznym ogrodem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

272 500 zł38 m² 7 171,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Jagiellońskiej Idealna inwestycja na wynajem krótkoterminowy. Lokal składa się z 2-pokoi,łazienki oraz kuchni. W pokojach na podłodze parkiet na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

290 000 zł40 m² 7 288,26 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w stanie deweloperskim. łączna cena mieszkania z halą garażową i piwnicą 315 000zł Mieszkanie z aneksem kuchennym i sypialnią na 1 piętrze z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

355 000 zł62 m² 5 689,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,40 m2 z oddzielną kuchnią, zlokalizowane na 3 piętrze. Mieszkanie dwustronne, bardzo jasne i słoneczne , ustawne z dowolną możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

279 900 zł43 m² 6 473,17 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w stanie deweloperskim - cesji praw. Mieszkanie na3 piętrze, od słonecznej strony, 2 pokoje, powierzchnia 43,24 m2, balkon. Budynek powstaje przy ul. Franciszka rakoczego/jaśkowa Dolina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zeusa

Kowale,Gdańsk

150 650 zł33 m² 4 549,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Prezentowane mieszkanie znajduje się 3 piętrze, 1 pokojowe mieszkanie o pow. 33,11m2 W Kowalach w gminie Kolbudy, zaledwie 10 km od ścisłego centrum Gdańska, powstaje kameralne, rodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

809 000 zł80 m² 10 169,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 pokojowy, luksusowy Apartament z widokiem na Motławę znajdujący się blisko Starówki. Apartament znajduje się na 3 piętrze w 4- piętrowym budynku z 2017 roku. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

191 000 zł39 m² 4 872,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja tworzy zespół trzech czteropiętrowych budynków. Inwestycja jest kontynuacją rozbudowy, cieszącego się dużą popularnością, kompleksu budynków na wschód od jeziora Jasień. Mieszkańcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

330 000 zł47 m² 6 991,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko U nas! Mieszkanie na Nowym Osiedlu Leszczynowym w Gdańsku znakomicie skomunikowanym z Centrum Miasta, blisko obwodnicy. W bliskim otoczeniu sklepy, galeria handlowa, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

301 000 zł42 m² 7 253,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Oliwie.Nieruchomość położona na parterze,składa się z :salonu (ok. 16 m2) z wyjściem na balkon, pokoju (ok. 10 m2), zamykanej kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Oliwa,Gdańsk

437 000 zł73 m² 5 986,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Po kapitalnym remoncie, nowocześnie i stylowo wykończone, 3 pokojowe, o pow. użytkowej 53m2 ( 73m2. po podłodze ), mieszkanie na poddaszu, 3-piętrowego budynku mieszkalnego, w Oliwie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Śródmieście,Gdańsk

239 000 zł40 m² 5 975 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2-pokojowe mieszkanie na I piętrze kamienicy, położonej przy ul. Kolejowej. 2 niezależne pokoje, osobna, widna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. W pokojach panele, w łazience kafle.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij