dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie blisko Starówki. Komfortowe mieszkanie w stanie do zamieszkania. Nieruchomość położona jest na parterze 9-piętrowego bloku. Na powierzchnię 38m2 składają się 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Więckowskiego

Chełm,Gdańsk

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Tylko U nas! zamiana na 4 pokoje lub sprzedaż Przestronne, słoneczne 3-pokojowemieszkanie 63,7 m2 usytuowane na drugim piętrze w budynku z 1991r zlokalizowane w malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Góralska

Niedźwiednik,Gdańsk

255 000 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie, nieopodal parku krajobrazowego. Mieszkanie ciche, słoneczne usytuowane na IV piętrze. Lokal mieszkalny składa się z 2 słonecznych pokoi o pow.12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruskiego

Orunia,Gdańsk

269 500 zł49 m² 5 477,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie w spokojnej lokalizacji. Komfortowe, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe. Nieruchomośc położona jest na 3 piętrze 3-piętrowego bloku z 2001 roku. Na powierzchnię 49,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uranowa

Orunia Górna,Gdańsk

199 000 zł39 m² 5 102,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka na Oruni Górnej. Rozkładowa kawalerka w atrakcyjnej lokalizacji. Nieruchomość położona jest na parterze 4-piętrowego bloku przy ul. Uranowej. Na powierzchnię 39m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

255 999 zł49 m² 5 256,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie na Ujeścisku do zamieszkania. Komfortowe, rozkładowe mieszkanie. Nieruchomość położona jest na 2 piętrze 3-piętrowego bloku z 2002 roku. Na powierzchnię 48,7m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Więckowskiego

Chełm,Gdańsk

380 000 zł72 m² 5 248,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

4-pokojowe mieszkanie na Chełmie. Komfortowe, przestronne, dobrze utrzymane mieszkanie. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze 4-piętrowego bloku z 1992 roku. Na powierzchnię 72,4m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

176 924 zł40 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja mieszkaniowa W gdańsku Oferujemy Państwu do sprzedaży nową, kameralną inwestycję mieszkaniową w Gdańsku, w dzielnicy Jasień, pomiędzy ulicami Jabłoniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bergiela

Pięć Wzgórz,Gdańsk

259 999 zł54 m² 4 814,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Ciepłe i słoneczne mieszkanie dwupokojowe 53,96m2 usytuowane na iiipiętrzena osiedlu Pięć Wzgórz w dzielnicy - Zakoniczyn. Nieruchomość składa się z: salon z otwartą kuchnią ok 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przytulna

Kiełpinek,Gdańsk

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne 2 pokojowe gotowe do wprowadzenia mieszkanie na osiedlu Wiszące Ogrody!na powierzchnie mieszkania 51 m2 składają się: salon 19 m2 (z wyjściem na duży balkon 6,4 m2),połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olimpijska

Łostowice,Gdańsk

190 000 zł32 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka z zagospodarowanym poddaszem. Komfortowa kawalerka w dobrym stanie. Nieruchomość położona jest na 3 piętrze 3-piętrowego bloku przy ul. Olimpijskiej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spadzista

Śródmieście,Gdańsk

240 000 zł39 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odremontowane mieszkanie blisko centrum. Atrakcyjne, komfortowe mieszkanie blisko Centrum. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze 10-piętrowego bloku. Na powierzchnię 39m2 składają się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Brzeźno,Gdańsk

228 500 zł46 m² 4 913,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje do remonut blisko morza. Rozkłądowe, komfortowe mieszkanie. Nieruchomość położona jest na 4 piętrze 4-piętrowego bloku z lat 70tych. Na powierzchnię 46,5m2 składają się 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Falck Polonusa

Stogi,Gdańsk

189 897 zł50 m² 3 797,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy, skomunikowane z centrum miasta. Ogromną zaletą jest bliskość Morza i plaży. Wpobliżu pełna infrastruktura miejska, tramwaj, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Orunia Górna

Orunia Górna,Gdańsk

415 000 zł73 m² 5 684,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Nowoczesne, komfortowe mieszkanie idealnedla młodej pary jak i dużej rodziny. Atrakcyjne, wygodne mieszkanie 4 pokojowe o pow 73 m2 w skład którego wchodzą: salon (20m2) z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przytulna

Kiełpinek,Gdańsk

299 000 zł54 m² 5 496,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przytulne, przestronne dwupokojowe mieszkanie 54,4m2 usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku wybudowane przez Hossę w 2002r zlokalizowane w dzielnicy Kiełpinek na osiedlu Wiszące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arctowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

263 000 zł49 m² 5 367,35 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Świetnie zlokalizowane, przestronne dwupokojowe mieszkanie (48,9m2) na czwartym piętrze znajdujące się w Gdańsku na Morenie. Mieszkanie dostępne od lutego 2016 budeynek: - blok 8-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoene

Orunia Górna,Gdańsk

318 000 zł78 m² 4 103,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne trzypokojowe mieszkanie 77,5m2 (pierwotnie czteropokojowe) usytuowane na wysokim parterze w budynku z 1992r w pełnej zieleni dzielnicy Oruni Górnej w Gdańsku. Wchodząc do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

280 000 zł46 m² 6 040,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferuję do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow. 46.35m2. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze dwupiętrowej kamienicy wybudowanej w latach 50-tych. Kamienica została docieplona i ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stolarska

Śródmieście,Gdańsk

290 000 zł48 m² 5 979,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2, położone przy ulicy Stolarskiej w Gdańsku (dzielnica: śródmieście). Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Guderskiego

Rębowo,Gdańsk

276 964 zł63 m² 4 430,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta promocyjna! Realizowany projekt osiedla to nowoczesna architektura samych budynków, wysoki standard wykończenia, starannie przemyślana mała architektura - w tymoryginalny dziedziniec,tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chlebnicka

Gdańsk,pomorskie

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Lokal pod inwestycje. Nie pobieramy od kupującego odrębnego wynagrodzenia! (umowa bezpośrednia). Apartament komfortowy - po generalnym remoncie w 2013r. Wszystko zostało wymienione np. okna, drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

184 976 zł42 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie w wysokim standardzie na Gdańskim Przymorzu. Budynek dobrze skomunikowany dzięki bliskości przystanków tramwajowych, autobusowych blisko morza. Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szyprów

Przymorze,Gdańsk

227 000 zł45 m² 5 044,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ustawne i ciepłe mieszkanie blisko morza. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie. W skład nieruchomości wchodzi: jasny salon, oddzielna kuchnia, pokój, balkon, łazienka oraz wc. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lendziona

Wrzeszcz,Gdańsk

389 000 zł96 m² 4 052,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Piękne mieszkanie we wrzeszczu sprzedam Oferowane mieszkanie mieści się na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy wybudowanej 1901 roku i składa się z trzech pokoi, kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żylewicza

Piecki-Migowo,Gdańsk

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na morenie Oferowane mieszkanie mieści się na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 1984r. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (ok.21+10m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tenisowa

Łostowice,Gdańsk

319 000 zł67 m² 4 761,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rozkładowe, przytulne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Gdańsku, w dzielnicy Cztery Pory Roku.Trzy pokoje z aneksem kuchennym, okna wychodzące na północ, wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

356 760 zł89 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czermińskiego

Jasień,Gdańsk

85 000 zł49 m² 1 734,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Sprzedaż mieszkania 2 pokojowego z otbs (partycypacja). Mieszkanie jednopoziomowe na pierwszym piętrze o bardzo dobrym rozkładzie z oddzielną dużą kuchnią w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Biegańskiego

Chełm,Gdańsk

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Po remoncie, odrazu do zamieszkania, ciepłe i przytulne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52m2w pełni umeblowane. Mieszkanie po remoncie. W skład mieszkania wchodzą przytulny salon, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Guderskiego

Rębowo,Gdańsk

276 964 zł63 m² 4 430,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Wrzeszcz,Gdańsk

300 000 zł60 m² 4 976,78 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 60,28 m2 z rynku wtórnego, znajdujące się w centrum Wrzeszcza ale nie przy głównej i ruchliwej ulicy. Jest to ulica Jesionowa, cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Amundsena

Piecki-Migowo,Gdańsk

189 000 zł30 m² 6 266,58 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Super oferta mieszkaniowa i doskonała inwestycja pod wynajem. Polecamy Państwu i oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 30,16 m2 usytuowane na ostatniej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakopiańska

Siedlce,Gdańsk

225 000 zł52 m² 4 318,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Nie pobieramy od kupującego odrębnego wynagrodzenia! (umowa bezpośrednia) Nowa niższa cena! Dzielnica w pobliżu centrum Gdańska. Bardzo dobra komunikacja (tramwaj, autobus), sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowszczaków

Przymorze,Gdańsk

289 000 zł45 m² 6 422,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż - dwa pokoje blisko morza na sprzedaż - dwupokojowe mieszkanie O powierzchni 45,00 M2 po remoncie ( 2014 R.) PRZY UL. Dąbroszczaków. Dwa niezależne pokoje, kuchnia Z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

249 000 zł75 m² 3 320 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Więcej zdjęć na stronie superokazja! Możliwa zamiana na mieszkanie 3 lub 4 pokojowe( z dopłatą ok. 200tys.zł ) w nowszym budownictwie ( po 2008r) może być patrer. (Chełm, morena,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fundamentowa

Kokoszki,Gdańsk

149 000 zł42 m² 3 547,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i kameralnej okolicy, która jest dodatkowo świetnie skomunikowana z każdą częścią Trójmiasta. 150m od budynku przebiega ulica Kartuska, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Seredyńskiego

Śródmieście,Gdańsk

399 000 zł107 m² 3 728,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Nie pobieramy od kupującego odrębnego wynagrodzenia (umowa bezpośrednia). Rezerwacja! Przestronne mieszkanie znajdujące się w bardzo dobrej lokalizacji. Bardzo dobre połączenie z Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

215 000 zł41 m² 5 243,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe na Morenie. Mieszkanie w stanie do zamieszkania. Nieruchomość położona jest na 6 piętrze 10 piętrowego bloku z odnowioną elewacją. Na powierzchnię 41m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

249 000 zł62 m² 4 022,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Więcej zdjęć na stronie okazja! Możliwa zamiana na mieszkanie 3 lub 4 pokojowe( z dopłatą ok. 200tys.zł ) w nowszym budownictwie ( po 2008r) może być parter. (Chełm, morena, przymorze).