dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Wrzeszcz,Gdańsk

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Więcej zdjęć na stronie film: niższa cena! aktualnie Mieszkanie 1-pokojowe z idealną opcją na dwupokojowe (pokój 21 z dwoma dużymi oknami). Po remoncie. Superlokalizacja! w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Stogi,Gdańsk

140 000 zł35 m² 3 950,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Duża kawalerka w nowym budownictwie blisko plaży. Przytulne i ciepłe mieszkanie w budynku z pustaka znajduje sięna wysokim parterze. Mieszkanie 1 - pokojowe. 35 m 2. w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

209 000 zł46 m² 4 543,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nie pobieramy od kupującego odrębnego wynagrodzenia! (umowa bezpośrednia) Osiedle zlokalizowane w pobliżu morza. Bardzo dobra komunikacja (tramwaj, autobus skm), sieci handlowe, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Worcella

Chełm,Gdańsk

219 000 zł51 m² 4 330,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne, słoneczne dwupokojowe, mieszkanie o pow. 50,73 m2, usytuowane na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy w zielonej części gdańskiego Chełmu. W skład wchodzą: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jelitkowski Dwór

Przymorze,Gdańsk

659 000 zł93 m² 7 086,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Więcej zdjęć na stronie niższa cena! Mieszkanie w Apartamentowcu na osiedlu Jelitkowski Dwór. Bardzo dobra lokalizacja , mieszkanie położone w przepięknej okolicy , blisko pas nadmorski ( 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rubinowa

Orunia Górna,Gdańsk

210 000 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Więcej zdjęć na stronie Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, dwustronne, na parterze w 4-piętrowym budynku w dzielnicy Gdańsk Orunia Górna. Okolica cicha i spokojna. Druga linia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

295 000 zł64 m² 4 590,01 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Więcej zdjęć na stronie film: atrakcyjna lokalizacja na granicy parku krajobrazowego. Piękne tereny spacerowe. Osiedle z pełną infrastrukturą handlowo usługową (szkoły, przedszkola, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stryjewskiego

Stogi,Gdańsk

199 000 zł47 m² 4 234,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Od kupującego - nie pobieramy! odrębnego wynagrodzenia. Gdańsk stogi - mieszkanie - sprzedaż Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w rewelacyjnej lokalizacji o powierzchni użytkowej 47 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Biegańskiego

Chełm,Gdańsk

299 000 zł66 m² 4 530,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadbane oraz ustawne mieszkanie 66mkw, 3 pokoje: 21,8 mkw., 10,5 mkw. oraz 9 mkw., osobna kuchnia, łazienka z oddzielnym WC. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze bloku z windą z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

225 000 zł32 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, w pobliżu pas nadmorski, 10 min do Gdańska Wrzeszcz, 5 min do Sopotu. Bardzo dobrze rozwinięty węzeł komunikacji miejskiej, autobusy, tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Wrzeszcz,Gdańsk

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Platynowa

Orunia,Gdańsk

385 000 zł61 m² 6 342,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Więcej zdjęć na stronie gdańsk orunia górna - na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 60,7 m2, usytuowane jest na pierwszym piętrze nowego budynku z 2013 r. ( deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwale Przedmiejskie

Śródmieście,Gdańsk

320 000 zł54 m² 5 970,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy od kupującego odrębnego wynagrodzenia! na sprzedaż - 3 pokoje W śródmieściu Do sprzedania - 3 pokoje na parterze w Gdańsku - Śródmieście. Powierzchnia użytkowa - 53,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie w pasie nadmorskim. Komfortowe, rozkładowe mieszkanie, częściowo po remoncie. Nieruchomość mieści się na 10 piętrze 10-piętrowego falowca. Na powierzchnię 46m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzechwy

Przeróbka,Gdańsk

174 000 zł40 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nie pobieramy od kupującego odrębnego wynagrodzenia! (umowa bezpośrednia) Osiedle zlokalizowane niedaleko centrum Gdańska oraz w pobliżu morza i rzeki. Bardzo dobra komunikacja (tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Słowackiego

Wrzeszcz,Gdańsk

435 000 zł86 m² 5 050,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Od kupującego - nie pobieramy! odrębnego wynagrodzenia. Na - 20szt. zdj. Piętro domu na mieszkanie lub działalność typu; internetową, cichą produkcję, handlowo-usługową, lekarską itp. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

239 000 zł40 m² 5 930,52 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

NA sprzedaż - 1 pokój Z kuchnią W centrum wrzeszcza! Do sprzedania pokój z kuchnią w centrum Wrzeszcza. Mieszkanie o powierzchni 40,30 m2 z przepiękną dużą loggią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nieborowska

Chełm,Gdańsk

376 000 zł81 m² 4 641,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Ciepłe i przytulne mieszkanie w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Chełm przy ul. Nieborowskiej w miejscu otoczonym zielenią przy Jarze Madalińskiego z dużym placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Zabornia,Gdańsk

449 000 zł120 m² 3 741,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Więcej zdjęć na stronie Można parter wykorzystałc na firmę - działalność. Przed budynkiem miejsca parkingowe. Druga linia zabudowy wzdłuż ulicy Kartuskiej na wysokości Myśliwskiej, 5,42km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

695 000 zł57 m² 12 193 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja w samym centrum Gdańskiej Starówki przy ul. Długiej. Ta nieduża kamieniczka zrekonstruowana po wojennym zniszczeniu mieści w sobie 3 lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

295 000 zł64 m² 4 590,01 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Więcej zdjęć na stronie superlokalizacja! 10 min. spacerkiem do starówki! - blisko dworzec kolejowy. Punkt świetnie skomunikowany(tramwaj, autobus). W pobliżu szkoły, trzy szpitale, przychodna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raduńska

Orunia,Gdańsk

179 000 zł46 m² 3 849,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nie pobieramy od kupującego odrębnego wynagrodzenia! (umowa bezpośrednia) Wstrzymane do 18 listopada 2015 roku. Okazja! Niższa cena! z kwoty 199.000,-pln na 179.000,-pln. Dzielnica dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Brzeźno,Gdańsk

235 000 zł44 m² 5 340,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Więcej zdjęć na stronie rezerwacja! Blisko do Parku Brzeźnieńskiego im. J. J. Haffnera oraz morza - 400m. Mieszkanie / 44,02m2 / z balkonem - dwustronne, pokoje niezależne o metrażu; / 20 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaprów

Oliwa,Gdańsk

490 000 zł55 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dobra inwestycja! oliwa, sąsiedztwo parku oliwskiego. Na sprzedaż mieszkanie w wysokim standardzie, w kamienicy z 2007r., 55m2, IIp., winda, kameralna klatka schodowa. Pierwotnie dwa pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arctowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

260 000 zł49 m² 5 306,12 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rewelacyjna oferta! Świetnie zlokalizowane, przestronne dwupokojowe mieszkanie (48,9m2) na czwartym piętrze znajdujące się w Gdańsku na Morenie. Mieszkanie dostępne od lutego 2016 opis budynku: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłkarska

Łostowice,Gdańsk

200 000 zł35 m² 5 763,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie typu studio, pokój z aneksem kuchennym, hol, łazienka, duży balkon. Wnętrze świetnie doświetlone, płd- zach. Okna wychodzą na dziedziniec wewnętrzny , brak ruchu ulicznego. Wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

239 000 zł37 m² 6 459,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy ulicy Wita Stwosza w Gdańsku (dzielnica Oliwa). Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze 3-piętrowego budynku z 1960 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majkowskiego

Gdańsk,pomorskie

279 999 zł50 m² 5 599,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Nowe mieszkanie w kamienicy z 1920 r. Bardzo klimatyczne, bardzo wysokie sufity. Pokoje: słoneczne, duże - wysokie nowe okna pcv, duży pokój z aneksem kuchennym, 2 małe pokoje, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aniołki

Aniołki,Gdańsk

479 000 zł47 m² 10 191,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w dobrej lokalizacji , w zielonej części Gdańska dzielnicy Aniołki. Do starówki 2 km. , dobre połączenie z centrum miasta. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Burzyńskiego

Zaspa,Gdańsk

240 000 zł27 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ekskluzywne mieszkanie po generalnym remoncie, wymiana instalacji elektrycznej, gazowej i hydraulicznej, pow. 27 m2 na 11 piętrze, dzielnica Gdańsk- zaspa, bardzo dobra komunikacja miejska tramwajowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Nowy Port,Gdańsk

250 000 zł74 m² 3 371,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Witam, oferuję na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Gdańsku Nowym Porcie na ul. Wolności. Dzielnica ta jest bardzo dobrze skomunikowana - 15 min spacerkiem od morza. Nieruchomość otoczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raduńska

Orunia Górna,Gdańsk

169 000 zł46 m² 3 634,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis: doskonale zlokalizowane mieszkanie 2 pokojowe(46,5m) w Gdańsku- oruni. Telefon, ogrzewanie miejskie, domofon. Z dużego pokoju wyjście na balkon, z którego roztacza się malowniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Ujeścisko,Gdańsk

329 000 zł61 m² 5 393,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Sprzedam mieszkanie w Gdańsku Ujeścisku przy ul. Łódzkiej. Blok z 2002 roku z cegły. Mieszkanie dwustronne, 61m2 na 1 piętrze w bloku 3 - piętrowym (3 ustawne pokoje, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

186 000 zł32 m² 5 827,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku przy ul. Przemyskiej. Lokal o powierzchni 31,92 m2 obejmuje przestronny pokój z aneksem kuchennym, łazienkę, przedpokój oraz dużą piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż apartament w Gdyni Oksywiu ul. Andaluzyjska. ( możliwa zamiana na mieszkanie mniejsze - warunek taki sam standard ). Lokalizacja jest doskonała: 8 minut do centrum miasta. natomiast na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jelitkowski Dwór

Przymorze,Gdańsk

445 000 zł56 m² 7 974,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,8 m2, położone przy ulicy Jelitkowski Dwór w Gdańsku (dzielnica Przymorze). Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze 3-piętrowego budynku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosny Ludów

Śródmieście,Gdańsk

380 000 zł80 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 80 m2 Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przestronnego holu. Mieszkanie po remoncie wymieniona stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, położone przy ulicy Piastowskiej w Gdańsku (dzielnica: przymorze). Idealne pod inwestycje. Mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

235 000 zł35 m² 6 752,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,8 m2, zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Gospody (dzielnica Żabianka). Mieszkanie składa się z salonu (ok. 16 m2), pokoju dziecięcego, który może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m2, zlokalizowane na terenie Starego Miasta w Gdańsku. Mieszkanie składa się z salonu (23 m2), pokoju dziecięcego, który może pełnić funkcję.