dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 323 ogłoszenia

1 249 000 zł75 m² 16 653,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowa nieruchomość położona w samym sercu Gdańska, przy prestiżowej ulicy Św. Ducha. To propozycja łącząca historyczny klimat starej kamienicy z nowoczesnym designem mieszkań. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł95,70 m² 25 067,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Luksusowy Apartament w Inwestycji Brabank - Nowoczesny Styl Japandi w Sercu Gdańska Atuty: doskonała lokalizacja z dostępem do infrastruktury, rekreacji Możliwość najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 500 zł36,77 m² 12 632,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokojowe na 2 piętrze w niskim budynku z windą. Lokale w dobrze skomunikowanej dzielnicy. Na osiedlu siłownia, sklepy i usługi. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

726 612 zł36 m² 20 183,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji - w samym sercu biznesowego Gdańska ( Oliwa / Przymorze ). To idealna propozycja dla osób szukających bezobsługowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

420 000 zł35,86 m² 11 712 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalna, jasna kawalerka z dużym balkonem, położona na nowoczesnym i dobrze skomunikowanym osiedlu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane oraz wyposażone, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł57,46 m² 10 616,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kameralnej zabudowie szeregowej, położone na prestiżowym Wzgórzu Mickiewicza - w miejscu, gdzie spokój, zieleń i prywatność spotykają się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 335 860 zł39,29 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w Gdańsku Kamienna Grobla Najważniejsze atuty - Komfortowy apartament z pięknym widokiem na Motławę i zachody słońca - Taras od strony południowo-zachodniej - Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł63,72 m² 14 893,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestrzeń, komfort i prywatny ogród - 3 pokoje w Ogrodach Neptuna. Szukasz mieszkania z własnym ogrodem, w kameralnej okolicy blisko centrum Gdańska? Ta nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52 m² 13 442,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż eleganckie, dopracowane w każdym detalu mieszkanie położone przy ul. Niepołomickiej w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

331 638 zł25,41 m² 13 051,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealne dla studenta lub singla! wyjątkowa lokalizacja! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Lokalizacja: gdańsk Okolica: stare Miasto - 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 921 zł51,16 m² 13 759,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie po odbiorach! Posiadamy pełną ofertę inwestycji. * granica Moreny i Jasienia * 300 metrów do tramwaju i autobusu * rozwinięta infrastruktura * bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78,84 m² 11 402,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Gdańsk Wrzeszcz | Zyskowna inwestycja lub komfortowe miejsce do życia. - poszukujesz nieruchomości w prestiżowej lokalizacji, która zapewni Ci zarówno stabilny dochód pasywny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł62,50 m² 12 784 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł41,30 m² 14 527,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przepięknie urządzone 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Hokejowej. Lokalizacja Jedna z cichszych i bardziej komfortowych części Gdańska - ul. Hokejowa. szybki i wygodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 000 zł36 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (35,60 m ) położone na 1. piętrze na nowoczesnym osiedlu. | możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem! układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł75,43 m² 16 558,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o wysokim standardzie - Królewskie Wzgórze Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 75,43 m (aż.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł146,60 m² 25 170,53 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Bezpieczne transakcje wspieramy polisą oc.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W OSSA NIERUCHOMOŚCI Jeśli szukasz nieruchomości, która robi wrażenie i jednocześnie gwarantuje wartość to oferta, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 000 zł56,82 m² 26 205,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocyjna oferta komfortowy apartament nad wodą Z możliwością zakupu miejsca cumowniczego, jeden Z ostatnich 3 pokojowych apartamentów! 56,82 m | 2 sypialnie + salon z aneksem |.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł62,50 m² 14 384 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej skomunikowanej dzielnicy Gdańska -ujeścisku. Autobusy i nowa linia tramwajowa pozwalają mieszkańcom poruszać się sprawnie bez.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł52,80 m² 12 859,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w gdańskiej dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe przy ul. Złotej! Dynamicznie rozwijająca się dzielnica, oferująca już dziś swoim.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł52,50 m² 25 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem w prestiżowej inwestycji Doki Living w Gdańsku. Lokal wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł72 m² 23 472,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Najważniejsze atuty: - 73m2, 3 pokoje - spacerem do serca Gdańska - klasyczne wnętrze - spokojna okolica Opis - Mieszkanie o powierzchni 72,7 m2 - Narożne, świetnie doświetlone dużymi oknami -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 500 zł53 m² 14 235,85 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament w nowej inwestycji w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Gdańsku. Tylko 10 15 minut do gumed i politechniki gdańskiej oraz 5 minut do ch forum 3 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35 m² 17 114,29 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem! Gotowe do zamieszkania - doskonale skomunikowanie - blisko centrum! mieszkanie: na sprzedaż jasne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł129 m² 9 302,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 129 m , położone w zabytkowej kamienicy w Gdańsku Śródmieściu (nowe Ogrody) przed planowaną rewitalizacją. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł52,10 m² 18 982,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz komfortowego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które łączy wysoki standard wykończenia z bliskością natury i pełną infrastrukturą miejską? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 600 zł62,41 m² 19 990,39 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Hot oferta! dostęna tylko W naszym biurze! atuty: - okolica Parku Oliwskiego - w pobliżu pełna baza handlowo- usługowa - blisko do skm, tramwaju i przystanków autobusowych - nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 519 528 zł86,85 m² 17 496 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Twój bezpieczny port, na sprzedaż apartament 4 - pokojowy o powierzchni; 86,85 m2 z pięknym widokiem na panoramę Gdańska. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Na dziesięciu piętrach pracownia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 500 zł34,25 m² 13 124,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentuję Państwu funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,95 m idealnie sprawdzi się zarówno dla singla, pary, rodziny z dziećmi, jak i jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37,65 m² 14 608,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko U nas 2 pokoje Z ogródkiem, prywatne miejsce postojowe I komórka lokatorska! niskie koszty utrzymania lokalizacja: osowa to bardzo popularna, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43 m² 13 930,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Atuty: dwie minuty pieszo do przystanku autobusowego, 25 minut pieszo do stacji skm, szybki dojazd do uczelni ug,obc, w promieniu 100 m pełne zaplecze handlowo usługowe, 10 minut pieszo do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł94 m² 39 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament 4-pokojowy Z ogrodem - botanica jelitkowo Botanica Jelitkowo | Invest Komfort | 4 pokoje | Prywatny ogródek z dwóch stron | Bliskość morza | 2 miejsca w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 334 319 zł90,44 m² 14 753,64 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe, komfortowe w najlepszej lokalizacji Gdańska Zalety Piękne widoki Solidny deweloper z dużym doświadczeniem Ustawne mieszkania w rozsądnych cenach oraz podatku pcc. Lokalizacja Osiedle.