dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Jeśli szukasz mieszkania z charakterem w kamienicy blisko centrum Gdańska, z dodatkową przestrzenią powstałą w wyniku adaptacji poddasza ta oferta przy ul. 3 maja może być bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł78 m² 18 974,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament awiator W gdańsku blisko morza. Apartament 3pokojowy w nowej inwestycji awiator charakteryzuje się komfortem użytkowania i wysokim standardem wykończenia. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 000 zł60,90 m² 11 198,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki oraz balkon 6m2. Zapraszamy do nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł51,41 m² 12 040,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska - wrzeszcz/aniołki, przy urokliwej ulicy Tuwima. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 295 000 zł74 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Gotowiec Inwestycyjny z Widokiem na Motławę - Doskonała Lokalizacja i Potencjał Wynajmu Atuty: doskonała lokalizacja z dostępem do infrastruktury, rekreacji Dostęp do wszystkich atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł53,50 m² 10 074,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - dwustronna ekspozycja (południowa i północna) - balkon - spokojna okolica - lokalizacja, która zapewnia szybki dojazd do każdej części Trójmiasta - możliwość zakupu przez osoby spoza.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł53,70 m² 19 925,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu gdańskiej Starówki, przy prestiżowej ulicy Długiej. To idealna propozycja zarówno dla osób poszukujących second.

Szczegóły ogłoszenia

653 000 zł52,87 m² 12 351,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty: - prywatny ogródek o powierzchni 66,22 m 3 funkcjonalne pokoje parter - wygodny dostęp bez schodów mieszkanie w stanie deweloperskim - możliwość pełnej aranżacji - duże.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł112 m² 20 080,36 zł/m²

 

Piętro:18/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Czy wyobrażasz sobie poranną kawę z panoramicznym widokiem na morze z 15. piętra? Ta nieruchomość oferuje widok, który naprawdę trudno znaleźć na rynku. Atuty nieruchomości panoramiczny.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł45 m² 12 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Wyobraź sobie poranną kawę na balkonie, po której w 20 minut spacerem docierasz do plaży lub Parku Reagana. Jagiellońska to adres, który od lat nie traci na wartości tutaj tętno miasta spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł73,08 m² 16 420,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,08 m2 zlokalizowane na rewitalizowanej ul. Łąkowej (dolne Miasto) w przedwojennej kamienicy z czerwonej cegły. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,86 m² 15 436,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | gdańsk śródmieście | gotowe do zamieszkania | doskonała lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,86 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 206 442 zł48,32 m² 24 967,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament premium nad wodą Brak pcc, 0% prowizji, możliwość odzyskania vat Dane podstawowe Typ transakcji: sprzedaż Typ nieruchomości: apartament Lokalizacja: gdańsk, wyspa Sobieszewska Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 180 zł41,12 m² 10 875 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament Z możliwością odliczenia 23% vat idealny na wynajem I do życia 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł32 m² 26 531,25 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe do zarabiania przytulne studio W sercu gdańska! Topowa lokalizacja wybierana przez turystów przez cały rok! waterlane island Inwestycja Waterlane Island jest zlokalizowana w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34 m² 17 617,65 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

homfi ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim, 6-tym piętrze budynku przy ul. Dywizjonu 303 na gdańskiej Zaspie. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł37,90 m² 34 300,79 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prestiżowe osiedle garnizon/ inwestycja z 2023r./ APARTAMENT o powierzchni 37,90 mkw./ 4 PIĘTRO w siedmiopiętrowym budynku z windą/ panoramiczne okna/ ekspozycja wschodnia/ widok na.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł59,22 m² 24 991,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament zlokalizowany jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. Inwestycja z 2019 roku charakteryzuje się piękną, ceramiczną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł99,48 m² 17 581,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 99,48 m , położone na 1-szym piętrze nowoczesnego budynku położonego w inwestycji Przystań Letnica na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł29 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, inwestycyjny apartament z widokiem na Motławę, położony w samym sercu Gdańska - przy prestiżowej ul. Chmielnej. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł225 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament w szeregowcu na Osowie w Gdańsku nieruchomość: elegancki, dwupoziomowy apartament o powierzchni 150.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 200 zł66 m² 12 957,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Matemblewo jest dzielnicą Gdańska chętnie wybieraną na miejsce do życia ze względu na położenie na wzgórzach morenowych, bliskość terenów zielonych, a z drugiej strony korzyść do tego co.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł70 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone w kamienicy w pobliżu Gdańska Głównego. Układ pomieszczeń daje szerokie możliwości aranżacyjne i pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł64 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! Lokalizacja Inwestycja jest realizowana nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł64,05 m² 12 943,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, 64 m - gotowe do odbioru Nowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Osowej to propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł55,50 m² 12 432,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

0% prowizji Spółdzielczo własnościowe z księgą wieczystą! Osoba za granicy może nabyć to mieszkanie bez pozwolenia mswia! Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w części dzielnicy stogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł99,90 m² 10 900,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Czy marzysz o mieszkaniu, które daje poczucie przestrzeni i prywatności jak w domu, a jednocześnie znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od morza? Ta nieruchomość może być.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł64 m² 16 406,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym osiedlu w Śródmieściu Gdańska, zaledwie kilka minut spacerem od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

740 890 zł51,26 m² 14 453,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru od zaraz. Opis mieszkania Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,31 m , położone na czwartym piętrze nowoczesnego budynku, to propozycja dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł49,82 m² 13 448,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie we Wrzeszczu - idealne dla rodziny lub inwestora! Wizualizacja salonu z aneksem ma charakter poglądowy. Marzysz o mieszkaniu w sercu Wrzeszcza, które łączy świetną.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 €100 m² 12 500 €/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł64,65 m² 24 593,97 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament z Widokiem na Morze i Port - 15. Piętro | Gdańsk Letnica. Zamieszkaj tam, gdzie niebo spotyka się z wodą. Przedstawiamy unikatową ofertę apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 500 zł25,44 m² 11 458,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament Z możliwością odliczenia 23% vat idealny na wynajem I do życia 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 464 zł51,28 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompaktowe mieszkanie z salonem od zachodu w stanie deweloperskim. Zrealizowana inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł65,60 m² 12 118,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Atuty: mieszkanie gotowe do wprowadzenia się Komfortowy dojazd do Gdyni oraz Sopotu Tereny spacerowe wokół osiedla Plac zabaw dla dzieci Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł80 m² 12 487,50 zł/m²