dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

1 200 000 zł56,17 m² 21 363,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prestiżowy apartament w doskonałej lokalizacji Gdańska - Nowy Port Oferujemy wyjątkowy, elegancki apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Porto, przy ul. Letnickiej. To doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł104 m² 13 451,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Przestronne, słoneczne mieszkanie, z możliwością podzielenia na dwa niezależne mieszkania! Idealne również pod lokal usługowy! lokalizacja: lokalizacja w centrum Gdańska, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 000 zł61,60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację 3-pokojowego mieszkania w spokojnej części Ujeściska. Mieszkanie dwustronne z ekspozycją południowo-zachodnią. Termin wydania: natychmiast. Odległość od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł112 m² 11 160,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zamieszkaj bliżej wszystkiego - 4 pokoje, 112 m , 2 balkony, widok na Gdańsk | Siedlce, ul. Lecha Bądkowskiego Na sprzedaż komfortowe, przestronne i bardzo jasne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

869 000 zł52 m² 16 711,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przedstawiamy Państwu pięknie położony zestaw dwóch sąsiadujących kawalerek (tzw. Dwupak inwestycyjny) w ścisłym Śródmieściu tuż przy Motławie. Dwie kawalerki są świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł72,61 m² 13 069,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Budynek: mieszkanie mieści się na 4 piętrze w kamienicy wzniesionej w 1953 roku. Wybudowano ją z cegły, a dach pokryto dachówką ceramiczną. Ogólny stan całej nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37,20 m² 14 758,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Widokowe 2 pokoje na długich ogrodach - potencjał I panorama gdańska Szukasz mieszkania z duszą i widokiem, który zapiera dech w piersiach? A może inwestycji w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł46,65 m² 15 434,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Cena niższa niż u dewelopera! Kupując 3 lokale przygotowaliśmy atrakcyjny rabat! Lokalizacja: ul. Mostek 2, inwestycja portovo - Gdańsk Śródmieście Cena brutto z vat 23% (dotyczy jednego.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł31 m² 19 967,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Funkcjonalne 2 pokoje po remoncie | blisko plaży Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 31 m , położone w Gdańsku przy ul. Wejhera, na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 000 zł39,69 m² 13 101,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 39,69 m2 w Gdańsku ul. Kazimierza Wielkiego 69b Prezentujemy ofertę nowego, komfortowego mieszkania o powierzchni 39,69 m2, położonego na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł37,60 m² 11 968,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego miejsca do życia lub pewnej inwestycji W kameralnym otoczeniu niedaleko centrum gdańska? atuty: - wymienione instalacje elektryczna i hydrauliczna - cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł38 m² 14 184,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Falowiec, ul. Obrońców Wybrzeża, gdańsk Przymorze Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł43,17 m² 15 288,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na Przymorzu w Gdańsku, przy ul. Kołobrzeskiej. Kameralne osiedle, dużo zieleni i świetna komunikacja - idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł43,20 m² 23 148,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Gotowa inwestycja pod najem krótkoterminowy. Mieszkanie aktualnie jest w pełni umeblowane, zdjęcia wkrótce Zapraszamy do naszego biura, gdzie dostępna jest wyjątkowa oferta! Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł74,53 m² 22 675,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Stylowy apartament na prestiżowym wzgórzu focha - idealny dla rodziny lub pod inwestycję Wzgórze Focha | Invest Komfort | 75 m2 | Styl Klasyczny | spa i Fitness | Blisko gumed | Tereny Zielone Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 000 zł59,01 m² 13 455,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy - idealne miejsce do życia i odpoczynku Nowoczesne rozwiązania i wysoka jakość wykonania deweloperskiego. Kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 51,5 m z garderobą - Gdańsk, osiedle Optima (inpro) mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 954 392 zł62,80 m² 31 120,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z widokiem na rzekę oraz przestronym tarasem W inwestycji brabank Miejsce w hali gar.w cenie | Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka |.

Szczegóły ogłoszenia

909 000 zł73 m² 12 452,05 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 9. piętrze w dzielnicy Morena (piecki-Migowo).

Szczegóły ogłoszenia

4 098 492 zł142,73 m² 28 715 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Spektakularny apartament Z 5 pokojami, tarasem I ogrodem zimowym W prestiżowej inwestycji kapitanat Spektakularny apartament | Taras z ogrodem zimowym | Prestiżowa inwestycja | Gdańsk |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

942 000 zł72 m² 13 083,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

opis: 7/8 piętro 4 pokoje wschód-zachód Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność i indywidualizm. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 631 644 zł129,84 m² 20 268,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Witam! Prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego 5-pokojowego apartamentu o powierzchni 129,84 m , położonego na 9. piętrze nowoczesnego apartamentowca w Gdańsku Wrzeszczu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł68,51 m² 16 041,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty: - nowoczesne budownictwo i wysoki standard wykończenia - gotowe do zamieszkania, w pełni umeblowane - 2 balkony - więcej przestrzeni do wypoczynku - bliskość morza i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł64,87 m² 16 170,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 3-pokojowe W kamienicy blisko śródmieścia. Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Zakopiańskiej w gdańskiej dzielnicy Siedlce, bezpośrednio sąsiadującej ze.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł46,11 m² 12 687,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w świetnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum i pełnym zapleczem usługowym. Atuty: - świetna komunikacja - przystanek autobusowy 1 min pieszo - szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł50 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: doskonała lokalizacja idealny metraż produkt inwestycyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł71,63 m² 15 007,68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,3 m + piwnica 2,33m , położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku Fregata w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 828 188 zł116,30 m² 41 514,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament W prestiżowej inwestycji Z frontowym widokiem na rzekę Najnowszy etap inwestycji Brabank | Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka | Fitness |.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł33 m² 17 424,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odkryj swoje nowe mieszkanie na gdańskiej Zaspie! Szukasz idealnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Poznaj kompleksowo wyremontowane i gotowe do zamieszkania dwupokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 457 zł25,35 m² 24 672,85 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania luksusowy, wykończony pod klucz apartament inwestycyjny zlokalizowany w biznesowym sercu Gdańska! jest to cesja! - w ogłoszeniu podana cena netto (należy do niej doliczyć.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł46,05 m² 20 521,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowy lokal w samym sercu Gdańska. Lokal świetnie sprawdzi się jako mieszkanie pod inwestycję na najem krótkoterminowy lub pod własną działalność gospodarczą (np. pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 461 000 zł47 m² 31 085,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ta inwestycja ma 3 główne zalety: -lokalizacja -lokalizacja -lokalizacja Gwarantowany wynajem lub second home. Lokal posiada stawkę vat 23 %, cena netto wynosi 1 187 805. znajduje się na Wyspie Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 000 zł51 m² 12 627,45 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: uwaga możliwość zakupu W programie bez wkładu własnego Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł89,39 m² 14 990,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Atuty: - przestronne mieszkanie o powierzchni 89,39 m - dedykowane 2 miejsca postojowe - funkcjonalny układ, 3 balkony, winda - kameralna, niska zabudowa - dobrze doświetlone wnętrza - spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 747 zł64,32 m² 10 335 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w zielonej dzielnicy Gdańska, które łączą wygodę życia miejskiego z spokojem otoczenia. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł36 m² 18 861,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 2 pokoje, chłopska, przymorze małe lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu Przymorze Małe. Dzieli je od plaży jedynie 20 minutowy spacer. Bardzo blisko znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł29,70 m² 26 599,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na prezentację świetnie położonego lokalu mieszkalnego o powierzchni 29,7 m2 w samym centrum Starówki. Lokalizacja: budynek znajduje się w samym centrum Gdańskiej Starówki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 062 000 zł47,20 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta wynajmu mieszkania - Riverview, gdańsk Śródmieście, ul. Angielska Grobla 32/24 atuty Prestiżowa inwestycja w samym sercu Gdańska - Riverview Bliskość Motławy i Starego Miasta (5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 655 zł33,35 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru Funkcjonalne i wygodne mieszkanie 1-pokojowe z oknem w kuchni, położone na nowym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Dużym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

648 500 zł43 m² 15 081,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Przymorze | ul. Tysiąclecia | 42,5 m po remoncie | 4. piętro | Komfortowe mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia Na.

Szczegóły ogłoszenia

974 500 zł66,29 m² 14 700,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokojowy apartament | widok Z 8 piętra na zieleń | siłownia | Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny biegnący przez całą.