dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 324 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 324 ogłoszenia

1 300 000 zł73,17 m² 17 766,84 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: * siłownia i sauna dostępna dla mieszkańców; * 15 min do plaży w Brzeźnie; * 10 min autem do Starówki; * 10 min do przystanku komunikacji miejskiej; * mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł46,05 m² 19 543,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowy apartament W zrewitalizowanej kamienicy W sercu gdańska Prestiżowa lokalizacja | Widok na zaciszny dziedziniec | Kameralna kamienica z windą | Stylowe wnętrze *****.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł43 m² 12 720,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w 4-piętrowym budynku, w doskonałej lokalizacji Gdańska - przy ul. Jagiellońskiej. Mieszkanie składa się z; - dwóch ustawnych pokoi - osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł67,40 m² 20 920 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Atuty: - widok na Motławę z każdego pomieszczenia; - osiedle " Nowa Lastadia"; - duża ilość światła naturalnego; - spokojne osiedle w samym centrum Gdańska; - strefa fitness oraz spa; - 7.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

749 000 zł56,82 m² 13 181,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,82 m2, położone na 1 piętrze budynku wielorodzinnego na.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł117 m² 12 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się Z ofertą dwupoziomowego mieszkania W świetnie skomunikowanej dzielnicy gdańska! mieszkanie: na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie w świetnej dzielnicy Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł45 m² 43 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowe mieszkanie w sercu Gdańska prestiżowa inwestycja doki Living Na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł33,10 m² 13 444,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe na gdańskim Zakoniczynie przy ul. Kłoczkowskiego! Miejsce to charakteryzuje się połączeniem terenów zielonych z nowoczesnymi osiedlami. W okolicy zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł28 m² 35 357,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atuty: *prestiżowa lokalizacja - serce Gdańska, wyspa Spichrzów; *nowoczesne osiedle Granaria - projekt o wysokim standardzie architektonicznym; *gotowe do wprowadzenia; *urządzone w eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Atuty nieruchomości: * Bliskość starego miasta w Gdańsku. * doskonała komunikacja. * zrewitalizowana część śródmieścia. * pełne zaplecze usługowo - handlowe. * mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł57,50 m² 12 504,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

NA sprzedaż 57,5 m | 4 piętro | Gdańsk Morena | ul. prof. Z. Czubińskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,5 m , położone na 4 piętrze w dzielnicy Piecki Migowo (morena),.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł46,50 m² 16 881,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ta nieruchomość to zarówno inwestycyjny strzał.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł67 m² 26 850,75 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Garnizon.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł49,60 m² 11 895,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Budynek: lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 80-tych, wybudowanym w technologii wielkiej płyty. Dach pokryty papą. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49,82 m² 11 621,84 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż - Gdańsk, ul. Głęboka - 2 pokoje, 49,82 m Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gdańsku, przy ul. Głębokiej. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 183 368 zł71,18 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,18 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego budynku z windą, w spokojnej i doskonale skomunikowanej części Gdańska. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

983 000 zł71 m² 13 845,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zadzwoń i dowiedz się szczegółów na temat innych inwestycji na terenie gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł64 m² 13 906,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na cenionym osiedlu Wiszące Ogrody w Gdańsku (kiełpinek). Mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 308 800 zł81,80 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup bez prowizji! Nowa inwestycja w sercu Gdańska. Świetny punkt pod inwestycję - bliskość stacji kolejowej Gdańsk Wrzeszcz, galerii Bałtyckiej, szybki dojazd na plażę w Brzeźnie, na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie z wiatą garażową w centrum Gdańska - dzielnica Aniołki Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,73 m , położone w klimatycznej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 836 zł43,61 m² 18 180,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

2- pokojowe mieszkanie inwestycyjne z tarasem 23% vat - centrum Gdańska ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł29,67 m² 19 548,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Stylowe studio | gotowiec inwestycyjny | wysoka stopa zwrotu Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone studio o powierzchni 29,67 m , idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 880 zł53,43 m² 11 470,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Gdańsku, w dobrze skomunikowanej dzielnicy. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe odległości między budynkami. Zaprojektowane z myślą o ograniczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł37,10 m² 12 398,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup tylko gotówkowy! brak podatku pcc mieszkanie idealne dla pary lub jako second home! atuty: - 750 m do przystanku autobusowego, - 5 min do Obwodnicy Trójmiasta, - 15 min samochodem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł34 m² 17 794,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Rezerwacja! Przedstawiam komfortowe i przestronne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 34 m w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska-Aniołki. Wnętrze jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł30,10 m² 39 833,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prestiżowa inwestycja - bliżej morza się nie da. Przestronna, zadbana kawalerka z balkonem idealna pod bazę wypadową lub korzystną inwestycję. 100 m od plaży Gdańsk- jelitkowo ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 000 zł35,56 m² 12 260,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera. To wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie niezależność, bezpieczeństwo i spokój. To miejsce stworzone dla osób, które pragną aktywnie wypoczywać w zaciszu.

Szczegóły ogłoszenia

839 999 zł54 m² 15 555,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 450 zł36,22 m² 14 093,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament dostępny w aktualnej promocji cenowej. To doskonała propozycja dla osób szukających prywatnego apartamentu wakacyjnego typu second home, czyli miejsca do odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53,98 m² 12 949,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Klimatyczne, trzypokojowe, doskonale skomunikowane mieszkanie na gdańskich Aniołkach Nieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższe przystanki tramwajowe w odległości 170 m., autobusowe 300 m.,.

Szczegóły ogłoszenia

902 000 zł67 m² 13 462,69 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje, morena (piecki-Migowo) Nowa inwestycja Bez podatku pcc 0% prowizji Powierzchnia: 67 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 2 Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

905 000 zł48,03 m² 18 842,39 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność biura. Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Apartament o powierzchni 48,03m2 położony w nowoczesnym budynku w sercu Gdańska, zaledwie 200m od Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznie rozwijających się lokalizacji Gdańska - na Przymorzu, przy ul. Jagiellońskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł73,70 m² 12 198,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Świetna lokalizacja | Balkon | Piwnica | Idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,7 m położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł85,10 m² 8 919 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! Na sprzedaż mieszkanie w zabytkowej części Gdańska Nowy Port. Mieszkanie jest po remoncie (wymienione zostały również instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł86,84 m² 14 970,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej nieruchomości z potencjałem do zamieszkania i zarabiania jednocześnie! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,20 m² 11 398,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną, jasną kuchnią oraz balkonem typu loggia. Lokal idealny zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł65,70 m² 15 068,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,7 m , położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Łostowice, gdańsk. Idealne dla rodzin poszukujących komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52,50 m² 17 123,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie położone na prestiżowej i najpopularniejszej ulicy w Gdańsku, tuż przy Kościele Mariackim i Fontannie Neptuna. Świetnie skomunikowane! mieszkanie: jasne, dwustronne, ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 000 zł31,58 m² 21 089,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompaktowy apartament na wynajem Z możliwością dzierżawy miejsca cumowniczego 31,58 m | 1 sypialnia + salon z aneksem | Balkon | Prywatna marina z kapitanatem | 20 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł54 m² 17 592,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament 2 pokojowy W inwestycji scala lokal: elegancki apartament 2 pokojowy o powierzchni 54 m2 usytuowany jest na Inwestycji Scala dewelopera Moderna. Lokal znajduje się na ostatnim.