dowolna

Mieszkania Gdańsk Śródmieście

1 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rajska

Mariacka,Gdańsk

499 000 zł20 m² 24 900,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: - świetna lokalizacja idealna do najmu krótkoterminowego - Bliskość galerii Madison i Dworca pkp, co zapewnia wygodne zakupy i doskonałą komunikację 10 minut spacerem do Motławy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

615 000 zł49 m² 12 551 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Nowa cena! Mieszkanie 3-pokojowe z zabudowanym balkonem. Spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu wraz z księgą wieczystą. Do przystanku tramwajowego i autobusowego tylko 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

1 035 000 zł42 m² 24 643 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zainwestuj na wyspie spichrzów! (metraże 27 m2 - 97 m2) budowa zakończona! wyspa spichrzów - wyjątkowe miejsce - brak miejsca na nowe inwestycje - unikalne apartamenty Niepowtarzalna okazja do nabycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio w samym centrum Śródmieścia w nowym budynku z recepcja i ochroną całodobową. Z dobrą komunikacją miejską oraz niedaleko od dworca pkp i skm-ki Dla jednej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długie Ogrody

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł30 m² 93 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w budynku "garden Gates" w centrum Gdańska Śródmieścia. Inwestycja wyróżnia się atrakcyjnymi częściami wspólnymi. Do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Ołowianka,Gdańsk

3 800 zł54 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu apartament na wynajem całoroczny wykończony i w pełni umeblowany apartament zlokalizowany na eleganckim osiedlu w centrum miasta - jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Dolne Miasto,Gdańsk

519 000 zł36 m² 14 377 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania bądź inwestycji W kameralnej okolicy blisko gdańska głównego? atuty: - cicha i spokojna okolica, będąc jednocześnie blisko Gdańska Głównego - blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stolarska

Śródmieście,Gdańsk

499 000 zł27 m² 18 332,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Przedmiotem sprzedaży jest przestronna kawalerka po remoncie generalnym, zlokalizowana tuż obok Starego Miasta w Gdańsku. Mieszkanie usytuowane na parterze w dwupiętrowej kamienicy, posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

502 848 zł26 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Możliwość odliczenia 23 % vat, zapytaj o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeroka

Śródmieście,Gdańsk

1 557 900 zł58 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Gdańska - ul. Szeroka Z radością prezentuję przestronne mieszkanie o powierzchni 57,7 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy z 1950.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 420 000 zł59 m² 23 905,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Piękny 3 pokojowy apartament z 2 tarasami w Riverview nad Motławą. Gustownie urządzony apartament w nowoczesnym kompleksie Riverview powstałym w ścisłym centrum Gdańska. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

710 000 zł28 m² 25 818 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Seredyńskiego

Śródmieście,Gdańsk

1 650 zł14 m² 117,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci kosztów prowizji! dostępne od zaraz do 06.2025! Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu jednej z kilku dostępnych w naszym biurze mikrokawalerek, usytuowanych w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Śródmieście,Gdańsk

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnej, zadbanej kamienicy w centrum Gdańska. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdańsk

1 200 000 zł67 m² 17 937,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Perspektywa to inwestycja mieszkaniowa o zróżnicowanej zabudowie - kameralne wille, niskie kamienice, budynki wielorodzinne. To doskonałe miejsce dla osób, które poszukują kontaktu z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

1 818 000 zł66 m² 27 545 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

913 000 zł36 m² 25 014 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

1 447 000 zł50 m² 28 940 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

670 476 zł38 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Gdańsku. Doskonale skomunikowana z centrum. Blisko tereny zielone, plac zabaw, miejsca parkingowe. Na terenie inwestycji znajduje się więcej lokali na sprzedaż. Podana cena to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

765 000 zł40 m² 19 125 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

2 pok balkon osobna kuchnia cicha część Starówki cena do negocjacji, zadzwoń, obejrzyj I zaproponuj swoją cenę Mieszkanie po remoncie, dzięki przearanżowanemu układowi posiada dwa pokoje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Długie Ogrody,Gdańsk

6 250 zł82 m² 76,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: apartament jest zlokalizowany w inwestycji River View w Centrum Gdańska. Jest to miejsce , które charakteryzuje się spokojem , ale jednocześnie jest blisko do starego miasta gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

969 000 zł73 m² 13 274 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 2-poziomowe obok Galerii Madison i 3 min pieszo od Dworca pkp. Pierwszy poziom 23 m2: - salon z kuchnia i - lazienka. Drugi poziom to realnie 50 m2 po podłodze ale z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

990 000 zł35 m² 28 334,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas Wyjątkowy apartament z jedynym takim tarasem w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Wyspie Spichrzów. Apartament Apartament położony w nowoczesnym kompleksie budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Seredyńskiego

Śródmieście,Gdańsk

800 zł10 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci kosztów prowizji! dostępne od zaraz Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu jednej z kilku dostępnych w naszym biurze mikrokawalerek, usytuowanych w obrębie przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krosna

Mariacka,Gdańsk

928 000 zł66 m² 13 986,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Gdańska perełka W samym sercu historycznej części miasta * 1 km od Starówki (neptuna, ul. Mariackiej, ul. Długiej, etc) * z widokiem na Kościół Mariacki * w dystansie pieszym do Muzeum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spadzista

Śródmieście,Gdańsk

639 000 zł45 m² 14 074,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

? na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku, śródmieście! ? Lokalizacja: ul. Spadzista, gdańsk Śródmieście Powierzchnia: 45,4 m Typ własności: spółdzielczo-własnościowe księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

499 000 zł20 m² 24 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Atuty: - pożądana lokalizacja w samym sercu Gdańska, - wysoki potencjał inwestycyjny nieruchomości- mieszkanie idealne do wynajmu na długi bądź krótki termin, - bliskość wszystkich środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ustronie

Śródmieście,Gdańsk

401 876 zł27 m² 15 142,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - termin oddania III kwartał 2024 - osiedle w pobliżu Gdańskiej Starówki - apartamenty inwestycyjne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Ołowianka,Gdańsk

3 800 zł54 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Seredyńskiego

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł16 m² 156,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia