dowolna

Mieszkania Gdańsk ul. Angielska Grobla

45 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Zalety nieruchomości: - doskonała lokalizacja - zaledwie 800 metrów od gdańskiej Starówki i 500 metrów od Motławy oraz przystani jachtowej. - gotowe do wprowadzenia - nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł22,10 m² 21 674,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Zalety nieruchomości: - świetna lokalizacja w samym sercu Gdańska, - kilka minut spacerem do Motławy oraz gdańskiej Starówki, - blisko ul. Długiej oraz Fontanny Neptuna, - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł52,63 m² 20 900,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Atuty: * 10 pieszo min do fontanny Neptuna; * dostępne od zaraz; * 2 km do największej galerii w Gdańsku "forum"; * lokal wykończony w jednym spójnym stylu; * osobna kuchnia; * nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł31,99 m² 19 130,98 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup bez prowizji bezpośrednio od dewelopera podana cena jest ceną brutto możliwość finansowania kredytem hipotecznym - to jest lokal mieszkaniowy potrzebujesz kredytu - zapytaj naszego eksperta Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 080 000 zł40,70 m² 26 535,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokojowe mieszkanie w Riverview, garaż, komórka, gdańsk Śródmieście Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 40,7 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł25,57 m² 19 906,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealna miejscówka na Twój second home w Gdańsku - 7 minut na piechotę od Fontanny Neptuna! jutro dni otwarte! Zadzwoń i zarezerwuj termin na prezentację Szukasz mieszkania w centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

599 000 zł51,10 m² 11 722 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Lokalizacja: nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka minut spacerem od Starego Miasta i najważniejszych atrakcji Gdańska, takich jak promenada nad Motławą,.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł38,50 m² 19 870,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kawalerka w Śródmieściu Gdańska przy Motławie - osiedle Riverview. Roi 6% Idealny pod second home lub wynajem. 5 minut od Głównego Miasta. Obecnie w trakcie zmiany aranżacji. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł77 m² 20 259,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m2 zlokalizowane na I piętrze w kompleksie apartamentowców osiedla Riverview, wybudowanym nad samą Motławą przez cenionego dewelopera. Tu.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł103,90 m² 26 904,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości oferta premium Apartament z Widokiem na Rzekę i Stare Miasto Riverview Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament, który oferuje niezrównany.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł69,83 m² 22 554,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament z ogrodem w prestiżowej lokalizacji - Gdańsk, śródmieście. - powierzchnia mieszkania: 69,83 m - Powierzchnia ogrodu: 65 m - Lokalizacja: ul. Angielska Grobla, gdańsk -.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł69,83 m² 22 554,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą wyjątkowego apartamentu znajdującego się na Ul. Angielska Grobla. Mieszkanie o łącznej powierzchni 69,83 mkw zostało zaaranżowane jako dwa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w sercu Gdańska, przy ul. Angielska Grobla. Mieszkanie: nieruchomość o powierzchni 39,1 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł98,40 m² 22 865,85 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prestiżowa oferta skierowana do najbardziej wymagających, w doskonałej lokalizacji Gdańsk Śródmieście. Apartament 120 m2 składa się na 98,4 m2 (księga Wieczysta) oraz około 20 m2 niewliczonych.

Szczegóły ogłoszenia

374 448 zł26,81 m² 13 966,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka w Gdańsku Śródmieście. Zostało już tylko kilka mieszkań! Formalnie jest to lokal usługowy do ceny zakupu należy doliczyć 23% vat. Mieszkanie znajduje się 4 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

328 245 zł27,30 m² 12 023,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt:   Śródmieście Gdańska, blisko Wyspy Spichrzów. Kompaktowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 400 zł27,10 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 2v pokojowe w Śródmieściu Gdańska w nowo powstającej kamienicy, przy ulicy Angielska Grobla. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł69,83 m² 22 554,78 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gustownie urządzone z dbałością o detale mieszkanie, które jest podzielone technicznie na 2 niezależne mieszkania- kawalerka i dwu-pokojowe (na jednej księdze wieczystej). W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł64,69 m² 17 313,34 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Idealna miejscówka na Twój second home w Gdańsku - 7 minut na piechotę od Fontanny Neptuna! Zadzwoń i zarezerwuj termin na prezentację Szukasz mieszkania w centralnym miejscu Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł83,50 m² 19 760,48 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4-pokojowe, przestronne mieszkanie z balkonem na osiedlu "angielska Grobla" - prestiżowa lokalizacja w sercu Gdańska Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,5 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

994 950 zł44,17 m² 22 525,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu Gdańska w nowo powstającej kamienicy, przy ulicy Angielska Grobla. Inwestycja zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł65 m² 23 076,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Angielskiej Grobli - centrum Gdańska, wysoki standard, inwestycja z potencjałem. Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 575 000 zł69,83 m² 22 555 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W pełni wyposażony, stylowo urządzony apartament z ogródkiem na osiedlu Angielska Grobla, dewelopera pb Górski. Świetna propozycja mieszkania inwestycyjnego - lokal podzielony na dwa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł65 m² 23 076,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

!Rewelacyjny Inwestycja Centrum Gdańska! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Angielskiej Grobli - centrum Gdańska, wysoki standard, inwestycja z potencjałem.Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł43,26 m² 21 497,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty - lokalizacja w ścisłym centrum Gdańska - prestiżowa Wyspa Spichrzów - dodatkowa przestrzeń do wypoczynku - balkon - miejsce postojowe w hali garażowej - komórka lokatorska -.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł45,06 m² 23 280,07 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament gotowy do zamieszkania! Wykończony wysokiej jakości materiałami, zaledwie 200 m od Motławy! Sprawdzi się idealnie jako Twój Second-Home lub apartament inwestycyjny! tylko U nas!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament W centrum śródmieścia Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego dwupokojowego apartamentu zlokalizowanego przy ulicy Angielska Grobla, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł71,46 m² 23 649,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji przy ul. Angielska Grobla, nieopodal Nowej Motławy, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł50,40 m² 19 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowy lokal o powierzchni 50,4 m2 zlokalizowany na parterze w kompleksie apartamentowców osiedla Riverview wybudowanym nad samą Motławą przez cenionego dewelopera. To modne dziś miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł38,30 m² 12 010,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Angielska Grobla 12 kup mieszkanie tam, gdzie historia spotyka przyszłość. Mieszkaj tam, gdzie od wieków wybierano najlepsze miejsce do życia i biznesu. Lokalizacja- angielska grobla 12 gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł47,10 m² 21 210,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: *prestiżowa lokalizacja Riverview - inwestycja położona nad samą Motławą, w sercu gdańskiego Śródmieścia, w sąsiedztwie Wyspy Spichrzów i zabytkowego Starego Miasta; *spokój.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł47,30 m² 19 450,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: zaledwie 10 minut spacerem do fontanny Neptuna Prestiżowa inwestycja wielokrotnie nagradzana za architekturę i jakość 2 km do największej galerii handlowej w Gdańsku - forum Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Agencja westate oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone zaledwie kilka kroków od Starego Miasta, kanału Motławy oraz głównych atrakcji Gdańska. To idealna oferta pod dalszy wynajem, jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł69,83 m² 22 912,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament inwestycyjny - angielska grobla lokalizacja: miejsce położone w bliskiej odległości od Starego Miasta. Kilka minut spacerem do największych atrakcji, jak promenada nad Motławą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł71,46 m² 23 649,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty nieruchomości: - bliskość Starego Miasta, - słoneczny balkon, - pełna infrastruktura handlowo-usługowa, - mieszkanie klimatyzowane - wykończenie premium - kompletnie wyposażona, nieużywana.

Szczegóły ogłoszenia

1 574 000 zł69 m² 22 811,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Oferta sprzedaży apartamentu z ogrodem w prestiżowej lokalizacji w Gdańsku Z przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

743 400 zł35,40 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł54,41 m² 19 297,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Najważniejsze atuty: - mieszkanie położone 3 min spacerem od Mariny Jachtowej - lokalizacja w spokojnej części Śródmieścia z szybkim dostępem do wszelkich atrakcji Miasta - świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 640 000 zł78,77 m² 20 820,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament na Angielskiej Grobli 5 - Gdańsk Śródmieście mieszkanie 78,77m2 podzielone na 2 niezależne mieszkania 40m2 + 38,77m2, - każde z wyjściem na ogród. Lokalizacja Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł69,83 m² 22 554,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie z ogrodem w prestiżowej lokalizacji Gdańska Zapraszam do zapoznania się z unikalną ofertą mieszkania o powierzchni użytkowej 67,14 m z prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowy apartament na osiedlu Angielska Grobla. Do dyspozycji najemcy jest: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka. Do mieszkania przynależy miejsce w hali garażowej dodatkowo.