dowolna

Mieszkania Gdańsk Śródmieście

1 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwale Staromiejskie

Stare Miasto,Gdańsk

689 000 zł46 m² 14 913,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m2. Jednym z jego atutów jest lokalizacja, ponieważ znajduje się ono w samym centrum Gdańska, przy ulicy Podwale Staromiejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard

Śródmieście,Gdańsk

365 000 zł25 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 24 m2, położne w świetnej lokalizacji w Gdańsku przy ulicy Głębokiej. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

870 000 zł44 m² 19 594,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Apartament o powierzchni 44,4m2 znajduję się w samym centrum miasta przy ul. Toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 701 000 zł81 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cudowny i Wyjątkowy Apartament w Niesamowicie położonym miejscu w sercu!gdańska!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

788 630 zł47 m² 16 779,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowo zlokalizowane, bardzo ustawne, 2-pokojowe mieszkanie mieści się na II piętrze w wybudowanej z cegły kamienicy przy ul. Świętojańskiej w Gdańsku. Dom ten jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdańsk

699 000 zł46 m² 15 067,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu, nieruchomość położoną na gdańskim Starym Mieście. Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Świętojańskiej, z widokiem na Kościół Mariacki oraz Skwer Świętopełka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, na wynajem oferujemy 2-pokojowe mieszkanie, mieszczące się na drugim piętrze w stylowej i odrestaurowanej kamienicy, zlokalizowanej w sercu gdańskiego Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Gdańsk

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień Dobry, zapraszm do wynaecia przytulnego słonecznego mieszkania w Centrum Gdańska. Mieszkanie dostepne od Zaraz. Znajduje się w urokliwej dobrze skomunikowanej części Cenrtum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chlebnicka

Śródmieście,Gdańsk

799 000 zł34 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokoje, narożne mieszkanie położone w ścisłym centrum gdańskiej Starówki (100m od Motławy i 100m od Fontanny Neptuna). Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa Grobla

Śródmieście,Gdańsk

459 000 zł43 m² 10 674,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe słoneczne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 43m2, przy ul. Długa Grobla, gdańsk Śródmieście. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogarna

Stare Miasto,Gdańsk

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w centrum Starówki Lokal składa się z salonu, sypialni, łazienki wraz z wc oraz dużego przedpokoju. Całość umeblowana i wykończona. W kuchni sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tartaczna

Stare Miasto,Gdańsk

875 000 zł47 m² 18 617 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż ładny apartament zlokalizowany przy ulicy Tartacznej w centrum Gdańska. Usytuowanie apartamentu w sercu Starego Miasta zapewnia łatwy dostęp do bogatej oferty kulturowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

610 000 zł31 m² 19 652,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferuje do nabycia apartament usytulowany w Gdańsku na ul. Świętej Barbary. Inwestycja wyróżnia się elegancją, wysokiej klasy materiałami i funkcjonalnymi częściami wspólnymi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogarna

Stare Miasto,Gdańsk

699 000 zł52 m² 13 442,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na Starym Mieście przy ulicy Ogarnej w Gdańsku mieszkanie: o wysokim standardzie wykończenia, dwustronne, znajdujące się w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

569 000 zł29 m² 19 798,20 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stylowy i elegancki apartament Na sprzedaż w sercu Gdańska stylowy i elegancki apartament. Cena netto 569 000 zł + 23%vat. Idealna opcja przy prowadzeniu działalności gospodarczej - fv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

741 000 zł57 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3- pokojowe mieszkanie usytuowane na osiedlu lastadia lokal: lokal 3 pokojowy o powierzchni 57m2. Mieszkanie składa się z pięknego przestronnego salonu z aneksem kuchennym, 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 579 500 zł81 m² 19 500 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

700 zł20 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kwatera składa się z trzech niezależnych mieszkań na osobnych piętrach, z czego jedno ma zupełnie osobne wejście. Łącznie przygotowana jest na 32 osoby (odpowiednio na piętrach 11, 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mariacka

Stare Miasto,Gdańsk

899 000 zł46 m² 19 496,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowa oferta na 46 metrowy, 3-pokojowy apartament na drugim piętrze w samym sercu Starego Miasta przy ulicy Mariackiej w Gdańsku. Mimo, że apartament znajduje się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

498 240 zł25 m² 19 577,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

English version of the annoncment you can find at the bottom Przepiękny apartament w nowoczesnej i bardzo prestiżowej lokalizacji. W skład apartamentu wchodzą: - pokój z aneksem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

1 600 000 zł78 m² 20 512,80 zł/m²

 

Piętro:16/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż 3- pokojowy apartament W centrum gdańska lokal: mieszkanie znajduje się w prestiżowym budynku "bastion Wałowa" na wysokim piętrze, dzięki czemu możemy cieszyć się wspaniałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem od października do czerwca. Mieszkanie położone w samym sercu Starego Miasta przy ul. Długiej, nieopodal Złotej Bramy, fontanny Neptuna, kościoła Mariackiego oraz Motławy. Z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia przytulny apartament w sercu Gdańska na wyjątkowym osiedlu Riverview. Apartament zlokalizowany jest na 1 piętrze i składa się z holu wejściowego, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

995 000 zł65 m² 15 307,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dwa Atrakcyjne i w pełni wyposażone apartamenty zlokalizowany przy ul. Św. Barbary. Położony w samym sercu Gdańska, w prestiżowym osiedlu Angielska Grobla - przy Wyspie Spichrzów, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

10 000 zł101 m² 99,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament w prestiżowej lokalizacji waterlane przy ul. Szafarnia w Gdańsku. Przestronne 3 pokoje na powierzchni 101 m2 oraz balkon z widokiem na Motławę i Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tartaczna

Śródmieście,Gdańsk

539 000 zł26 m² 20 494,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż idealnie zadbane dwupokojowe mieszkanie w stylu marynistycznym o powierzchni 26,30 m2. Nieruchomość: na sprzedaż funkcjonalna przestrzeń, lokal jest w pełni wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sieroca

Stare Miasto,Gdańsk

520 000 zł49 m² 10 547,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w kamienicy przy ul. Sierocej w Gdańsku Starym Mieście. Mieszkanie usytuowane jest na parterze kamienicy zbudowanej z czerwonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaskółcza

Dolne Miasto,Gdańsk

559 000 zł42 m² 13 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Po generalnym remoncie, blisko Gdańskiej Starówki, bezpośrednio Po generalnym remoncie, świetnie zlokalizowane mieszkanie, 10 minut piechotą od Fontanny Neptuna na Długim Targu, będącego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

379 000 zł37 m² 10 355,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie do remontu z oddzielną kuchnią. Mieszkanie Powierzchnia nieruchomości wynosi 36,6 m2 ( lokalizacja ul Siennicka 4, gdańsk), na którą składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotników

Mariacka,Gdańsk

699 000 zł39 m² 17 786,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na starówce Gdańska, przy Bazylice Mariackiej. Nieruchomość jest w pełni wyposażona, gotowa do zamieszkania, mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdańsk

2 000 000 zł71 m² 28 011,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Doskonała inwestycja pod wynajem. Dwa gotowe apartamenty położone w samym sercu Śródmieścia Gdańska. Doskonała lokalizacja, rozbudowana sieć komunikacji miejskiej oraz pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Gdańsku przy ul. Wałowej 23C Budynek położony jest tuż bok Europejskiego Centrum Solidarności i historycznej Bramy Stoczniowej. Do starówki można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seredyńskiego

Śródmieście,Gdańsk

739 000 zł99 m² 7 464,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

! nowa oferta! Aktualnie zakup nieruchomości tylko z najemcami ( gotowy biznes ) aktualnie obowiązuje umowa najmu. Mieszkanie inwestycyjne blisko Długich Ogrodów w Gdańsku Śródmieściu.