dowolna

Mieszkania Gdańsk Śródmieście

1 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdańsk

775 000 zł53 m² 14 622,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament w centrum Gdańska, 2min do starówki, bardzo wysoki standard! W budynku domofon z kamerą, ochrona. W skład mieszkania wchodzą: - kuchnia otwarta na piękny, jasny salon - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Minogi

Śródmieście,Gdańsk

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie po kapitalnym remoncie czeka na nowego najemcę w sercu Starego Miasta. Lokal położony jest zaledwie 500 m od Gdańskiego Neptuna a także 550 m od Polskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

419 900 zł42 m² 9 997,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, ścisłe centrum Gdańska, naprzeciwko Centrum Handlowego Madison. Niewątpliwą zaletą mieszkania jest bliskość komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chlebnicka

Śródmieście,Gdańsk

529 000 zł43 m² 12 302,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 43m2. Salon z otwarta kuchnią, sypialnia. Łazienka z natryskiem odświeżona w 2016 roku. Do mieszkania przynależy piwnica oraz cześć poddasza. Mieszkanie na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale Staromiejskie

Śródmieście,Gdańsk

590 000 zł52 m² 11 270,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Gdańska Atuty: - mieszkanie z widokiem na Bazylikę Mariacką i panoramę Głównego Miasta - idealne na najem długo- i krótkoterminowy - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

510 000 zł49 m² 10 336,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty Nieruchomości : - Wyremontowana klatka schodowa -jasne , słoneczne -przestronne -idealna inwestycja pod wynajem krótko i długo terminowy. - -Pewny Pasywny Przychód w takiej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śluza

Dolne Miasto,Gdańsk

470 000 zł64 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 64m2 w odnowionej kamienicy. Składa się z 3 pokoi. Mieszkanie jest do generalnego remontu co daje duże możliwości aranżacyjne. Prężnie działająca wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w najbardziej prestiżowej części Gdańska - w samym sercu miasta tuż przy gdańskiej starówce. Stąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

430 000 zł53 m² 8 175 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Wirtualny spacer : Ponad 50 metrowe mieszkanie w samym centrum Gdańska, doskonale skomunikowane ( autobusy, tramwaje, kolejka ). W okolicy wszystko czego potrzeba do życia i wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szopy

Mariacka,Gdańsk

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie przy gdańskiej starówce Całkowicie wyremontowane, wymieniona instalacja hydrauliczna, gazowa i elektryczna W pełni wyposażone w meble i sprzęt agd pomieszczenia: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie w nowym budynku oddanym do użytku w 2018 roku, położone przy ul. Jaglanej. Przyjazna, cicha, prężnie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 161 750 zł46 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na prezentacje wyjątkowej nieruchomości w wyjątkowym miejscu. Podana cena jest ceną netto do niej należy doliczyć 23% Vat. Wyjątkowa inwestycja na mapie Europy, łącząca w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kotwiczników

Śródmieście,Gdańsk

523 604 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Rewelacyjna lokalizacja Apartamenty nad samą Motławą W pięciopiętrowym budynku z halą garażową znajduje się 65 apartamentów. Na poziomie parteru znajduje się przejście przez bramę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Gdańsk

305 000 zł30 m² 10 269,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Przestronna kawalerka w centrum Gdańska! W skład lokalu o powierzchni 29,7 m2 wchodzi pokój dzienny, kuchnia, łazienka z prysznicem. Do mieszkania przynależy także piwnica. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Znakomita lokalizacja w centrum miasta zapewnia dostęp do wszelkich atrakcji i uzgodnień. Jednocześnie położone nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

574 600 zł47 m² 12 199,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w pobliżu Starego Miasta, niedaleko centrum handlowe i wiele przydatnych sklepów. Blisko Dworzec pkp, tramwaje, dworzec pks mieszkanie: mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

610 000 zł49 m² 12 449 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: gdańsk Śródmieście- kameralna zabudowa blisko Starego Miasta zapewniająca cieszę oraz spokój. W okolicy świetnie rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa oraz zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdańsk

579 000 zł77 m² 7 519,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż komfortowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 77 m2 położone na pierwszym piętrze. Ekspozycja okien na północny-wschód i południowy-zachód. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa

Dolne Miasto,Gdańsk

595 000 zł55 m² 10 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w nowym budynku w Centrum Gdańska (osiedle Sadova). Mieszkanie znajduję się w sąsiedztwie Długich Ogrodów, stanowiących kontynuację historycznego Traktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Gdańsk

4 000 zł116 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szafarnia to jedna z ważniejszych okolic Gdańska. Zlokalizowana przy Wyspie Spichrzów znajduje się w samym sercu miasta, jego Śródmieścia i Starówki, nad rzeką Motławą, kilka kroków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogarna

Stare Miasto,Gdańsk

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na Starym Mieście przy ulicy Ogarnej w Gdańsku mieszkanie: o wysokim standardzie wykończenia, dwustronne, znajdujące się w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szeroka

Śródmieście,Gdańsk

429 000 zł35 m² 12 257,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w sercu starego miasta! Dookoła rozwinięta infrastruktura usługowo handlowa, oraz zaplecze gastronomiczne. Mieszkanie składa się z : - I Pokoju - II Pokoju - Oddzielnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Sempołowskiej

Dolne Miasto,Gdańsk

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Atuty : - 5 min do Starówki, - 500m do Długiego Targu, - świetna inwestycja, ( wynajem krótkoterminowy), - mieszkanie jest umeblowane lub do własnej aranżacji - na terenach rewitalizowanych lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Śródmieście,Gdańsk

515 000 zł65 m² 7 941,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy centrum Gdańska. 10 minut spacerem od historycznego Głównego Miasta. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Między innymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

694 000 zł44 m² 15 772,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament przy starym mieście, widok na rzekę. Idealna lokalizacja Apartament River Island jest zlokalizowany tuż przy urokliwym, i tętniącym życiem Starym Mieście, wypełnionym kawiarniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 315 834 zł57 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wybierz apartament W samym sercu gdańska Z widokiem na motławę Granaria to wyjątkowe przedsięwzięcie nawiązujące do bogatej historii miasta. W ramach inwestycji powstało 136.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

459 000 zł45 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Idealny Apartament na inwestycję. Doskonałe miejsce na inwestycje, na najem krótko jak i długoterminowy. Apartament składa sie z: - salonu aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heweliusza

Śródmieście,Gdańsk

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowy apartament po kapitalnym remoncie o powierzchni 48 m2., wymienione wszystkie instalacje. Remont przeprowadzony zgodnie z projektem architekta wnętrz. Apartament w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołodziejska

Śródmieście,Gdańsk

565 000 zł40 m² 13 985,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w samym sercu Gdańskiej starówki z widokiem na Akademię Sztuk Pięknych i ul. Piwną usytuowane od strony południowej - jasne i słoneczne. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

1 170 000 zł72 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż luksusowy apartament na ostatnim piętrze! Jego położenie na najwyższym 17 piętrze w inwestycji "bastion Wałowa" gwarantuje niesamowity widok! Bastion Wałowa znajduje się na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Mariacka,Gdańsk

565 000 zł47 m² 11 899,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament w sercu Gdańska! Mieszkanie o pow. 47,48 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy na Starym Mieście w Gdańsku. Z okien widoczny Kościół Mariacki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie w nowym budynku oddanym do użytku w 2017 roku, położone przy ul. Jaglanej. Przyjazna, cicha, prężnie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotników

Stare Miasto,Gdańsk

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Wynajem długoterminowy. Mieszkanie trzypokojowe położone na Starym Mieście w Gdańsku, nieopodal kościoła Mariackiego, fontanny Neptuna oraz Motławy. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Śródmieście,Gdańsk

530 000 zł49 m² 10 816,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokojowe mieszkanie 240m od ulicy Długiej. Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Gdańska, na cichej ulicy, na drugim pietrze w bloku 4 piętrowym. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łąkowa

Stare Miasto,Gdańsk

675 000 zł71 m² 9 480,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowiec inwestycyjny, zacznij zarabiać od jutra! Lokal składa się z dwóch dwuosobowych ( 38m2 i 31m2 ) mieszkań po kapitalnym remoncie. Zlokalizowany w samym centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

799 000 zł84 m² 9 511,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Apartament 84m2; podzielony na 2 niezależne apartamenty Apartament na inwestycji Angielska Grobla położony w samym sercu Gdańska nad Motławą. Kameralne miejsce do zamieszkania. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

719 000 zł68 m² 10 573,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Apartament 68m2 Gdańsk szafarnia/św. Barbary! możliwość wejścia od str ogrodu, idealnie na lokal usługowy lub zamieszkanie W sercu gdańska! apartament 68m2; podzielony na 2 niezależne.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij