dowolna

Mieszkania Gdańsk Śródmieście

1 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Bastion Wałowa - prestiżowy projekt skierowany do osób, które czują, że ich miejsce jest w sercu miasta. Nowoczesne, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ołowianka

Ołowianka,Gdańsk

2 150 zł35 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji w Gdańsku nad samą Motławą w Rezydencji Wintera. Budynek usytuowany między rzeką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Sadowa, w sąsiedztwie Długich Ogrodów, stanowiących kontynuację historycznego Traktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, umeblowane 3 pokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2017 roku z dostępnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym z windą. Mieszkanie urządzone jest w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ołowianka

Ołowianka,Gdańsk

2 150 zł34 m² 63,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

3 200 zł75 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

3 100 zł66 m² 46,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na kameralnym Osiedlu Front Park, w niedalekiej (500m) odległości od Starego Miasta. Osiedle otoczone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kotwiczników

Śródmieście,Gdańsk

489 000 zł33 m² 14 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż wyjątkowy 2 pokojowy apartament na Starówce - Rezydencja Wintera! - składa się z sypialni, salonu z aneksem oraz łazienki, - częściowo umeblowane - jego całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panieńska

Śródmieście,Gdańsk

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Centralna lokalizacja a zarazem cisza i kameralność, tam właśnie mieści się nowoczesna kamienica Oldnova. Jasne i świeże wnętrze mieszkania składa się z dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie apartament Rajska 8 znajduje się w Gdańsku - Śródmieściu, w bezpośrednim bliskości Starego Miasta. Kompleks ten cechuje unikatowe położenie oraz doskonała architektura budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zaroślak

Śródmieście,Gdańsk

255 000 zł29 m² 8 673,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w samym centrum Gdańska, niespełna 1 km od Starówki i słynnej ulicy Długiej. Takie położenie zapewnia łatwy dostęp do rozbudowanej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Osiedle aura to znakomita lokalizacja w centrum miasta, zapewnia dostęp do wszelkich atrakcji i uzgodnień. Jednocześnie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w najbardziej prestiżowej części Gdańska - w samym sercu miasta tuż przy gdańskiej starówce. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Chmielna Park znakomita lokalizacja w centrum miasta zapewnia dostęp do wszelkich atrakcji i uzgodnień. Jednocześnie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie świetnie nadaje się na inwestycje: wynajem krótkookresowy lub długookresowy ze względu na lokalizację. Nieruchomość znajduje się na ulicy Rajskiej, w samym centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest tuż nad wodami Nowej Motławy oraz blisko terenów zielonych (bastiony). Położone 50 metrów od ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaglana

Ołowianka,Gdańsk

2 450 zł46 m² 53,26 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie w apartamentowcu oddanym do użytku w 2017 roku, położone przy ul. Jaglanej. Lokalizacja wyjątkowa nad samą rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:18/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaglana

Ołowianka,Gdańsk

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie w nowym apartamentowcu oddanym do użytku w 2018 roku, położone przy ul. Jaglanej. Lokalizacja wyjątkowa nad samą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

3 200 zł74 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

640 500 zł43 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mamy luksusowy apartament o powierzchni 42,7 m2 na drugim piętrze w sześcio-kondygnacyjnym budynku, łącznie lokali będzie 287. W lokalach można zarówno zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyspa Spichrzów

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w okolicy liczne restauracje, sklepy, ośrodki zdrowia, motława z gdańską mariną, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyspa Spichrzów

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 700 zł29 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kotwiczników

Śródmieście,Gdańsk

499 000 zł35 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękny apartament usytuowany w nowej inwestycji Rezydencja Wintera w samym sercu Gdańska. Apartament jest w pełni urządzony i gotowy do zamieszkania, starannie zaprojektowany, przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaglana

Ołowianka,Gdańsk

2 450 zł45 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

994 000 zł65 m² 15 315,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mamy luksusowy apartament z balkonem o powierzchni 64,9 m2 na trzecim piętrze 3 pokojowy w sześcio-kondygnacyjnym budynku, łącznie lokali będzie 287. W lokalach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w obrębie historycznego śródmieścia Gdańska, w sąsiedztwie znanych zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

655 000 zł37 m² 17 655 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mamy luksusowy apartament o powierzchni 37,1 m2 na szóstym piętrze w sześcio-kondygnacyjnym budynku, łącznie lokali będzie 287. W lokalach można zarówno zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grobla I

Mariacka,Gdańsk

2 300 zł52 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament w sercu Gdańska! Mieszkanie o pow. 52 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy na Starym Mieście w Gdańsku 10 min od Dworca Głównego z okien.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij