dowolna

Mieszkania Gdańsk Śródmieście

1 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

559 766 zł64 m² 8 773,76 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mamy do zaoferowania nowoczesną inwestycję, położoną na samą Motławą, w pobliżu gdańskiej starówki. Tworzy ją zespół czterech nowoczesnych budynków. Projekt architektoniczny wpisuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

328 501 zł34 m² 9 747,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mamy do zaoferowania nowoczesną inwestycję, położoną w pobliżu gdańskiej starówki. Tworzy ją zespół czterech nowoczesnych budynków. Projekt architektoniczny wpisuje się w estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

384 252 zł40 m² 9 582,34 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

446 000 zł35 m² 12 670,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

450 491 zł60 m² 7 449,83 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

559 766 zł64 m² 8 773,76 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

401 980 zł57 m² 6 999,48 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

412 950 zł57 m² 7 199,27 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

552 886 zł64 m² 8 665,92 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

5 600 zł140 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Wynajmę! Dom w skałd którego wchodzi: - salon, kuchnia, łazienka, wc - 4 sypialnie, taras, miejsca parkingowe W domu mieszkali pracownicy firm 14-15 osób. Koszty: - 5600zł dla właściciela +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

446 000 zł35 m² 12 670,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

499 000 zł41 m² 12 141,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

448 772 zł51 m² 8 747,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana z Kolna

Śródmieście,Gdańsk

650 000 zł108 m² 6 018,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie własnościowe, składa się z czterech niezależnych pokoi: 17m2, 17m2, 22 m2 oraz 24m2 - dwa ostatnie posiadająłazienki (prysznic, umywalka i toaleta), kuchni z jadalnią (10m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

625 947 zł88 m² 7 149,59 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

374 838 zł44 m² 8 449,91 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

564 855 zł78 m² 7 199,27 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

360 352 zł48 m² 7 499,52 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

469 725 zł51 m² 9 138,62 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

696 249 zł54 m² 13 014 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

332 933 zł45 m² 7 449,83 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

526 895 zł79 m² 6 699,24 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

878 200 zł93 m² 9 473,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

461 200 zł47 m² 9 812,76 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym śródmieściu. Bardzo nowoczesny komplex, wykończenie części wspólnych na bardzo wysokim poziomie. Mieszaknie idealne zarónow pod inwestycję. Bezkonkurencyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

543 919 zł72 m² 7 549,19 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

430 391 zł43 m² 10 103,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

725 998 zł99 m² 7 299,40 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

541 150 zł68 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

469 725 zł51 m² 9 138,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

400 582 zł43 m² 9 403,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

395 773 zł43 m² 9 290,45 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

878 200 zł93 m² 9 473,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

323 521 zł45 m² 7 248,96 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

290 000 zł30 m² 9 508,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

409 212 zł42 m² 9 720 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdansk Śródmieście (ul. Angielska Grobla) W spokojnej okolicy, 10 minut piechotą od Starego Miasta i 5 minut od portu jachtowego, mieszkanie o powierzchni 40 m2, świeżo po remoncie, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

407 233 zł43 m² 9 492,61 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowa Lastadia to zespół apartamentowy, który powstał na Starym Przedmieściu w Gdańsku nad Motławą, przy ulicy Lastadia, w odległości niespełna 500 m od Dolnej Bramy, uznanej za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jaglana

Śródmieście,Gdańsk

315 531 zł30 m² 10 482,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament w Nowoczesnym Kompleksie Urbanistycznym. Usytuowany na IV piętrze, powierzchnia 30,7m. Apartament w stanie deweloperskim do aranżacji według własnego pomysłu. Widok na Motławę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szuwary

Śródmieście,Gdańsk

245 000 zł38 m² 6 469,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Prezentujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,87 m2 usytuowane na parterze 4-piętrowego budynku z 1965 r. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

200 zł64 m² 3,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, 5 pietro w pelni wyposazone; lodowka, zmywarka, ekspres do kawy, pralka, zelazko. Do dyspozycji gosci posciel, reczniki, miejsce w hali garazowej w cenie. Miejsce.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij