dowolna

Mieszkania Gdańsk Śródmieście

1 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

504 000 zł42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje (na stronę wsch.i zach.): 15,5 m2 i 9 m2 , widok na Ratusz, jasna kuchnia 9 m2, łazienka i ubikacja oddzielnie. Mieszkanie znajduje się na parterze, nadaje się na biuro lub inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bednarska

Śródmieście,Gdańsk

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miszkanie samodzielne 2 pokojowe, osobna kuchnia, łazienka, nowa pralka,piecyk gazowy- łazienkowy, mieszkanie w centrum miasta 5 min do Dworca pkp oraz pozostałych środków lokomocji, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajmę mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym na nowym osiedlu nad Motławą.budynek nowy z winda i całodobowa ochroną.Mieszkanie w pełnie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Śródmieście,Gdańsk

250 zł80 m² 3,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja dla turysow:4-10osob mieszkanie 80m2 , 3duze ladne wysokie pokoje niedaleko szpitala kopernika prawie w centrum 7min pieszo do starowki,blisko do dworca , 20min tramwajem na plaze,blisko trammwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na śródmieściu, dwa pokoje do remontu.Mieszkani do wynajęcia pod instytucję,-szkolnictwo, biuro, lub gabinet lekarski,prawniczy.Dobra lokalizacja w śródmieściu Gdańska.Serdrcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szopy

Śródmieście,Gdańsk

53 m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na okres krótkoterminowy (sezonowy). Trzy niezależne pokoje (17m2, 12m2 i 11m2). Łazienka z prysznicem(po remoncie) i jasna kuchnia(po remoncie). Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spadzista

Śródmieście,Gdańsk

2 600 000 zł46 m² 56 521,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3 pokojowe (pokoje nie są przechodnie)o pow.46 m2 z jasną kuchnią i balkonem ok. 5m2. Rewelacyjna lokalizacja-centrum gdańska (stare Miasto-5 min. na piechotę). Z okien pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Śródmieście,Gdańsk

273 000 zł39 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie położone w samym sercu wielkiego miasta. Do mieszkania przynależą dwie piwnice i balkon. 2 pokoje o wymiarach ok 12m na podłodze parkiet w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

1 500 zł80 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

doskonale skomunikowane, jasne z ładnym widokiem na starówkę. dobre dla studentów lub pracowników firm /6-8 osób/.duża kuchnia z jadalnią. czynsz ok.300złl

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

589 000 zł59 m² 9 983,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Świetna lokalizacja!mieszkanie na starówce!położone w samym sercu Gdańska, miejsce doskonale skomunikowane i bardzo klimatyczne. Dookoła pełna infrastruktura: teatry, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziewanowskiego

Śródmieście,Gdańsk

395 000 zł57 m² 6 929,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Stan budynku w stanie dobrym (w 2007 roku został wyremontowany dach - dachówka ceramiczna, w 2004 roku wykonano izolację fundamentów, w poprzednich latach została wymieniona sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkania o wysokim standardzie znajdują się w nowym, monitorowanym i chronionym kompleksie budynków przy ul Lastadia z widokiem na Motławę.( 150m do ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grobla III

Śródmieście,Gdańsk

564 000 zł47 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe i ergonomiczne mieszkanie na Starym Mieście. Po kapitalnym remoncie: wymienione wszystkie instalacje, wyprostowane ściany. Okna mahoń, podłoga padok, drzwi suwane hiszpańskie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne, jasne i przestronne mieszkanie znajdujące się wieżowcu, na ulicy Toruńskiej (vis a vis Muzeum Narodowego w Gdańsku). Okolica należy do jednych z bardziej spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana z Kolna

Śródmieście,Gdańsk

800 zł52 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

parter; stare budownictwo; umeblowane; łazienka z prysznicem; kuchnia - lodówka, pralka; do skm 5 min pieszo; od zaraz. kaucja - 1000 zł; koszt: wynajem+czynsz+opłaty licznikowe; w okresie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdańsk

233 000 zł37 m² 6 297,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Położone w centrum Gdańska w kamienicy przedwojennej, którą zarządza wspólnota. Budynek ze zdrowej cegły klinkierowej. W 2009r. zrobiono nowy dach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na gdańskiej Starówce z widokiem na Motławę. Kompleksowo umeblowany i wyposażony, generalny remont w 2009. Jasne, słoneczne, opomiarowane. 2 500,00 pln f/vat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

300 zł50 m² 6 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Poszukuje spokojnych, miłych lokatorek do wspólnego mieszkania na starówce przy ulicy Groblej. Blisko Długiego Targu oraz Motławy. 5 minut do dworca pkp i pks bardzo atrakcyjna lokalizacja. Cena 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

1 900 zł58 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjna lokalizacja - w ciszy, nad Motławą, w sąsiedztwie starówki, kompletnie i luksusowo wyposażone. Ogrodzony plac zabaw dla dzieci na widoku. Możliwosć korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale Staromiejskie

Śródmieście,Gdańsk

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone (lodówka, pralka, telewizor, wieża, tid) w doskonałej lokalizacji (ok. targu Rybnego). Nowa lazienka po całkowicim remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

150 zł50 m² 3 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę na okres tylko Swiat lub Sylwestra, lub dłuższy okres, piękne mieszkanie na ul.Długiej, z 3 wielkimi oknami na Bazylikę Mariacką oraz na ul.Długą. szczególnie w Sylwestra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

1 050 zł40 m² 26,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie (pokój przejściowy, odzielony drzwiami) - czyste, jasne, w świetnym stanie z niedawno remontowaną łazienką. Bardzo dobre polączenia komunikacyjne, wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

950 zł34 m² 27,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Aktualne od 01 stycznia 2010r. Najchętnie,j studiującym w Gdańsku, wynajmę mieszkanie na Starówce, w samym centrum Gdańska, ul. Długa (pokój + kuchnia z aneksem sypialnianym +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kocurki

Śródmieście,Gdańsk

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie komfortowe w sercu gdanska-wynajme na dluzszy okres czasu.dzielnica cicha.mieszkanie sloneczne,czyste w pelni umeblowane i wyposazone w sprzęt typu-lodowka,pralka,zmywarka.stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górka

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł85 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3 pokojowe mieszkanie, z urządzona kuchnią i balkonem z widokiem na Stare Miasto. Dla rodziny z dziecmi lub studentów. Max 5 osób. Połozone dobrze komunikacyjnie, blisko tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdańsk

5 450 000 zł2 180 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Uwaga! tylko do 5 września okazja! cena 2500 zł /m2 Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana położona w Gdańsku przy ul. 3 maja 25a o powierzchni 2180,08 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

2 000 zł72 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

dobra cicha lokalizacja tuż nad Motławą,widok na starówkę,5 min sam do centrum 20min pieszo do Neptuna.blok ma wygląd kamieniczek,duzo miejsca parkingowego,otwarta na wszelkie propozycje gorąco polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gnilna

Śródmieście,Gdańsk

1 900 zł51 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

nowoczesne mieszkanie w sąsiedztwie ch Madison, blisko skm, ztm; dwustronne, dwa pokoje, aneks kuchenny, sypialnia, łazienka; w pełni umeblowane i wyposażone, czynsz 250/350 + gaz, energia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament w centrum Gdańska 5 min od starówki do wynajęcia od zaraz, długookresowy wynajem 1800zł+rachunki, krótkookresowy wynajem 3000zł+rachunki, osiedle zamkniete ochorna 24h,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

370 000 zł36 m² 10 277,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupokojowy apartament w centrum Gdańska 5 min od starówki, osiedle zamkniete ochorna 24h, monitoring całego obiektu, fitness i sauna do dyspozycji mieszkańców, budynek w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne