dowolna

Mieszkania Gdańsk Śródmieście

1 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 274 ogłoszenia

599 000 zł32,16 m² 18 625,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,16 m położone w samym sercu Gdańska przy ul. Kowalskiej 8, zaledwie 3 minuty spacerem od ul. Długiej. To wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł35 m² 25 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament, położony w samym sercu Gdańska, na prestiżowej Wyspie Spichrzów! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 514 516 zł83,82 m² 29 999 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament Z panoramicznym widokiem na motławę I muzeum II wojny światowej - brabank, gdańsk Panorama rzeki | Bezpośrednie sąsiedztwo Muzeum II Wojny Światowej | Taras widokowy | Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł64,18 m² 21 657,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Wyjątkowa inwestycyjna nieruchomość w samym sercu Gdańska. Centrum Starego Miasta sąsiadująca z ulicą Mariacką. Mieszkanie wraz z wyposażeniem. Do mieszkania przynależy piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

552 472 zł28,81 m² 19 176,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

W samym centrum Gdańska, w rejonie urokliwego Żabiego Kruka, oferuję apartament inwestycyjny objęty stawką 23% vat, idealny jako lokata kapitału lub produkt pod wynajem. Powierzchnia ok. 28,8.

Szczegóły ogłoszenia

1 043 636 zł35,75 m² 29 192,62 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gustowny mieszkanie W sercu wyspy spichrzów Prestiżowy budynek na Wyspie Spichrzów | Granaria | W pełni wyposażona nieruchomość | Marina Yachtowa | Wykończony produkt inwestycyjny | gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 772 zł54,50 m² 22 674,72 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prestiżowy lokal W sercu gdańska - granaria etap II, idealny pod wynajem! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Chmielnej w Gdańsku, tuż nad brzegiem Motławy, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 420 000 zł68,50 m² 20 729,93 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Stylowe apartamenty nad Motławą, z technologią Smart House w standardzie, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko Długiej i Wyspy Spichrzów. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł48,30 m² 20 683,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atuty: - prestiżowa lokalizacja - ul. Szafarnia, tuż przy Marinie Gdańskiej, w samym sercu historycznego Gdańska - Budynek klasy premium, zrealizowany przez renomowanego dewelopera Pirelli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

835 269 zł69,70 m² 11 983,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru w czerwcu. 4 pok. 2 łazienki. 2 piętro. balkon 9m. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł26,28 m² 19 977,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atuty: nowy apartament z 2025 roku w pełni wyposażony - gotowy do najmu od zaraz świetna lokalizacja blisko centrum niski metraż = wysoka rentowność winda w budynku idealny pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł35,25 m² 13 021,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Informacja: jesienią 2026 roku kamienica zostanie podłaczona do systemu centralnego ogrzewania! Na sprzedaż jasne, ustawne, wysokie, 2 pokojowe, położone w Gdańsku, w dzielnicy Śródmieście,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł57,90 m² 72,54 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny nowoczesny apartament do wynajęcia od zaraz W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia I z łóżkiem dwuosobowym -sypialnia II z dwoma łóżkami.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł79,28 m² 12 600,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Idealne pod inwestycje! atuty: - 10 minut pieszo do Fontanny Neptuna; - 400 metrów do przystanku tramwajowego i autobusowego; - 500 metrów nad Motławę; - funkcjonalny rozkład; - wysokie sufity; -.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł32,67 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem dlugoterminowy, najem możliwy od 01.09.2026 r ATUTY NIERUCHOMOŚCI: Wysoki standard wykończenia wnętrz Doskonała lokalizacja w sercu Gdańska Pełna infrastruktura handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł37,87 m² 21 917,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańska | ul. Rzeźnicka | Balkon | Remont + możliwość ustalenia wizerunku wnętrza atuty nieruchomości topowa lokalizacja - Gdańsk Główny / Śródmieście spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł37,62 m² 23 604,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Unikatowe mieszkanie w pierwszej linii zabudowy przy Motławie - to może być Twoje miejsce w Gdańsku lub dochodowa inwestycja pod wynajem. Powroźnicza to spokojna uliczka rozpoczynająca się.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł55,60 m² 21 942,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Nowoczesny Loft w zabytkowej kamienicy w sercu Gdańska. Po kapitalnym, wysokiej klasy remoncie. Wyjątkowa propozycja dla osób ceniących doskonałą architekturę, oryginalny surowy styl oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł69,40 m² 20 172,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż unikalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Gdańska - przy ul. Warzywniczej, na terenie Starego Miasta. Nieruchomość znajduje się w klimatycznej kamienicy z 1926.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę stylowy i nowoczesny lokal mieszkalny w sercu tętniącego życiem Młodego Miasta. Lokalizacja: młode Miasto to nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł69,50 m² 17 251,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje o komfortowej przestrzeni zlokalizowane przy Motławie - Gdańsk Śródmieście Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc ____ udogodnienia dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 050 zł75 m² 16 654 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75,70 m położone na 3. piętrze w kameralnym budynku z lat 50. w ścisłym centrum Gdańska. Lokal znajduje się w mniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł86,20 m² 17 111,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Hot oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 86,2m2, położone na 3. piętrze w klimatycznej kamienicy przy ul. Długiej - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 800 zł98,77 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament o funkcji multiapartamentu w inwestycji Deo Plaza. Atuty: centralna lokalizacja na Wyspie Spichrzów Widok na Motławę i Stare Miasto Dynamiczna i prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

910 136 zł44,30 m² 20 544,83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł64 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym osiedlu w Śródmieściu Gdańska, zaledwie kilka minut spacerem od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł67,50 m² 17 762,96 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z loggią w prestiżowej inwestycji doki Living - Gdańsk Śródmieście Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w jednej z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

326 531 zł28 m² 11 661,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament Z możliwością odliczenia 23% vat idealny na wynajem I do życia 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej I gum-ed oraz 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł38,50 m² 19 870,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kawalerka w Śródmieściu Gdańska przy Motławie - osiedle Riverview. Roi 6% Idealny pod second home lub wynajem. 5 minut od Głównego Miasta. Obecnie w trakcie zmiany aranżacji. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 800 zł98,77 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa inwestycja na mapie Europy, łącząca w sposób harmonijny historię miejsca ze współczesnymi oczekiwaniami. Deo Plaza na Wyspie Spichrzów to nowe centrum biznesowe, turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł50 m² 25 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną w sercu Gdańska - Stare Miasto, ul. Św. Ducha. Nieruchomość: powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 000 zł42,46 m² 17 263,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do dyspozycji mieszkańców oddana jest prywatna strefa rekreacyjna oraz reprezentacyjne wejście z całodobową recepcją. Lokale charakteryzują się zwiększoną wysokością pomieszczeń, co.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł96,23 m² 23 797,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Gdańsk Śródmieście to tętniące życiem centrum miasta, przez które przepływa najbardziej rozpoznawalna w północnej Polsce rzeka Motława, nadająca wyjątkowy klimat tej okolicy. Niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 258 280 zł83,64 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament na najwyższym piętrze przy motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł59,22 m² 24 991,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament zlokalizowany jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. Inwestycja z 2019 roku charakteryzuje się piękną, ceramiczną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł61 m² 22 114,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: Luksusowy apartament w sercu Gdańska Prestigioza lokalizacja w Apartamentach Scala Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalny, stylowo wykończony apartament przy ulicy Sadowej, w inwestycji Front Park. Położony jest w sercu miasta, jednak z dala od miejskiego gwaru i zgiełku, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł56,12 m² 44 529,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament w centrum Gdańska z widokiem na Motławę Deo Plaza Najważniejsze atuty - Piękny widok na Motławę, żurawia i Bazylikę Mariacką - Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł98,40 m² 22 865,85 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prestiżowa oferta skierowana do najbardziej wymagających, w doskonałej lokalizacji Gdańsk Śródmieście. Apartament 120 m2 składa się na 98,4 m2 (księga Wieczysta) oraz około 20 m2 niewliczonych.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł38,50 m² 17 896,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Długie Ogrody w Gdańsku (śródmieście). Mieszkanie Mieszkanie ma powierzchnię 38.5m2 i składa się z: - salonu z balkonem, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

781 050 zł39,40 m² 19 823,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ciekawa oferta inwestycyjna - sprzedaż apartamentu hotelowego w sercu Gdańska, w trzygwiazdkowym Hotelu Number One, wybudowanym przez znanego dewelopera dekpol. Lokalizacja na Wyspie Spichrzów.