dowolna

Mieszkania Gdańsk Śródmieście

1 274 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 274 ogłoszenia

3 300 zł52,10 m² 63,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Świętojańskiej, w jednej z najbardziej pożądanych części Starego Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m , położone na I piętrze w prestiżowej inwestycji Murapol Portovo apartamentach inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 729 000 zł120 m² 22 741,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Luksusowy Apartament - Szafarnia Waterfront, gdańsk nad Motławą Wyjątkowa oferta dla osób ceniących prestiż, komfort i niepowtarzalny klimat Gdańska. Apartament w inwestycji Szafarnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 298 000 zł52,76 m² 24 601,97 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ciche, funkcjonalne, umeblowane i wyposażone, idealne na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni użytkowej 52,76.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 200 000 zł120 m² 26 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Waterlane w Gdańsku. Nieruchomość o powierzchni 120 m2 została funkcjonalnie podzielona na dwa niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 886 zł34,26 m² 11 263,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł128 m² 41 406,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: gdańsk, śródmieście Powierzchnia: 128 m2 (41.300 zł / m2 ) Cena: 5.300.000 zł. Informacje na temat nieruchomości: nowy apartament 128 m nad Motławą | panoramiczny widok | duży.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł26,32 m² 20 326,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

! hot oferta - tylko W pepperhouse! Przytulna kawalerka z ogródkiem. Gotowiec inwestycyjny. Wyposażona Nowoczesna z tarasem i meblami idealna pod najem lub na start. Ta oferta łączy.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł46,21 m² 21 640,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament przy ul. Sienna Grobla w dzielnicy Śródmieście. Lokalizacja I budynek: apartament jest zlokalizowany w najbardziej ekskluzywnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł103,90 m² 26 904,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości oferta premium Apartament z Widokiem na Rzekę i Stare Miasto Riverview Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament, który oferuje niezrównany.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W śródmieściu | balkon | słoneczne | gotowe do wprowadzenia. Lokalizacja: śródmieście to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji, łącząca wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 836 zł43,61 m² 18 180,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

2- pokojowe mieszkanie inwestycyjne z tarasem 23% vat - centrum Gdańska ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł95,50 m² 14 125,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Agencja westate prezentuje inwestycyjną nieruchomość premium w sercu Śródmieścia Gdańska - ul. Mariana Seredyńskiego 13 Na sprzedaż w pełni przygotowany produkt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł23 m² 22 565,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej inwestycji Waterlane Vintage, mieszczącej się przy ul. Wałowej 17 w Gdańsku. Opis Inwestycji: waterlane Vintage to zabytkowy budynek z ponad.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł35 m² 25 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atuty: *prestiżowa lokalizacja - serce Gdańska, wyspa Spichrzów *nowoczesne osiedle Granaria - projekt o wysokim standardzie architektonicznym *stan deweloperski, pełna swoboda aranżacji wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł37,60 m² 11 968,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie inwestycyjne - Gdańsk, ul. Stefanii Sempołowskiej atuty Wymienione instalacje elektryczne i hydrauliczne. Pełne umeblowanie i wyposażenie w cenie Optymalny układ 2 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 310 zł25,24 m² 13 562,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne W sercu gdańska. Wnętrza apartamentów inwestycyjnych będą wykończone pod klucz, zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży inwestycji. Nabywcom pozwoli to.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł152,01 m² 21 643,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowy apartament położony na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku zlokalizowanego na prestiżowej Wyspie Spichrzów jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska, łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 896 840 zł86,22 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Elegancki apartament nad Motławą, kilka kroków od Starego Miasta wysoki standard, duże przeszklenia i udogodnienia na miejscu. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 244 zł22,79 m² 15 587,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł82,75 m² 19 939,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Apartament z widokiem na Motławę Riverfront Najważniejsze atuty - Apartament podzielony na dwa niezależne mieszkania - W pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania lub wynajmu od razu po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 191 zł25,22 m² 13 528,59 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł41,50 m² 19 036 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości! Atuty nieruchomości wyjątkowa lokalizacja w samym centrum Starego Miasta w Gdańsku ciche, kameralne położenie w podwórku -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 380 zł25,31 m² 13 527,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 326 zł40,37 m² 16 827,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru w czerwcu. 2 pokojowe 4,5m balkon, 8m ogródek Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł41,22 m² 14 192,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nieruchomość położona w pobliżu ul. J.Heweliusza w odległości ok. 150 m od Galerii Handlowej Madison. Wybudowana w latach 50 - tych XX wieku. Piętro II. Wysokość mieszkania 2,77.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 178 zł25,23 m² 13 562,35 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł45,77 m² 21 629,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,77 m2 z ustawnym balkonem w 5-piętrowym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł51,95 m² 14 610,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko U nas! Przyjdź i zaproponuje swoją cenę! mieszkanie: na sprzedaż dwustronne, świetnie położone, idealne na inwestycję, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Stare Miasto).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

810 335 zł34,60 m² 23 420,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie Z bocznym widokiem na motławę W prestiżowej inwestycji brabank | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka | Fitness | Brak podatku pcc przy zakupie | Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł31,87 m² 17 257,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Całość do generalnego remontu za wyjątkiem drewnianych.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi ma przyjemność zaprezentować stylowe i komfortowe mieszkanie w centrum miasta. Nieruchomość znajduje się w kamienicy przy ulicy Łagiewniki 64e, na wysokim parterze. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

963 782 zł34,08 m² 28 279,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Loftowe mieszkanie Z widokiem na motławę Prestiżowa lokalizacja | Widok na wodę | Blisko Starego Miasta | Marina jachtowa | Kameralna inwestycja | Nowoczesna architektura | Jasne wnętrze | Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł35,15 m² 19 601,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Wyłącznie w naszej ofercie prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska. Apartament znajduje się na Wyspie Spichrzów, która.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł60 m² 23 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nieruchomość 60 metrowe mieszkanie zaprojektowane i wyposażone w materiały wysokiej jakości. Meble wykonane na zamówienie obecnego właściciela - całość zabudowana, na podłodze klasyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 913 zł25,21 m² 13 562,59 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament o powierzchni 116,14 m z największym dostępnym tarasem widokowym zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Kapitanat w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł52 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny, trzypokojowy apartament o powierzchni 52 m położony na trzecim piętrze apartamentowca old nova w samym sercu gdańskiego Starego Miasta. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł60,16 m² 13 713 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie: na sprzedaż dwustronne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, idealne na inwestycję, doskonale położone, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Śródmieście) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł33,20 m² 19 246,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 33,20 m , zlokalizowane na 3 piętrze czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł68,70 m² 10 320,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie w zabytkowej kamienicy Dolnego Miasta Gdańska. Powierzchnia użytkowa : 68,7 m.kw Mieszkanie usytuowane.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij