dowolna

Mieszkania Gdańsk Śródmieście

1 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 273 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

950 000 zł37 m² 25 675,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w inwestycji Nadmotławie to prawdziwa perełka, łącząca nowoczesność z wyjątkowym stylem życia. To nie tylko nieruchomość - to miejsce, w którym luksus spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

345 375 zł26 m² 13 033 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny! - możliwość odliczenia podatku vat! Zakup mieszkania jest bezpośrednio od dewelopera, i podatku pcc! Oferujemy pomoc w: - uzyskaniu finansowania - wykończeniu i aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

471 000 zł40 m² 11 775 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nieruchomości inwestycyjne -gdańsk Główny Rynek pierwotny- znajdziemy nieruchomość dla Ciebie W swojej ofercie mamy lokale mieszkalne oraz inwestycyjne. Zapewniamy: gwarancję najniższej ceny brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chmielna

Mariacka,Gdańsk

790 000 zł23 m² 34 924,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży prezentujemy apartament typu studio na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Apartament znajduje się na szóstym piętrze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igielnicka

Mariacka,Gdańsk

795 000 zł44 m² 18 055,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży prezentujemy mieszkanie w Centrum Gdańska przy ulicy Igielnickiej. Prezentowana nieruchomość znajduje się w wyremontowanej kamienicy na 3 piętrze | mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stępkarska

Główne Miasto,Gdańsk

2 700 zł42 m² 64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z balkonem W prestiżowej inwestycji Taras na dachu budynku z urzekającym widokiem na Miasto Główne, motławę, wyspę Spichrzów i Port | Lobby z recepcją | Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

428 654 zł29 m² 14 967 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu Apartamentu o powierzchni 28,64 m2 położonego na 3 piętrze w nowej inwestycyjnej przy Motławie. Nie płacisz prowizji i podatku pcc, brak ukrytych kosztów. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

890 000 zł45 m² 19 982 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, zlokalizowane w prestiżowym kompleksie "bastion Wałowa", jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku. Dla kogo? Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa Grobla

Długie Ogrody,Gdańsk

799 000 zł42 m² 18 831 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty: świetna nieruchomość pod inwestycję, idealnie nadaje się pod najem długo i krótkoterminowym, miejsce w hali garażowej oraz komórka lokatorska, kilka minut spacerem od Starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

295 000 zł25 m² 11 678,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna idealna pod całoroczny najem w nowej prestiżowej lokalizacji przy samej Motławie. - zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdańsk

1 430 000 zł59 m² 24 357 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| apartament | top lokalizacja | motława | inwestycja | śródmieście | robyg | Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,71 m2, zlokalizowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

588 840 zł51 m² 11 651 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Gdańsk

430 000 zł32 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie wymaga odświeżenia, choć można zacząć je zamieszkiwać od razu. Okna nowe, drzwi wejściowe z wysoką klasą anty/w. Czynny komin dymowy z podłączoną kozą dekoracyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krosna

Główne Miasto,Gdańsk

795 000 zł63 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 63,46 m.kw., usytuowane w ścisłym centrum głównego miasta, doskonale skomunikowane z zapleczem usługowo- handlowym w pobliżu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaglana

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 230 000 zł62 m² 19 902,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Budynek: nowa Motława przy ulicy Jaglanej 6 w samym sercu Gdańska to kompleks ośmio- i siedmiokondygnacyjnych budynków, w których powstało w sumie 299 lokali mieszkalnych i 174.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

675 000 zł49 m² 13 680,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty Nieruchomości : - Wyremontowana klatka schodowa -jasne , słoneczne -przestronne -idealna inwestycja pod wynajem krótko i długo terminowy. - -Pewny Pasywny Przychód w takiej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głęboka

Śródmieście,Gdańsk

769 000 zł41 m² 18 756,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w sercu Gdańska Śródmieścia elegancja, komfort i doskonała lokalizacja! Szukasz wyjątkowego mieszkania, które łączy nowoczesny design, funkcjonalność i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Stare Miasto,Gdańsk

1 045 000 zł64 m² 16 456,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 2. piętrze w zadbanej kamienicy na Starówce. Najważniejsze atuty nieruchomości: - 2 duże, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałowa

Mariacka,Gdańsk

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Bastion Wałowa w samym sercu Gdańska (śródmieście). To wyjątkowe miejsce znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa Grobla

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

799 000 zł46 m² 17 479,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Nowa Grobla Apartamenty, zlokalizowanej w samym sercu Gdańska Śródmieścia, przy ul. Długiej Grobli 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Stare Miasto,Gdańsk

990 000 zł42 m² 23 387,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko W naszym biurze Apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. Inwestycja z 2019 roku charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

1 599 999 zł60 m² 26 667 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowy i bardzo funkcjonalny apartament, w luksusowym kompleksie Apartamentów, położonym w samym centrum Gdańska przy ul. Św Barbary. Idealna inwestycja dla singla lub pary, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

529 000 zł26 m² 20 106,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży kawalerki - gdańsk śródmieście Na sprzedaż nowa, wykończona kawalerka o powierzchni 26,31 m , zlokalizowana na 1. piętrze budynku oddanego do użytku w grudniu 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Śródmieście,Gdańsk

619 999 zł50 m² 12 414,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie własnościowe na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, gdańsk Śródmieście, ul. Rzeźnicka. Mocne strony nieruchomości: _bardzo dobra lokalizacja _funkconalny rozkłąd pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

3 980 000 zł103 m² 38 640,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: to najbardziej luksusowa lokalizacja Gdańska do dyspozycji tylko dla wymagających. Deo Plaza to miejsce oferujące drogocenne apartamenty w najbardziej pożądanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Śródmieście,Gdańsk

929 000 zł66 m² 13 997,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Atuty: - atrakcyjna, świetnie skomunikowana, zurbanizowana okolica - 1 min przystanek autobusowy - 1 min przystanek tramwajowy - 3 min dworzec pkp i pks - 5 minut ścisłe centrum Gdańska, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i zadbane mieszkanie w centrum Gdańska Mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze , w nowoczesnym budynku z portiernią czynną 24/dobę, budynek wyposażony w dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

305 316 zł25 m² 12 169 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość inwestycyjna w sercu Gdańska! odbiór 10.2025 ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera Kawalerka inwestycyjna (23 VAT, podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafarnia

Nowe Ogrody,Gdańsk

1 750 000 zł71 m² 24 578,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atuty: - prestiżowa lokalizacja nad gdańską Motławą oferująca bliskość gastronomii, kultury i rozrywki, - wysoki potencjał inwestycyjny. Nieruchomość: trzypokojowy, apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne komfortowe mieszkanie w centrum Gdańska Komfortowe i zadbane mieszkanie w centrum Gdańska Mieszkanie zlokalizowane na 5 piętrze , w nowoczesnym budynku z portiernią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

1 790 000 zł90 m² 19 888,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny, luksusowo urządzony 3 pokojowy apartament na Osiedlu Sadowa z loggią i ładnym widokiem na dorodny kasztanowiec. Lokalizacja To jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sadowa

Śródmieście,Gdańsk

5 200 zł67 m² 77,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowy apartament o wysokim standardzie w Gdańsku Śródmieście przy ul. Sadowej. Nowe budownictwo. Inwestycja znajduje się w niedalekiej odległości Starego Miasta czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

695 000 zł30 m² 24 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Apartament Starówka - Luksusowa Lokalizacja w Gdańsku - Perła Inwestycyjna Położenie: oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Gdańskiej Starówki, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybaki Górne

Śródmieście,Gdańsk

1 199 000 zł77 m² 15 626,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Gdańska. Lokalizacja: mieszkanie w samym sercu Gdańska, w bezpośredniej bliskości historycznego Starego Miasta. W pobliżu urzędy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa Grobla

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

3 850 zł66 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczny Apartament 66m2 zlokalizowany na V piętrze : * Salon, * Aneks kuchenny * Sypialnia, * Gabinet/ druga sypialni * Łazienka, * Balkon, mieszkanie w pełni wyposażone, w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

524 000 zł58 m² 9 018,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie znajduje się przy ulicy Łąkowej w Gdańsku, w bliskiej odległości od centrum miasta. Lokalizacja w Śródmieściu zapewnia łatwy dostęp do licznych atrakcji turystycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

305 316 zł25 m² 12 169 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

669 000 zł50 m² 13 321 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na III p. ceglanego budynku położonego w samym sercu Gdańska, 10 min pieszo od gdańskiego Żurawia, jednego z najbardziej charakterystycznych punktów historycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do Wynajęcia 2 pokojowy Apartament przy ulicy Wałowej w Centrum Miasta. Apartament składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz dużego balkonu. Apartament.