dowolna

Mieszkania Gdańsk ul. Chmielna

138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

138 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 461 000 zł47 m² 31 085,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ta inwestycja ma 3 główne zalety: -lokalizacja -lokalizacja -lokalizacja Gwarantowany wynajem lub second home. Lokal posiada stawkę vat 23 %, cena netto wynosi 1 187 805. znajduje się na Wyspie Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

1 296 400 zł37,04 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: -bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową -najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku -inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł67 m² 37 313,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prestiż, historia i Szum Motławy - Twój Nowy Adres na Wyspie Spichrzów Czy można zamieszkać w samym sercu historii, nie rezygnując z ultra-nowoczesnego komfortu? To mieszkanie udowadnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł66,51 m² 22 402,65 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość zlokalizowana jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. II etap inwestycji zostanie ukończony do 2024 roku. Granaria to projekt łączący.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 499 000 zł115 m² 21 730,43 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Przestronny apartament 115M2 Z 40-metrowym tarasem W centrum gdańska 115 m | Ostatnie piętro | Pełne umeblowanie | Klimatyzacja | Miejsce w hali garażowej | 2 komórki lokatorskie | 0%.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł35,68 m² 27 746,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: * Prestiżowa lokalizacja - serce Gdańsk, ekskluzywna Wyspa Spichrzów. * renomowana inwestycja Granaria - architektura klasy premium. * stan deweloperski - możliwość stworzenia wnętrza szytego na.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł33 m² 23 787,88 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty - Wygodne studio w samym sercu Starego Miasta na Wyspie Spichrzów - Wysokie przychody z najmu - Widok na Motławę Budynek: - apartamentowiec wzniesiony w 2018 roku pod nazwą Aura II -.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł45,77 m² 22 263,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Stylowy apartament W sercu gdańskiej wyspy spichrzów Nowoczesny design | Bliskość Motławy | Wysoki standard | Inwestycja | Balkon Prezentujemy wyjątkowy apartament położony przy ulicy Chmielnej,.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł46,55 m² 21 245,97 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament z panoramicznym balkonem i widokiem na Motławę | Waterlane Island, chmielna 63. Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 46,55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 500 zł35 m² 29 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł34 m² 43 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ścisłe centrum miasta - północna część Wyspy Spichrzów. Okolica oferuje szeroki wybór najlepszych restauracji, pubów i klubów, znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy i lubimy każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 790 000 zł66,07 m² 27 092,48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Granaria prestiżowe apartamenty na Wyspie Spichrzów Zachęcam do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość na youtube link dostępny w ogłoszeniach na Otodom, nieruchomości-online, .

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł31 m² 27 387,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na Sprzedaż Luksusowy apartament z dostępem do strefy spa | Waterlane Island | Gdańsk, ul. Chmielna 63 Na sprzedaż w pełni umeblowany i wyposażony apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł33 m² 22 696,97 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Gotowy apartament inwestycyjny ul. Chmielna, wyspa Spichrzów Idealna opcja dla inwestora lub jako second home w samym sercu Gdańska. Apartament mieści się w prestiżowym kompleksie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł46,87 m² 21 314,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł116 m² 32 758,62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Atuty: - dwa identyczne apartamenty po 58 m każdy. - apartamenty idealnie wpisują się w najem krótkoterminowy (wysoka stopa zwrotu) oraz jako "second home" dla wymagających klientów. -.

Szczegóły ogłoszenia

1 202 558 zł41,24 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: -najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku -inwestycja zakończona w 2024 roku -idealny produkt pod inwestycje lub.

Szczegóły ogłoszenia

839 070 zł35,37 m² 23 722,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 35,37 m , położony na 5. piętrze prestiżowego osiedla Chmielna Park na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Budynek został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł80 m² 28 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Atuty: - przestronne, jasne mieszkanie w sercu Starego Miasta. - funkcjonalny układ: dwie osobne sypialnie i 40 m salon z aneksem kuchennym. - świetne doświetlenie dzięki licznym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł47,30 m² 24 312,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie - Wyspa Spichrzów, ul. Chmielna | Gdańsk Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m , położone w prestiżowej inwestycji na Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny, komfortowy 2-pokojowy apartament, usytuowany w prestiżowej inwestycji Waterlane Island. Budynek położony jest w samym centrum Gdańska, na tętniącej życiem Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł38,55 m² 40 985,73 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przestronne studio z aneksem sypialnianym, z którego rozpościera się pełen widok na rzekę i przystań jachtową, zlokalizowane jest w najbardziej prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie W inwestycji granaria W gdańsku Z widokiem na motławę I amber sky Widok na Motławę | Nowoczesny design | Prestiżowa lokalizacja | Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł29 m² 28 275,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, inwestycyjny apartament z widokiem na Motławę, położony w samym sercu Gdańska - przy prestiżowej ul. Chmielnej. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł56,27 m² 27 901,19 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokal zlokalizowany jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. Granaria to projekt łączący nowoczesną tkankę z poszanowaniem gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł35 m² 25 429 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament W kompleksie granaria - wyspa spichrzów, gdańsk mieszkanie Na sprzedaż stylowy apartament o powierzchni 35 m , usytuowany na 2. piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł48 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku Wyspa Spichrzów - Mieszkanie idealne pod wynajem lub jako klimatyczny second home - Elastyczna przestrzeń z potencjałem na 2 lub 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

2 660 213 zł64,82 m² 41 040 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

1 537 015 zł50,42 m² 30 484,23 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dwustronny apartament na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł32 m² 26 531,25 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjny, 2-pokojowy lokal usługowy o powierzchni 30,9 m , położony na 4. piętrze prestiżowego apartamentowca Waterlane Island przy ul. Chmielnej w Gdańsku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 999 zł47,30 m² 24 312,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament 2 pokojowy w Centrum Gdańska - idealny zarówno pod wynajem jak i do zamieszkania. Mieszkanie: na sprzedaż eleganckie, w pełni wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł35,08 m² 32 782,21 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 35 m w prestiżowej inwestycji Granaria, ul. Chmielnej 112, wyspa Spichrzów, gdańsk. Lokal w standardzie premium, świeżo po wykończeniu, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 886 220 zł81,11 m² 23 255,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 785 015 zł56,45 m² 31 621,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament na wyspie sprichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł102 m² 39 117,65 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Penthouse: szlachetny, zaaranżowany z dużym smakiem 4-pokojowy apartament na ostatnim piętrze o powierzchni 102 m2 w inwestycji Granaria w samym sercu Gdańska na Wyspie Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

2 136 750 zł64,75 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atuty: * Bezpośrednie sąsiedztwo Motławy i mariny; * Monitoring i kontrola dostępu zwiększające bezpieczeństwo; * Wysoki standard części wspólnych; * Nowoczesna, prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 398 000 zł64,75 m² 37 034,75 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament Z unikatowym widokiem W sercu wyspy spichrzów Wyspa Spichrzów | Granaria | W pełni wyposażona nieruchomość | Widok na Motławę | Marina Yachtowa | Gotowy produkt inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 560 zł37,21 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

819 300 zł26,78 m² 30 593,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne apartamenty w sercu Gdańska - Granaria Oferujemy wyjątkowe mieszkania oraz lokale usługowe w prestiżowej inwestycji Granaria na Wyspie Spichrzów. Lokale w stanie deweloperskim,.