dowolna

Mieszkania Gdańsk ul. Guderskiego

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

349 000 zł32 m² 10 906,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku przy ul. Guderskiego 65 w Gdańsku, w dzielnicy Jasień. W jego skład wchodzą salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Guderskiego

Ujeścisko,Gdańsk

579 000 zł56 m² 10 413,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz wymarzonego mieszkania dla siebie lub swojej rodziny w Gdańsku? Mamy propozycję, która spełni Twoje oczekiwania - komfortowe mieszkanie otoczone zielenią, w pobliżu urokliwych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zostanie umeblowane W całości do wynajmu Warunki: 1. Termin - od zaraz 2. Czynsz 3500 + ok. 500 zł czynsz 3. Hala garażowa - 200 zł 4. Kaucja: 3700 zł 5. Prowizja biura: 3700 zł Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Guderskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

579 000 zł56 m² 10 413,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Idealne mieszkanie dla rodziny w ciekawej lokalizacji - Gdańsk Zakoniczyn! 55.60 m2/ 3 pokoje/ Gdańsk ul. Guderskiego/ Duży ogródek ok. 50 m2 Z wielką przyjemnością przedstawiam Wam niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Guderskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

579 000 zł56 m² 10 339,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 55,6 m w kameralnej lokalizacji Gdańsk Ujeścisko Łostowice, osiedle Miłe. Otoczone terenami zielonymi osiedle to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Guderskiego

Ujeścisko,Gdańsk

579 000 zł56 m² 10 413,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bloku mieszkalnym w dzielnicy - Gdańsk ujeścisko/łostowice przy ulicy Guderskiego położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Wymagane oświadczenie właściciela innego lokalu, który zobowiązuje się przyjąć najemce W przypadku ustania stosunku najmu. Zalety nieruchomości: - prywatne miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

459 555 zł41 m² 11 208,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nie współpracuję z pośrednikami. Do sprzedaży świeżo wykończone, nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m2 na 2 piętrze, niezamieszkałe. Odebrane w 2022r i wykończone. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

459 500 zł41 m² 11 207,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na nowo powstającym osiedlu Monsa. Całkowicie wykończony, 2 pokojwy apartamencik z balkonem , piwnicą i miejscem postojowym gotowy do wprowadzenia. Umeblowanie oraz wszystkie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zalety nieruchomości: - prywatne miejsce parkingowe oraz duża komórka lokatorska w cenie wynajmu - Widok na oczko wodne i tereny zielone - Pełne zaplecze handlowo-usługowe w promieniu 400m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Guderskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

579 000 zł56 m² 10 320,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie z dużym ogródkiem, blisko terenów rekreacyjnych - idealne dla rodziny Lokalizacja Mieszkanie jest położone w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Guderskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

579 000 zł56 m² 10 320,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jasień,Gdańsk

429 900 zł41 m² 10 485,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie jest niezamieszkałe i gotowe do wydania. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,26 m2, na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym (20,27 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Guderskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

579 000 zł56 m² 10 320,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Guderskiego

Łostowice,Gdańsk

349 900 zł35 m² 9 965,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz mieszkania idealnego pod wynajem? Trafiłeś idealnie. Umów się na prezentację i zaproponuj swoją cenę! atuty nieruchomości: - nowe budownictwo - niska i kameralna zabudowa, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

625 000 zł62 m² 10 045 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja Budynek położony na nowoczesnym nowym osiedlu. W sąsiedztwie znajdują się restauracje, szkoły przedszkole, żłobek, oraz liczne sklepy. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

459 555 zł41 m² 11 208,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Pośrednikom dziękuję! Podatek pcc wynosi 0%! Do sprzedaży świeżo wykończone, nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m2 na 2 piętrze, niezamieszkałe. Odebrane w 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jasień,Gdańsk

429 900 zł41 m² 10 485,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

335 000 zł26 m² 12 884,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w nowym budownictwie w bloku z 2022r. mieszczące się na parterze. Lokal o powierzchni użytkowej 25,5 m2. Mieszkanie i lokalizacja będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

485 000 zł47 m² 10 319,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta sprzedaży dotyczy mieszkania 2 pokojowego, będącego częścią inwestycji ,osiedle 2 Potoki" dewelopera Polnord. Osiedle 2 Potoki zlokalizowane jest w południowej części Gdańska ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

464 900 zł47 m² 9 912,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz 2 pokojowego mieszkania W świetnej okolicy? idealnie trafiłeś. Umów się na prezentację I zaproponuj swoją ofertę! atuty nieruchomości: - nowe budownictwo - niska i kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

482 000 zł55 m² 8 763,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Opis nieruchomości Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 + komórka lokatorska. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze bloku w nowym budownictwie - Gdańsk, jasień. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Guderskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

482 000 zł54 m² 8 850,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 54,46 m2, 3 pokoje położone na I piętrze, w dzielnicy Zakoniczyn. Pokój dzienny (18 m2) z wyjściem na duży balkon (8,80m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

469 500 zł41 m² 11 451,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży świeżo wykończone, nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m2 na 2 piętrze, niezamieszkałe. Odebrane w maju 2022r Jest to nowa inwestycja Monsa, budowana przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

598 900 zł63 m² 9 506,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronny, komfortowy 3-pokojowy apartament dobrze skomunikowany z centrum Gdańska i obwodnicą Trójmiasta. Apartament jest położony w nowoczesnej inwestycji Monsa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

484 900 zł47 m² 10 317 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie jest położone w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska na Jasieniu przy ulicy Guderskiego (osiedle Dwa Potoki). Budynek składa się z 4 kondygnacji, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

625 000 zł62 m² 10 045 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty: - mieszkanie narożne - nowoczesne, przestronne, jasne mieszkanie - wiele ścieżek spacerowych, rowerowych - 2 min do centrum handlowego oraz pasażu handlowo-usługowego - 3 min do Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

459 000 zł48 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 47,7 m2 wraz z garażem, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jasień przy ulicy Konrada Guderskiego w Gdańsku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

265 000 zł26 m² 10 251,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, przedmiotem sprzedaży jest przeniesienie praw i obowiązków z umowy deweloperskiej (cesja do umowy deweloperskiej) dotyczącej kawalerki - położonej na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

630 000 zł62 m² 10 125,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty nieruchomości: - wyjątkowe i niepowtarzalne wykończenie mieszkania, - spokojna okolica, - wysoki standard, - pobliskie tereny rekreacyjne oraz zbiorniki retencyjne. Mieszkanie: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

1 800 zł35 m² 52,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem tylko do końca czerwca 2023 z ewentualną opcją przedłużenia wynajmu. Opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na wysokim parterze kameralnego nowego budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jasień,Gdańsk

439 900 zł41 m² 10 729,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,26 m2, na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym (20,27 m2) z wyjściem na duży balkon (6 m2), - sypialnia (10,16 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

589 000 zł63 m² 9 349,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu, gotowe do zamieszkania w nowej inwestycji monsa dewelopera Rutkowski. Atuty - zostań pierwszym właścicielem - brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyremontowane w nowoczesnym stylu, gotowe do zamieszkania, 3 pokojowe mieszkanie! Świeżo wyremontowane 63 metrowe mieszkanie, w nowej inwestycji monsa dewelopera Rutkowski. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zakoniczyn,Gdańsk

1 900 zł33 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie idealne dla singla lub pary Lokalizacja Mieszkanie jest położone w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska - Zakoniczynie. Bliskość Obwodnicy zapewni Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

629 900 zł63 m² 9 998,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

289 000 zł25 m² 11 560 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie będzie gotowe do odbioru w grudniu tego roku /stan deweloperski Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz ul.Guderskiego / Dzielnica Jasień 1 pokój 25,45 m2 parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

349 000 zł26 m² 13 686,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż kawalerka na gdańskim Jasieniu przy ul. Guderskiego! Jedna z najprężniej rozwijających się południowych dzielnic Gdańska. Miejsce to charakteryzuje się połączeniem terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

295 000 zł25 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

349 000 zł26 m² 13 423,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferuję Państwu zakup przestronnej kawalerki w Gdańsku przy ulicy Konrada Gunerskiego 61. Mieszkanie o powierzchni 25,5m2. znajduje się w nowo oddanym bloku "monsa". Lokal położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

659 000 zł62 m² 10 591,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022