dowolna

Mieszkania Gdańsk ul. Lema

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | nowe budownictwo | spokojna okolica | siłownia | strefa kids | morena Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lema na gdańskiej Morenie, w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

699 000 zł44 m² 16 043,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Lema 2 pokoje z tarasem i halą garażową Mieszkanie stanowi część inwestycji - Osiedle Lema, dewelopera eurostyl. W najbliższej okolicy znajdziemy pełną infrastrukturę handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 990 zł45 m² 66,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament w Gdańsku na Morenie. Mieszkanie jeszcze nie było zamieszkałe Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki wraz z wc oraz dużego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Siedlce,Gdańsk

2 090 zł28 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do not hesitate to write or call us. We speak English. Kawalerka o pow. 27,5 m2 z balkonem położona na I piętrze nowego budynku, z miejscem parkingowym w garażu podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

749 000 zł44 m² 17 190,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 990 zł45 m² 66,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Siedlce,Gdańsk

689 000 zł42 m² 16 404,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 42 m funkcjonalne, jasne, świetna lokalizacja- osiedle morenova Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

499 000 zł30 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż kawalerka w gdańskiej dzielnicy Piecki-Migowo przy ul. Lema! Prężnie rozwijająca się dzielnica, doskonale skomunikowana z resztą miasta. Bliskość terenów zielonych, przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 139 000 zł56 m² 20 198,60 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie z ogrodem w świetnej części Moreny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 990 zł45 m² 66,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Słoneczniki,Gdańsk

769 000 zł41 m² 18 940,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja! Grand Estates ma niebywałą przyjemność przedstawić Państwu: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Słoneczna Morena | Gdańsk - Morena Mieszkanie 2-pokojowe na Słonecznej Morenie | Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 990 zł45 m² 66,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 650 zł64 m² 57,03 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w spokojnej części dzielnicy Morena, w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji. W odległości 5 minut spacerem znajduje się centrum handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 650 zł63 m² 57,94 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Siedlce,Gdańsk

2 500 zł36 m² 68,72 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w nowoczesnym kompleksie. Do wynajęcia komfortowe, bardzo ciepłe i przytulne mieszkanie o powierzchni idealnej dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Słoneczniki,Gdańsk

1 150 000 zł79 m² 14 582,80 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego na osiedlu Słoneczna Morena, wybudowanym przez dewelopera Robyg. Oferujący perspektywy i prywatność, budynek charakteryzuje się nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 600 zł43 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Lema, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Morena. Układ mieszkania: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Słoneczniki,Gdańsk

1 199 000 zł79 m² 15 371,80 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Słoneczniki,Gdańsk

750 000 zł49 m² 15 306,10 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,94 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2018 roku, na osiedlu Słoneczna Morena. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lema

Słoneczniki,Gdańsk

554 420 zł29 m² 18 993,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Słoneczny 2-pokojowy apartament na Gdańskiej Morenie - idealny pod wynajem lub do zamieszkania! Na sprzedaż przytulny, funkcjonalny apartament o powierzchni 29 m , położony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Gdańsku ul. Stanisława Lema. Mieszkanie położone w bardzo popularnej dzielnicy Piecki-Migowo. Doskonała lokalizacja która z jednej strony zapewnia cisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

775 000 zł44 m² 17 494,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam bez pośredników mieszkanie 2-pokojowe, o łącznej pow. użytkowej 44,3 m2, znajdujące się na 3 piętrze z 7, w bloku z 2018 roku, z ogólnodostępnymi miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

1 299 000 zł81 m² 16 001,50 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem na gdańskiej Morenie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego 4-pokojowego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

799 000 zł50 m² 15 922,70 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie z widokiem na Zatokę Gdańską | Słoneczna Morena Zapraszam do odkrycia przestronnego mieszkania o powierzchni 50,18 m w prestiżowej inwestycji Słoneczna Morena,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

720 272 zł57 m² 12 592,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie na Gdańskiej Morenie. Świetnie skomunikowane kameralne osiedle. Atrakcyjne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących sobie zarówno prywatność, jak i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 750 zł48 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie grzecznościowe. Kontakt: dostępne od 1 czerwca 2025. Oferuję do najmu dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Stanisława Lema 2 w Gdańsku. Mieszkanie ma powierzchnię 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

1 200 000 zł66 m² 18 192,80 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Loft'owy apartament zachwyca zarówno funkcjonalnością jak i doskonale dopracowanymi detalami. Wysoki 3.3 metrowy sufit i wielkoformatowe okna wpuszczają mnóstwo naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lema

Składy,Gdańsk

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia ładne mieszkanie w nowym budynku na gdańskiej Morenie *składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni, korytarza oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia ładne mieszkanie w nowo oddanej inwestycji na gdańskiej Morenie przy ulicy Lema 48 *powierzchnia 41 m2 *piętro 3 *ogrzewanie miejskie *budynek i otoczenie budynku są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 w inwestycji Słoneczna Morena. Nieruchomość znajduje się przy ul. Stanisława Lema, w doskonale skomunikowanej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

600 000 zł29 m² 20 562 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaoferować w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 29,18 m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku, przy ulicy Stanisława Lema w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu na gdańskiej Morenie (obok ch Morena) *składa się z sypialni, łazienki z wc, aneksu kuchennego oraz salonu, z którego wychodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Wrzeszcz,Gdańsk

599 900 zł37 m² 16 404,20 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż zadbane, mieszkanie na 6 piętrze w budynku z trzema windami na osiedlu Słoneczna Morena w Gdańsk Piecki Migowo. Słoneczna Morena to nowoczesne osiedle usytuowane w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

645 000 zł38 m² 16 951,40 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! atuty nieruchomości: - nowoczesny apartamentowiec z recepcją oraz ochroną - 2 cichobieżne windy, - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

649 000 zł38 m² 17 056,50 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Słoneczniki,Gdańsk

879 000 zł59 m² 14 964,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

***rezerwacja*** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego, przytulnego 3-pokojowego mieszkania w Gdańsku, zlokalizowanego na dzielnicy Piecki - Migowo. Przestronne, jasne wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

649 000 zł43 m² 15 026,60 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 43,19 m2, mieszczące się na terenie kompleksu mieszkaniowego Słoneczna Morena, wybudowanego przez cenionego dewelopera Robyg. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lema

Siedlce,Gdańsk

3 200 zł59 m² 54,24 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dostępne od 2024-08-01 *do wynajęcia przestronne, jasne mieszkanie trzypokojowe *z salonu jest wyjście na duży balkon z ładnym widokiem od strony południowo-zachodniej *miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lema

Siedlce,Gdańsk

680 000 zł42 m² 16 190,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Morenie w Gdańsku, przy ul. Lema. Mieszkanie jest gotowe do natychmiastowego zamieszkania, zadbane i wykończone w bardzo dobrym.