dowolna

Mieszkania Gdańsk ul. Leśna Góra

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

590 000 zł58 m² 10 113,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Szukasz mieszkania otoczonego z jednej strony pięknym lasem, z drugiej bliskością centrum? Umów się i sam zobacz to wyjątkowe mieszkanie! atuty: - piękny widok na panoramę miasta - tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

4 pok z widokiem na drzewa, panoramę i zatokę Na sprzedaż mieszkanie (pełna własność lokalu) 4 pokojowe z osobną kuchnią, łazienką, wc oraz dwoma garderobami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

649 000 zł63 m² 10 354,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy własnościowe, trzypokojowe mieszkanie, mieszczące się na pierwszym piętrze w budynku wzniesionym w wysokiej zabudowie, a który zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże mieszkanie położone w enklawie ciszy i spokoju, jaką jest Gdański Niedźwiednik. Budynek został położony u podnóża lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

569 999 zł62 m² 9 193,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 62 m2 składa się z: 3 sypialni 4 pokoju czyli przestronnego salonu z wyjściem na balkon (super widok na panoramę Gdańska) łazienka z prysznicem wc przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do rozmowy o zakupie tego wyjątkowego mieszkania. TA dobra oferta jest tylko u nas! Nie szukaj dalej. 4 pokoje z widokiem na las, panoramę miasta i morze Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna Góra

Brętowo,Gdańsk

640 000 zł74 m² 8 590,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli poszukujesz mieszkania w spokojnej okolicy z widokiem na zieleń to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna Góra

Wrzeszcz,Gdańsk

571 000 zł62 m² 9 209,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

649 900 zł75 m² 8 665,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w tej chwili jest wynajmowane w cenie 3000 zł za miesiąc. Na sprzedaż piękne, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem wychodzącym na zachód i z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrzeszcz,Gdańsk

629 000 zł70 m² 8 985,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

TA dobra oferta jest tylko u nas! Nie szukaj dalej. 4 pokoje z widokiem na las, panoramę miasta i morze Na sprzedaż mieszkanie (pełna własność lokalu) 4 pokojowe z osobną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

649 900 zł75 m² 8 665,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrzeszcz,Gdańsk

659 000 zł70 m² 9 414,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

570 000 zł62 m² 9 178,74 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Słoneczne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta, las i morze znajdujące się na piątym piętrze w budynku mieszkalnym z windą w Gdańsku, dzielnica Niedźwiednik. Salon, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

2 000 zł62 m² 32,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w stanie jak na zdjęciach, wymaga inwestycji w kuchnie. Najem okazjonalny. Słoneczne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta, las i morze znajdujące się na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

639 900 zł75 m² 8 532 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

571 000 zł62 m² 9 209,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 62 m2, przy ulicy Leśna Góra, 5 piętro mieszkanie Mieszkanie składa się z: przestronny salon z wyjściem na balkon (super widok na panoramę Gdańska) 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Niedźwiednik,Gdańsk

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gdańsk Niedźwiednik, ul. Leśna Góra, 65m2, 3pk, 3/10 piętro, balkon typu loggia, widok na las I Dodatkowe pomieszczenie gospodarcze. Dla kogo? Dla pary bądź pary szukającej mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

539 000 zł60 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Nieruchomość Przestronne mieszkanie 2 pokojowe, składające się z przestronnego pokoju dziennego z wyjściem na dużą loggię, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki i przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania z pięknym widokiem na las, a jednocześnie chcesz mieszkać w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko centrum Wrzeszcza? - Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

535 000 zł60 m² 8 916,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Leśna Góra

Wrzeszcz,Gdańsk

529 000 zł64 m² 8 265,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie znajduje się blisko lasu i placu zabaw (~100m), sklepów (jest 5 na Niedźwiedniku) (300m) oraz przystanku autobusowego (~100m) z 2 liniami 136/283 jadącymi do Galerii bałtyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

529 000 zł73 m² 7 216,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zainteresowało Cię to mieszkanie? Po pełen wachlarz, niepublikowanych ofert zapraszamy na: szanowni Państwo, w naszej ofercie prezentujemy mieszkanie spółdzielcze-własnościowe w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

539 000 zł74 m² 7 283,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

525 000 zł66 m² 8 015,27 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Drodzy Państwo, prezentujemy słoneczne 65,5 metrowe mieszkanie , zlokalizowane na 8 piętrze w gdańskiej dzielnicy Niedźwiednik, nieopodal Trójmiejskiego Park Krajobrazowego. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

547 000 zł73 m² 7 493,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

370 000 zł63 m² 5 891,72 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestrzenne mieszkanie dwupokojowe (50 m2) Z dodatkową powierzchnią do użytkowania (12,8 m2); szeroki przedpokój (6,8 m2); jasne, niezależne pokoje: salon (19,6 m2) z dużą loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

479 000 zł73 m² 6 561,64 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Dla konkretnego I zdecydowanego klienta cena I warunki transakcji do rozmów. Lokalizacja: okolica jest bardzo spokojna, wokół znajduje się dużo zieleni. Szybki dojazd do Wrzeszcza- 7 minut, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna Góra

Wrzeszcz,Gdańsk

489 000 zł73 m² 6 698,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna Góra

Brętowo,Gdańsk

489 000 zł73 m² 6 662,13 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

4-pokojowe mieszkanie położone na wzniesieniu, w bliskiej okolicy Trójmiejskiego Parku Narodowego. Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze budynku zaopatrzonym w dwie windy oraz zabezpieczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna Góra

Brętowo,Gdańsk

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Lokalizacja: okolica jest bardzo spokojna, wokół znajduje się dużo zieleni. Szybki dojazd do Wrzeszcza- 7 minut, do Centrum 15 minut. W pobliżu przystanek autobusowy, obwodnica. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

520 000 zł62 m² 8 373,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Niedźwiedniku z pięknym widokiem na morze i las. Mieszkanie jest dwustronne. W budynku są dwie windy. Czynsz wynosi ok. 400 zł latem /ok. 600 zł zimą. Bez obciążeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przyjdź I zaproponuj swoją cenę! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Gdańsku na Niedźwiedniku, zaletą lokalizacji jest bliskość centrum i obwodnicy Trójmiasta i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

320 000 zł62 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! lokalizacja Świetna lokalizacja 8 kilometrów od centrum miasta, 5 kilometrów do obwodnicy trójmiasta. Spokojna i cicha dzielnica która mieści się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

359 990 zł60 m² 5 999,83 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

W pełni wyposażone, mieszkanie dwupokojowe na Gdańskim Niedźwiedniku. Budynek po remoncie, dociepleniu, izolacji fundamentów, wymianie windy. Okolica cicha i spokojnia, blisko lasu, czyli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

230 000 zł30 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kup, wyremontuj i wynajmij lub zamieszkaj samemu! okolica; rewelacyjnie skomunikowane i zielone Osiedlu Gdańska na Niedźwiedniku - w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

389 000 zł62 m² 6 254,02 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Wysoki, 11 piętrowy blok zlokalizowany jest na gdańskiej dzielnicy Niedźwiednik, na wzgórzu i graniczy z pobliskim lasem. Rewelacyjne zlokalizowane na szczycie mieszkanie umieszczono na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

389 000 zł64 m² 6 056,36 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Gdańsk niedźwiednik na sprzedaż3 pokojowe mieszkanie Z balkonem opis : Lokal o powierzchnia 63 m2 położony na parterze 10 w 11 piętrowym budynku , z balkonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

389 000 zł64 m² 6 056,36 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Prezentujemy Państwu do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 64,23 m2 zlokalizowane w Gdańsku dzielnica Niedźwiednik przy ul.Leśna Góra. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

398 000 zł62 m² 6 471,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne, słoneczne mieszkanie W otulinie trójmiejskiego parku krajobrazowego! Prezentujemy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie usytuowane na gdańskim osiedlu Niedźwiednik. Niedźwiednik to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

398 000 zł62 m² 6 471,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Lokalizacja Mieszkanie na Gdańskim Niedźwiedniku, dzielnica bardzo dobrze skomunikowana (pkm, autobus). W bezpośredniej okolicy w pełni rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa (szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna Góra

Niedźwiednik,Gdańsk

375 000 zł70 m² 5 341,12 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980