dowolna

Mieszkania Gdańsk ul. Obrońców Wybrzeża

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem przestronna kawalerka W budynku 4 oceany Z miejscem postojowym apartament: apartament o powierzchni 30 m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

372 300 zł17 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie dla singla, pary lub inwestora w doskonałej lokalizacji - Gdańsk Przymorze! 17,00 m / 1 pokój/ Gdańsk ul. Obrońców Wybrzeża/ Piękny widok z balkonu. Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

525 000 zł30 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do obejrzenia 1- pokojowego mieszkania w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze o powierzchni 30 m2. Położone w jednej najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu dużej 30-o metrowej, komfortowej kawalerki z osobną, jasną kuchnią i balkonem. Dostępna od 1 września 2024. Mieszkanie gruntownie wyremontowaliśmy w grudniu 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

372 300 zł17 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka blisko morza! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 17mkw + balkon, znajduje się na 5 piętrze. W budynku znajduje się winda. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

7 500 zł91 m² 82,42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu w inwestycji Spektrum, przy ulicy Obrońców Wybrzeża 3a. Okolica ta jest znana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

529 000 zł38 m² 13 921 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Atuty nieruchomości : - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - 15 minut piechotą do plaży, - pełna infrastruktura handlowo - usługowa w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

670 000 zł28 m² 23 716,80 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży: przestronny apartament z widokiem na morze w inwestycji "cztery Oceany" w Gdańsku Przymorzu Lokalizacja: gdańsk Przymorze Inwestycja: cztery Oceany Piętro: 11 (strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

7 500 zł90 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Atuty: - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, - 15 minut piechotą do plaży, - dwa balkony, - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

529 000 zł30 m² 17 633,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Atuty: - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, - 15 minut piechotą do plaży, - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu ręki, - bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

399 000 zł34 m² 11 700,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Oferta tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe położone na parterze 10 piętrowego budynku ( falowiec) przy ulicy Obrońców Wybrzeża z bezpośrednim wejściem od ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 190 000 zł67 m² 17 734,70 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartament w Centrum Przymorza - Słoneczny i przestronny! Lokalizacja: prezentujemy wyjątkowy apartament zlokalizowany w samym sercu dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 500 000 zł100 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Atuty: - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, - ekspozycja południowo-zachodnia zapewniająca dobre doświetlenie i ciepło, - 15 minut piechotą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Przymorze,Gdańsk

530 000 zł25 m² 20 882,60 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie studio o powierzchni 25,38 m2 w Gdańsku Przymorze. Gdańsk Przymorze to dzielnica, która posiada wiele zalet, wśród których warto wymienić: 1) bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

639 000 zł46 m² 13 891,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie na Przymorzu Przedstawiamy Państwu niezwykle atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż, położone w sercu Gdańska, na Przymorzu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz 2 pokojowego mieszkania na gdańskim Przymorzu? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - fantastyczna lokalizacja, - blisko morza, sopotu oraz centrum Gdańska, - budynek otoczony licznymi terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

529 000 zł30 m² 17 633,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m , położone w atrakcyjnej dzielnicy Przymorze w Gdańsku, przy ulicy Obrońców Wybrzeża. Mieszkanie przeszło generalny remont, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

539 000 zł38 m² 14 184,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie na gdańskim Przymorzu. Idealne do zamieszkania jak i pod najem długo i krótkoterminowy atuty: - lokalizacja, - blisko morza, sopotu oraz centrum Gdańska, - dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

769 000 zł40 m² 19 225 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, bardzo blisko morza? Świetnie trafiłeś! atuty: - słoneczne, - duży taras od strony południowej, - świetna komunikacja z całym Trójmiastem, - samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

769 000 zł40 m² 19 225 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

554 000 zł46 m² 12 043,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwustronne mieszkanie ze słonecznym balkonem w super lokalizacji! Nieruchomość o powierzchni 46m2. Gdańsk Przymorze, ul. Obrońców Wybrzeża 4C. Okna pcv w bardzo dobrym stanie, zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

549 000 zł46 m² 11 934,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w Gdańsku na Przymorzu o powierzchni 46,00 m2 (dwupokojowe), spółdzielczo- własnościowe z kw. Mieszkanie składa się z dużego pokoju dziennego z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

690 000 zł42 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atuty: - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, - blisko morza i piaszczystej plaży - 400m - pełna infrastruktura handlowo- usługowa w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

4 300 zł65 m² 66,66 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażony, wykończony z najwyższej klasy materiałów apartament w prestiżowej inwestycji Cztery Oceany ( Ocean Południowy). Budynek wzniesiony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

445 000 zł30 m² 14 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 30m2 położona na parterze z podjazdem dla wózków w budynku 10 piętrowym przy ulicy Obrońców Wybrzeża w Gdańsku na Przymorzu. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

529 000 zł38 m² 13 921 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gotowe do zamieszkania na Przymorzu! atuty: - możliwość zakupu osobom spoza ue! - 300 m do komunikacji miejskiej; - 15 min pieszo na plażę; - 10 min do Parku Reagana; - lokal idealny pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze Wielkie,Gdańsk

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pok. (pow. 57 m2) na 16-tym piętrze w apartamentowcu w inwestycji Cztery Oceany przy ul. Obrońców Wybrzeża na Przymorzu w Gdańsku. Atuty rewelacyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

370 000 zł17 m² 21 764,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania na gdańskim Przymorzu? To mieszkanie jest dla Ciebie! atuty: - fantastyczna lokalizacja, - blisko morza, sopotu oraz centrum Gdańska, - duże możliwości inwestycyjne, - wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przymorze,Gdańsk

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od czerwca. Bez zwierząt. Na wynajem, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2, zlokalizowane na 17 piętrze w budynku horyzont. Do lokalu przynależy komórka lokatorska (2,2m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 620 000 zł79 m² 20 428,80 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażony i wykończony apartament w prestiżowej inwestycji Cztery Oceany. Apartament położony na XVII piętrze z narożną loggią o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 349 000 zł80 m² 16 947,20 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zakupu przestronnego mieszkania w prestiżowym kompleksie "cztery Oceany" na gdańskim Przymorzu, gdzie codziennie budzisz się z widokiem na zatokę. Niepowtarzalny Widok.