dowolna

Mieszkania w stanie deweloperskim Gdańsk - Oferty sprzedaży

1 318 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 318 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

568 292 zł43,51 m² 13 061,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż realizowana bezpośrednio przez dewelopera - bez prowizji i podatku pcc! Apartament w prestiżowym resorcie - oddany do użytkowania! 900m do plaży. W sprzedaży apartamenty od 36.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 330 zł42,41 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 425 zł48,25 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 215 zł49,90 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

613 956 zł68,99 m² 8 899,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4- pok dwupoziomowe mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Antresola do własnej aranżacji. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 000 zł34,33 m² 11 185,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 956 zł68,99 m² 8 899,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł43,57 m² 15 721,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Lema 2 pokoje z tarasem i halą garażową Mieszkanie stanowi część inwestycji - Osiedle Lema, dewelopera eurostyl. W najbliższej okolicy znajdziemy pełną infrastrukturę handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 200 zł51,05 m² 13 382,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2028

"Nowy etap sprawdzonej inwestycji - Quercus C w Gdańsku Ujeścisku Po sukcesie budynków B1 i B2, które zostały już oddane i zamieszkane przez zadowolonych mieszkańców, rozpoczynamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł70,39 m² 12 345,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2028

Nowy etap sprawdzonej inwestycji - Quercus C w Gdańsku Ujeścisku Po sukcesie budynków B1 i B2, które zostały już oddane i zamieszkane przez zadowolonych mieszkańców, rozpoczynamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 910 zł72,64 m² 12 540,06 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2028

Nowy etap sprawdzonej inwestycji - Quercus C w Gdańsku Ujeścisku. Po sukcesie budynków B1 i B2, które zostały już oddane i zamieszkane przez zadowolonych mieszkańców, rozpoczynamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

372 886 zł34,26 m² 10 884 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 658 zł33,55 m² 11 614,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

882 000 zł65 m² 13 569,23 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

opis: 2 loggie ekspozycja wschodnio-zachodnia Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność i indywidualizm. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 658 zł26,55 m² 10 985,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 000 zł32,31 m² 12 132,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł67,80 m² 16 946,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje | wysoki standard | duży, narożny taras | Wiszące Ogrody 67,74 m | możliwość 4 pokoi | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 032 zł31,28 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2026

Ergonomicznie zaprojektowany apartament o powierzchni 31,28 m2. Na powierzchnię 31,28 m2 składają się salon z aneksem kuchennym (15,60 m2), sypialnia (8,94 m2), łazienka (3,77 m2) oraz korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 021 896 zł41,04 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2026

Ergonomicznie zaprojektowany apartament o powierzchni 41,04m2. Na powierzchnię 41,04 m2 składają się dwa pomieszczenia (25,61m2 oraz 8,94m2), łazienka (3,77m2) oraz korytarz(2,72m2). Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 312 zł31,28 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2026

Ergonomicznie zaprojektowany apartament o powierzchni 31,28 m2. Na powierzchnię 31,28 m2 składa się salon z aneksem kuchennym (15,60m2), sypialnia (8,94m2), łazienka (3,77m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 230 zł55,65 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej i spokojnej części miasta, która w ostatnich latach dynamicznie się rozwija, zachowując jednocześnie kameralny charakter. Okolica jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 750 zł35,61 m² 10 523,73 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 714 zł57,18 m² 15 384,99 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 57,18 m , zlokalizowane na ostatnim, 6. piętrze inwestycji przy ul. Kartuskiej w Gdańsku. Nieruchomość wyróżnia się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 500 000 zł130 m² 19 230,77 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Projekt stworzony dla osób ceniących jakość, estetykę i wygodę. Przemyślany układ mieszkania, duże przeszklenia i eleganckie części wspólne. Gotowe mieszkanie 5-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł26 m² 15 192,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2025

Cena brutto, obejmuje system appartme. Apartament inwestycyjny w inwestycji Portovo od Murapol. Z balkonu widok na Oplyw Motławy. Sprzedaż bez pośredników. Sprzedaje jako osoba fizyczna.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38,92 m² 15 390,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja: wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki Mieszkanie położone jest w jednym z najbardziej pożądanych punktów Gdańska pod względem logistycznym. Strategiczne usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł35 m² 13 942,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji | brak podatku pcc | możliwość wykończenia pod klucz Idealna propozycja zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i pod inwestycję. Mieszkanie: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 000 zł63,11 m² 10 236,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy - idealne miejsce do życia i odpoczynku Nowoczesne rozwiązania i wysoka jakość wykonania deweloperskiego. Bez prowizji okolica: sklep: Lidl (5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 000 zł41 m² 11 024,39 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 750 zł26,78 m² 11 193,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 600 zł26,78 m² 11 187,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 600 zł33 m² 11 472,73 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 850 zł39,69 m² 17 254,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,69m na nowoczesnym osiedlu z komfortem i stylem. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł32 m² 11 406,25 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealne pod wynajem dwa pokoje na Wrzeszczu. Mamy też kawalerki! Dla studenta, pracującego, blisko uczelni, śródmieścia, świetny dojazd do morza i do Oliwa Business Center Dni Otwarte jutro -.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł35,70 m² 13 669,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 36 m , obejmujące: przedpokój, pokój, salon, łazienkę oraz ogródek. Lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 000 zł60,90 m² 10 968,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe na 1 piętrze w niskim budynku. Lokale w dobrze skomunikowanej dzielnicy. Na osiedlu prywatna siłownia, sklepy i usługi. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 043 748 zł112,54 m² 18 160,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 392 243 zł69,27 m² 20 098,79 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,27 m , usytuowane na dziesiątym piętrze, z ekspozycją północno-wschodnią, która zapewnia wnętrzom łagodne, naturalne światło. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 086 891 zł61,59 m² 17 647,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Projekt stworzony dla osób ceniących jakość, estetykę i wygodę. Przemyślany układ mieszkania, duże przeszklenia i eleganckie części wspólne. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł28,61 m² 11 534,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa okazja inwestycyjna W gdańsku Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację, nowoczesną architekturę i realny potencjał zwrotu? Portovo to inwestycja zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

293 397 zł25,12 m² 11 679,83 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnej inwestycji, położonej w prestiżowej lokalizacji w Gdańsku - na dawnych terenach Stoczni Gdańskiej, w dzielnicy Młode.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 400 zł49,46 m² 14 666,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej cenionych części dzielnicy Morena, która od lat uchodzi za miejsce łączące komfort codziennego życia z dostępem do zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 024 300 zł67 m² 15 288,06 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

O inwestycji: widok na zatokę z najwyższych pięter zielony skwer tuż przy inwestycji wyróżniająca architektura i wysokiej jakości materiały Dodatkowe informacje: panele fotowoltaiczne na.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł45,39 m² 22 471,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Funkcjonalny i wygodny apartament w sercu Gdańska, tuż nad Motławą - idealna inwestycja lub second home, gdańsk Śródmieście, nadmotławie Estate. Nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł84,70 m² 16 883,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży oferuję przestronne mieszkanie z funkcjonalnym układem pomieszczeń położone przy ulicy Piastowskiej w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze Małe. Lokal (84,7m2) oferuje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

672 261 zł40,37 m² 16 652,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,37m na nowoczesnym osiedlu z komfortem i stylem. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Powstańców Warszawskich,Gdańsk

5 Mieszkań od 643 655 zł

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:33,35 - 59,62 m²

Gotowe do odbioru! Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, położone na nowo wybudowanym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Osiedle tworzy pięć eleganckich budynków.