dowolna

Małe domy Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu domów do 100m2

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

880 000 zł96 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Witam serdecznie, na sprzedaż oferuję Państwu przytulny dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Gdańsk Lipce, z niesamowitym dojazdem - zaledwie 12 minut samochodem do Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł70 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:478 m²

Dom całoroczny na działkach rod - Gdańsk, górki Zachodnie lokalizacja: górki Zachodnie to dzielnica słynąca z bliskości wody, natury i spokoju a jednocześnie z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

850 000 zł92,48 m² 9 191,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Twój wymarzony dom w Gdańsku - ostatni w tej cenie. Ponad 92 m przestrzeni, własny ogród (58m) i wszystko, czego potrzebuje Twoja rodzina, w zasięgu ręki. Szukasz miejsca, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł35 m² 2 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Urokliwa działka rod z domem całorocznym! Gdańsk Rębiechowo (ul. Nowatorów) Szukasz miejsca, gdzie grill zawsze wychodzi idealnie! Lokalizacja: działka znajduje się na ogrodach działkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

650 000 zł50,23 m² 12 940,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:388 m²

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w domu bliźniaczym - Gdańsk Orunia, ul. Junacka 3. Na sprzedaż oferowane jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,23 m , położone w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

219 000 zł70 m² 3 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:330 m²

Atuty: * 15 km od Centrum Gdańska, * 30 km od Lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, * 1 km od plaży, * całoroczny domek * duży parking za brama lokalizacja: działka rod znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł92,48 m² 9 180,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Zalety inwestycji: 40 lokali w zabudowie szeregowej duży metraż - 92,48 m przestronny garaż dwie kondygnacje dogodna komunikacja miejska w pobliżu liczne tereny zielone i parki tor.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł92,50 m² 9 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł90 m² 18 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nowoczesny dom na wodzie w Gdańsku Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu na wodzie o powierzchni 90m2, łączącego w sobie nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł92,50 m² 9 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł35 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż wyjątkowa działka z domem mieszkalnym oraz garażem! - Ogródki działkowe "przystań" znajdują się na gdańskim Klukowie obok Osowy. - w bliskiej odległości znajduje się sklep.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł15 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Całoroczny domek drewniany 15 m2 | 200 m2 działki | rod Motława | Gdańsk Olszynka. Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, ptaki budzą zamiast budzika, a jednocześnie do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

319 999 zł70 m² 4 571,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:490 m²

Na sprzedaż prawo dzierżawy działki "rod Gdańsk- bysewo" Gdańsk. Działka o powierzchni 490m2, wraz z murowanym domkiem 70 m2 z poczynionymi nakładami (domek i nasadzenia). Cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł95 m² 11 042,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:958 m²

Dom z dużą działką w Świbnie ul. Wiosłowa 51 Szukasz domu z potencjałem, położonego w spokojnej, nadmorskiej lokalizacji, a jednocześnie blisko Gdańska? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł45 m² 4 422,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:409 m²

Całoroczny domek drewniany 45 m? | 409 m? działki | rod Motława | Gdańsk Olszynka Szukasz miejsca, gdzie poranna kawa smakuje lepiej, ptaki budzą zamiast budzika, a jednocześnie do centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł41 m² 2 804,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam prawo do użytkowania działki rod w Gdańsku Olszynka ,motława ' Działka rekreacyjna o powierzchni około 300m2, zagospodarowana, przygotowana do korzystania i relaksu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:306 m²

Oferujemy Państwu dom całoroczny o powierzchnia 70 m2 (35 m2 parter + 35 m2 poddasze ze skosami) położony w Gdańsku w dzielnicy Stogach. Najważniejsze atuty: - powierzchnia działki rod.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł43 m² 22 790,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:514 m²

Dom z widokiem na Gdańsk i morze - Gdańsk Siedlce, ul. Zakosy Na sprzedaż dom - połowa bliżniaka z ogromnym potencjałem, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł43,11 m² 10 554,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:71 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości: kameralna zabudowa szeregowa - większa prywatność i brak blokowej atmosfery Ogród (ok. 28m2) Funkcjonalny układ dla pary, singla Przestrzeń dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł92,48 m² 9 515,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:92 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-ro pokojowy dom szeregowy z ogródkiem i garażem w bryle budynku, o powierzchni 92,48 m2 w dzielnicy Gdańsk Jasień. Dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł96 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom: bliźniak 96 m2 na działce ok 300m2 (prawa strona) Projekt domu dom W modrakach (r2). Stan deweloperski Składający się z: parter 1. Wiatrołap 4,11 2. Toaleta 4,07 3. Schowek 0,84 (3,15) 4.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

849 000 zł92,48 m² 9 180,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł62,80 m² 3 964,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż działka rod z domkiem? murowanym - Gdańsk Olszynka. Na sprzedaż atrakcyjna działka rod o powierzchni 400 m , położona na terenie ogródków działkowych rod im. Mariana.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł35 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:458 m²

Do odstąpienia działka rekreacyjna rod o powierzchni 309 m2 z nowym, drewnianym domkiem wielkości 35m2, (z poddaszem użytkowym), projekt firmy Logbar Domy (lord)., salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł40 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Dom na wodzie z widokiem na Ptasią Wyspę | 30 m | Taras + dachowy balkon widokowy | W pełni wyposażony! Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości na wodzie - nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł95 m² 2 632 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:75 m²

Więcej informacji: dominika Olesińska 602*281*698 Jeśli szukasz nietuzinkowego domu letniskowego, kontaktu z przyrodą, ucieczki od pędu życia codziennego, to ta alternatywa spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł92,48 m² 9 515,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

Nowoczesny dom z ogrodem i garażem | 92,48 m | Gdańsk Jasień Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 92,48 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75 m² 11 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Klimatyczny dom w sercu Wrzeszcza - ul. Gomulickiego, gdańsk Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79 m² 10 113,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:551 m²

Tylko U nas Więcej zdjęć z wnętrza wkrótce. Na sprzedaż prezentujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony w Gdańsku Suchanino w stanie do generalnego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:660 m²

Atuty: - domek całoroczny; - 10 minut rowerem do najszerszej i najładniejszej plaży Gdańska, - 10 minut do centrum Gdańska, - świetna lokalizacja, - 4 minuty rowerem przez las do Jeziora Pusty.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł30 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedmiotem sprzedaży jest udział w rodzinnych ogródkach działkowych, zarządzanych przez rod "owczarnia" dom: w trakcie budowy o powierzchni ok. 30 m2. Postawiony na wylewce betonowej.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł115 m² 7 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny dom w świetnej okolicy! dom: na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w cenie mieszkania - bezczynszowy, nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł20 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:264 m²

Wypoczynkowa, zadbana, słoneczna w otoczeniu zieleni, działka rod w Gdańskiej Oliwie. Gratka dla działkowicza! Lokalizacja: działka znajduję się na terenie najpiękniejszego rod.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

850 000 zł92 m² 9 191,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Kup bezpośrednio przez dewelopera - bez prowizji i podatku pcc Segment w nowej inwestycji położonej w spokojnej części Gdańska w dzielnicy Jasień. Dzięki bliskości Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Steczka

Górki Zachodnie,Gdańsk

315 000 zł70 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:480 m²

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: wyjątkowa okazja - Nowy dom na rod Waryński, 1,5 km od plaży Stogi Szukasz miejsca, które łączy komfort, nowoczesne wykończenie i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Górki Zachodnie,Gdańsk

315 000 zł70 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:480 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

840 000 zł64 m² 13 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Przytulny dom w sercu Oliwy - 200 m od Parku Oliwskiego! -szukasz miejsca z duszą w najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdańska? A może planujesz otworzyć biuro lub gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Połczyńska

Jasień,Gdańsk

999 999 zł92 m² 10 813,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²