dowolna

Małe domy Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu domów do 100m2

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

681 000 zł89 m² 7 640,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - kameralne osiedle - gwarantowana prywatność - niskie ceny mieszkań - oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

702 500 zł89 m² 7 922 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

681 000 zł89 m² 7 636,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

712 000 zł87 m² 8 142,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ukośna

Lipce,Gdańsk

699 000 zł76 m² 9 173,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:234 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kameralny i wygodny bliźniak znajdujący się w Lipcach. Zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską, w kilka minut znajdziemy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Modra

Olszynka,Gdańsk

145 000 zł52 m² 2 815,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom zaprojektowany do całorocznego zamieszkania lub wynajmu. Forma własności to dzierżawa rod z możliwością założenia księgi wieczystej. Powierzchnia działki to 400m2, własność wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Własna Strzecha

Wrzeszcz,Gdańsk

990 000 zł67 m² 14 776,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Atuty nieruchomości: - 800m do stacji skm Politechnika, - dom w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Gdańskiej, - cicha i spokojna okolica, - w Promieniu 500m pełne zaplecze usługowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

786 000 zł95 m² 8 232 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

702 500 zł89 m² 7 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

697 500 zł89 m² 7 866,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 89 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - 3-pokojowe mieszkanie - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

139 000 zł64 m² 2 171,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Okazja , dom parterowy z działką 500 m w cenie kawalerki w Gdańsku , gotowiec jest pozwolenie na budowę połowy bliźniaka wraz z projektem o pow 64 m , salon + 3 pokoje ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Aniołki,Gdańsk

1 217 000 zł84 m² 14 488,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:842 m²

Tani w utrzymaniu dom - 3 tys. rocznie to wszystkie koszty. Na cenę w ogłoszeniu składa się ta konkretna działka ( 757 tys. zł, wszystkie przyłącza na granicy, dogodny dojazd, wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przegalińska

Sobieszewo,Gdańsk

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:848 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 60 m2, położony w urokliwej lokalizacji Gdańsk Sobieszewo. Ta nieruchomość wymaga generalnego remontu, co daje Ci możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gdańsk

Kokoszki,Gdańsk

676 000 zł89 m² 7 569,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

prezentuje wyjątkowe mieszkanie z antresolą, które stanowi idealne połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności. To wyjątkowe miejsce, które zachwyca zarówno swoim wnętrzem, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wiosłowa

Sobieszewo,Gdańsk

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:527 m²

Na wynajem zadbany piętrowy dom murowany, położony w Gdańsk Sobieszewo, w odległości 20 km od centrum Gdańska ( autobus komunikacji miejskiej 112). Urok miejsca podkreśla duży ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Połczyńska

Jasień,Gdańsk

749 900 zł65 m² 11 536,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom szeregowy z ogrodem 40 m2 wykończony w wysokim standardzie w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy. [dom] Dom szeregowy dwustronny z 2020 r. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Aniołki,Gdańsk

1 065 000 zł77 m² 13 831,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Tani w utrzymaniu dom - 3 tys. rocznie to wszystkie koszty. Na cenę w ogłoszeniu składa się ta konkretna działka ( 650 tys. zł, ) oraz usługa budowy domu do stanu deweloperskiego clasic. Są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szymbarska

Aniołki,Gdańsk

1 054 000 zł65 m² 16 215,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:842 m²

Bardzo tani w utrzymaniu dom - 3 tys. rocznie to wszystkie koszty. Na cenę w ogłoszeniu składa się ta konkretna działka (wszystkie przyłącza na granicy, dogodny dojazd, wjazd z pn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gdańsk

Sobieszewo,Gdańsk

699 000 zł61 m² 11 380,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny położony na pełnej natury Wyspie Sobieszewskiej. Niecałe 1000m spaceru przez piękny sosnowy las znajduje się najszersza i najbardziej urokliwa plaża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

496 000 zł53 m² 9 367,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 53 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - trzypokojowa część parterowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

496 000 zł53 m² 9 392,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 53 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - 2-pokojowy dom bliźniak - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdańsk

Borkowo,Gdańsk

799 000 zł95 m² 8 410,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Atuty: - 5 minut do obwodnicy Trójmiasta, - 20 minut do centrum Gdańska, - w odległości 200 metrów pełne zaplecze handlowo usługowe, - niskie koszty utrzymania - Kominek z rozprowadzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bolesława Krzywoustego

Oliwa,Gdańsk

950 000 zł97 m² 9 793,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oliwa, ul. Bolesława Krzywoustego. Mieszkanie z ogromnym potencjałem! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe piętro domu typu bliźniak w kameralnej okolicy znajdujące się na granicy dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Beethovena

Suchanino,Gdańsk

849 000 zł64 m² 13 203,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:449 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Gdańsku na ul. Beethovena. Działka o powierzchni 449 m2. Budynek do kapitalnego remontu. Media: prąd, kanalizacja, gaz. Kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Beethovena

Suchanino,Gdańsk

899 000 zł64 m² 13 981,30 zł/m²