dowolna

Domy podpiwniczone Gdańsk - Ogłoszenia domów z piwnicą

182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

182 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 500 000 zł326 m² 4 601,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym | Morena | 306 m Wyjątkowa nieruchomość położona w centralnej części miasta, w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic - Brętowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł140 m² 17 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości, której nie da się opisać wyłącznie metrażem, układem pomieszczeń i powierzchnią działki. Przy ul. Leona.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł140 m² 16 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Na sprzedaż dom szeregowy w samym sercu Wrzeszcza po generalnym remoncie i modernizacji, łączący solidność historycznego budownictwa z komfortem współczesnych rozwiązań. Dom: na.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł195 m² 8 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Do sprzedaży oferuję dom w zabudowie szeregowej znajdujący się przy ulicy Szalupowej w Gdańsku, w dzielnicy Osowa. Prezentowana nieruchomość to propozycja idealna dla rodziny, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 485 000 zł148,55 m² 9 996,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:137 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domów w zabudowie szeregowej położonych na gdańskich Siedlcach. Lokale sprzedawane są w stanie deweloperskim, obecnie wykonywane są ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł148,49 m² 8 081,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:393 m²

Inwestycja pod nazwą Nova Sadowa Borkowo to nowoczesne osiedle złożone z 11 budynków po 2 domy w zabudowie bliźniaczej. Łącznie 22 domy z garażem, zaprojektowanych ze szczególną.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 000 zł400 m² 14 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom dwuczęściowy w Oliwie - przy samym Lesie Oliwskim, idealny dla rodziny i inwestora Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł297 m² 6 700,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

<!-startfragment->wyjątkowy dom wolnostojący przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym - Gdańsk Matarnia Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł307,30 m² 9 729,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:487 m²

<!-startfragment-> Nowoczesny dom skrajny szereg | ogród | garaż 2-st. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej (skrajny segment), położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł466 m² 11 587,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

<!-startfragment->nowoczesny dom pasywny 466 m | 0 zł kosztów | Smart Home | Kiełpino Górne lokalizacja Kiełpino Górne - spokojna, prestiżowa część Gdańska, idealna dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł171,40 m² 9 334,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:563 m²

Witam Serdecznie, oferta dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej wraz z piwnicą i poddaszem 171.4m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł246 m² 10 121,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:501 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowo przestronny i zadbany dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł210 m² 7 739 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:203 m²

Atuty: - spokojna i zielona okolica blisko centrum Gdańska, - 200 m od przystanku autobusowego, - garaż w bryle budynku, - idealny układ dla dużej rodziny lub dwóch pokoleń, -.

Szczegóły ogłoszenia

4 699 000 zł728 m² 6 454,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję zlokalizowaną w prestiżowej i kameralnej części Klukowa przy cichej ulicy Internetowej. To nieruchomość klasy premium, stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł330 m² 4 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:549 m²

Jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska- wzgórze Mickiewicza! Oferowana nieruchomość to połowa domu w zabudowie bliźniaczej, rozbudowana o pełnoprawną część usługową.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł300 m² 9 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:916 m²

Mamy do zaoferowania Państwu piękny dom w idealnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w gdańskiej dzielnicy Chełm przy ul. Stoczniowców. Dlaczego jest to idealna lokalizacja?.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł696,80 m² 3 729,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa położona w Gdańsk, dzielnica Kokoszki, przy ul. Transportowców 3. Dom mieszkalny ok. 100 m (2 oddzielne mieszkania) + budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł195,70 m² 12 258,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:566 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 565,05 m2 położona w centrum Gdańska przy ulicy Jacka Malczewskiego 128f. Na działce usytuowany dom z lat 50-tych do generalnego remontu lub zburzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 600 000 zł261,50 m² 9 942,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Energooszczędny dom z fotowoltaiką i dużą działką Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom wolnostojący położony na dużej działce o powierzchni 1080 m , w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł143,90 m² 12 154,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:264 m²

Największe atuty: - funkcjonalny dom rodzinny o powierzchni użytkowej 122,81 m z aż 5 pokojami (4 sypialniami), - słoneczny ogród od strony południowej - idealne miejsce do rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł321,14 m² 9 027,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł260 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:594 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący, z kameralnym ogrodem położony w spokojnej, zielonej części Gdańska - Osowie, przy ul. Gnieźnieńskiej. Budynek z 2004 roku, z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

3 500 000 zł137,52 m² 25 450,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

! oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Oferujemy Państwu na sprzedaż unikatowy dom, gotowy do wprowadzenia w wyjątkowej lokalizacji - usytuowany w bardzo spokojnym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł345 m² 7 217 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:383 m²

, lokalizacja Nieruchomość znajduję się w dzielnicy domków wielorodzinnych oraz niskiej zabudowy mieszkalnej - Suchanino. To właśnie z tego miejsca mamy szybki i prosty dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł390 m² 8 971,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:311 m²

Mamy do zaoferowania Państwu interesujący dom w zabudowie bliźniaczej, w bardzo dobrej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Suchanino przy ulicy Witolda Małcużyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł210,60 m² 11 870,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:614 m²

Tylko U nas! nieruchomość: dom jednorodzinny wolnostojący, posadowiony na działce o powierzchni 614 mkw., wybudowany z pustaka, ocieplony 15 cm warstwą styropianu grafitowego, dach na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł220 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

Dom w zabudowie szeregowej położony na Wzgórzu Mickiewicza. Cztery poziomy i łącznej powierzchni ok. 180 m2, na które składa się: 1. Przyziemie , gdzie zgodnie z projektem znajdował.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł695 m² 10 072 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 251 m²

Jeżeli szukasz centralnego położenia, doskonałego skomunikowania oraz dużej powierzchni na swoją działalność (np. kancelarię, biuro, gabinety medyczne, szkołę i wiele innych), to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł260 m² 9 996,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowa oferta dla każdego kto ceni wysoki standard domu i chce mieszkać wygodnie jak na wakacjach a blisko miasta. Lokalizacja: dom położony jest w wyjątkowej lokalizacji - nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł208 m² 6 634,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:336 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 208 m2, usytuowany na działce o powierzchni 336 m2. Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł146,42 m² 9 766,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Najważniejsze atuty - kameralna, ślepa uliczka - działka 700 m2 z wysokimi drzewami, gwarantującymi prywatność - dom z klimatem - wszędzie blisko - dom do własnej aranżacji Parametry domu -.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł250 m² 9 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom szeregowy w Gdańsku - idealny dla inwestorów i rodzin Obiekt aktywnie funkcjonuje i zarabia w tym momencie! Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuje przestronny dom szeregowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł250 m² 12 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:990 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom wolnostojący położony w wyjątkowej i jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł244 m² 6 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedania nieruchomość w Świbnie obok portu! atuty dom.

Szczegóły ogłoszenia

4 470 000 zł531 m² 8 418,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nowoczesny dom 531 m2 na działce 850 m2, duży potencjał aranżacyjny. Piękne położenie, komfortowe miejsce do życia w sąsiedztwie lasu (dzielnica Gdańsk Brętowo) Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł240 m² 8 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:317 m²

NA sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący W sercu gdańska. Z dumą prezentujemy nieruchomość, która wymyka się rynkowym standardom. Wolnostojący dom to propozycja dla najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł126 m² 19 841,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:495 m²

Dom w topowej nadmorskiej lokalizacji - Gdańsk, ul. Piastowska | 1 km do plaży Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 126 m , położony przy jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł180 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:638 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom z praktyczną dobudowaną częścią mieszkalną lub usługową, idealny dla rodzin, inwestorów albo osób prowadzących działalność. Gdańsk Kokoszki, zamieszkaj lub.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł298 m² 16 775,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:866 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący W gdańsku brzeźnie - inwestycja Z potencjałem lub komfortowy dom rodzinny! lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł148,55 m² 10 030,29 zł/m²