dowolna

Małe domy Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu domów do 100m2

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

849 999 zł60 m² 14 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, pięciopokojowy w Oliwie o powierzchni 59,64 m2 lokalizacja W pobliżu: - dworzec pkp (5 minut piechotą) - Pętla tramwajowa (3 minuty piechotą) - Park Oliwski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Siedlce

Siedlce,Gdańsk

449 000 zł67 m² 6 701,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:520 m²

Gdańsk suchanino Obiektem sprzedaży jest mieszkanie w budynku w zabudowie szeregowej, znajdujące się na parterze w Gdańsku, w dzielnicy Suchanino, o całkowitej powierzchni 67m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

735 000 zł92 m² 7 947,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mam do zaoferowania piękny dom w zabudowie szeregowej o bardzo funkcjonalnym układzie. Układ domu: parter - wiatrołap: 2,72 m2 - wc: 2,40 m2 - klatka schodowa: 3,42 m2 - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

675 000 zł94 m² 7 200,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Układ funkcjonalny: parter - wiatrołap: 2,72m2 - wc: 2,40m2 - klatka schodowa: 3,42m2 - pokój dzienny z aneksem kuchennym: 30,45m2 - garaż: 20,40m2 piętro - przedpokój: 8,48m2 - łazienka: 5,76m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzechwy

Przeróbka,Gdańsk

400 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:243 m²

Na sprzedaż dom z ogródkiem i garażem na działce o powierzchni 243 m2. Dom na działce można uzyskać 170m2 powierzchni zabudowy! Dom składa się z: - trzech pokoi (12, 11, 5 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Własna Strzecha

Wrzeszcz,Gdańsk

690 000 zł65 m² 10 615,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż przedwojenny dom szeregowy o powierzchni 65m2 przy ulicy Własna Strzecha we Wrzeszczu parter: - salonu z wyjściem do ogrodu - 2 pokoi - małego pomieszczenia pod schodami -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzechwy

Przeróbka,Gdańsk

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:243 m²

Na sprzedaż dom z ogródkiem i garażem. Dom na działce można uzyskać 170m2 powierzchni zabudowy! Dom składa się z: - trzech pokoi (12, 11, 5 m2), - oddzielnej kuchni (4m2), - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Horacego

Osowa,Gdańsk

819 000 zł99 m² 8 305,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Nowoczesny i niezwykle funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w Gdańsku - Osowa przy ul. Horacego. To idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie komfort życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Falista

Wrzeszcz,Gdańsk

650 000 zł84 m² 7 711,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży parter domu wybudowanego w latach 70tych na ówczesnym osiedlu willowym, któremu nieodpartego uroku dodają znajdujące się w zielonym zaciszu wille i pałacyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Horacego

Osowa,Gdańsk

799 000 zł78 m² 10 243,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w kameralnym i zacisznym otoczeniu, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Osowa to prestiżowa i dobrze rozwinięta dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Horacego

Osowa,Gdańsk

799 000 zł92 m² 8 684,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom Gdańsk Osowa, ul. Horacego - Przepiekny dom w zabudowie blizniaczej z ogrodkiem i miejscem parkingowym, zlokalizowany w Gdansku Osowie. Obiekt zbudowany przez znanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potokowa

Matemblewo,Gdańsk

490 000 zł70 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 70 metrów stojący na 230 metrowej działce przy ulicy Potokowej. Dom do całkowitego remontu lub wyburzenia i postawienia na nowo zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

90 000 zł35 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Domki całoroczne 35 m2 bez pozwolenia. Podstawowym atutem tej oferty jest możliwość realizacji w 4 tygodnie bez pozwolenia na budowę ,w dowolnej lokalizacji na terenie całej Polski. Postawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ujeścisko

Siedlce,Gdańsk

380 000 zł72 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom wolnostojący w Gdańsku-Zaborni, dzielnica Siedlce, parterowy, ocieplony, niski koszt utrzymania ( w lecie - ok. 150 zł, w zimie - ok. 300 zł), bezczynszowy, nowa instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szybowcowa

Rębiechowo,Gdańsk

500 000 zł90 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dom mieszkalny położony bezpośrednio przy lotnisku Gdańsk Rębiechowo pow. 90 m2 oraz działka o pow. 3445 ze względu na położenie istnieje możliwość całość przeznaczyć na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

79 600 zł86 m² 925,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Domek w nadmorskiej miejscowości. Jest to domek do remontu w zabytkowej dzielnicy Tavernes de Valdigna 5 km od plaży. 2 piętrowy domek o całkowitej powierzchni 86m2, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Focha

Aniołki,Gdańsk

1 700 zł74 m² 22,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! Mam do wynajęcia 3-pokojowe umeblowane mieszkanie. W bardzo dobrym stanie, ciche, z widokiem na las. Kuchnia osobno, w pełni wyposażona. Bardzo blisko starówki, a także na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Startowa

Zaspa,Gdańsk

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkanie dwupokojowe na Zaspie, blisko tramwaj, kolejka skm, autobus i uniwersytet

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

650 zł54 m² 12,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Mam do wynajęcia mieszkanie (2 osobne pokoje, kuchnia, łazienka) w świetnej lokalizacji-bardzo blisko do Akademii Medycznej i Politechniki oraz wszystkich środków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Radiowa

Klukowo,Gdańsk

3 000 zł90 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budynek bliźniak, każdy segment po 90 m2 (bez garaży i kotłowni). Położony w spokojnej okolicy z pięknymi widokami. Doskonała lokalizacja dla osób/firm pracujących w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

31 m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę mieszkanie w terminie 11.08 do 30.08.12 na nocleg w cenie 60zł/osoba/doba. Dwa pokoje salon+ sypialnia. Kuchnia wyposażona, zmywarka, lodówka. W łazience pralka, kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

4 320 zł90 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Mam do wynajęcie lokal po notariacie ok 90m2 z niezależnym wejściem w pełni przystosowany do prowadzenia notariatu lub innej działalności biurowo-usługowej. Lokal wolny od zaraz. Polecamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Horacego

Osowa,Gdańsk

2 300 zł90 m² 25,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga! Dom w zabudowie bliźniaczej dwupiętrowy, o powierzchni 90m2 z własnym ogródkiem o pow. 130m2 oraz z miejscem parkingowym. Składający się z czterech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Własna Strzecha

Wrzeszcz,Gdańsk

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Piękny klimatyczny dom, do wynajmu od zaraz. Na parterze salon, z wyjściem na taras, jadalnia, kuchnia, toaleta. Piętro to dwie sypialnie oraz łazienka. Na parterze można wyodrębnić dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Morenowa

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! do wynajęcia od zaraz! Do wynajęcia piętro domu z oddzielnym w atrakcyjnej lokalizacji na gdańskiej morenie w pobliżu Parku naukowo technologicznego. 65 m2 z oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nad Jarem

Siedlce,Gdańsk

450 000 zł89 m² 5 081,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom W atrakcyjnej lokalizacji! Na sprzedaż dom (88,5m2) w zabudowie bliźniaczej wraz z działką 309m2. Cicha spokojna zielona okolica a zarazem szybki i łatwy dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arkońska

Przymorze,Gdańsk

530 000 zł75 m² 7 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa oferta - mieszkanie stanowiące połowę domu + garaż + ogród! Nieruchomość zlokalizowana w centralnej części Przymorza. Budynek, w którym zlokalizowane jest mieszkanie został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dunikowskiego

Brzeźno,Gdańsk

600 zł44 m² 13,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Pokoje dla pracownikówn w samodzielnym, wolnym 2-pojowym mieszkaniu: pokój 2-osobowy 500-600zł/m-c/osoba, pokój 1-osobowy 800zł/m-c. W kazdym pokoju telewizor, w kuchni lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kurpińskiego

Suchanino,Gdańsk

1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkanie W cichej I przyjaznej okolicy.BARDZO DOBRZE SKOMUNIKOWANE Z CENTRUM I WRZESZCZEM. W bliskim sąsiedztwie dwa parkingi strzeżone.W POBLIŻU CENTRUM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

1 849 zł42 m² 44,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkanie położone w pasie nadmorskim na nowym osiedlu o eleganckiej architekturze, z widokiem na drzewa. Wykończone materiałami dobrej jakości, starannie i gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Otwarta

Suchanino,Gdańsk

550 000 zł83 m² 6 626,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:551 m²

Sprzedam dom położony na działce przy ul Otwartej na Suchaninie, dom do kapitalnego remontu, pow działki 551 metrów.Cena 550.000 zł do negocjacji lub zamiana na 3 pokojowe mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

750 zł40 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:25 m²

700m do centrum handlowego - Morena 1 km do Mc Donalda, lidla, tesco oraz Kfc 1k 300m do Biedronki 500m do kościoła katolickiego 200m do 2 sklepów spożywczo-monopolowych 3km do całodobowego sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Damroki

Jasień,Gdańsk

1 300 zł63 m² 20,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie na Jasieniu. Umeblowane. W łazience hydromasaż. Blisko szkoła, przedszkole. Do centrum 15 minut autobusem, do obwodnicy 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

500 000 zł59 m² 8 474,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Witam! do sprzedania mam dom jednorodzinny W zabudowie blizniaczej Z ziemia. Dom jest O lacznej powierzchni uzytkowej 59,16 M2 sklad domu to jeden pokoj,kuchnia,lazienka,wc,korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Targ Rybny

Śródmieście,Gdańsk

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Sąsiedzi spokojni , mieszkanie usytuowane nad księgarnią , można negocjować cenę , umeblowanie , wszystko do uzgodnienia .Interesuje mnie wynajem na dłużej niż rok

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Porębskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

1 250 zł48 m² 26,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Duży pokój 20m, pokoik dziecka 10m, kuchnia 8m, łazienka 4m, przedpokój 6m, balkon 6m, piwnica 4m. Cicha okolica, mieszkanie 2 stronne (północ - południe), drzwi Gerda, przedpokój, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Przymorze Małe

Przymorze Małe,Gdańsk

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:327 m²

Blisko morza, dworca pkp w Oliwie, przystanków tramwajowych i autobusowych. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sąsiedzka

Matarnia,Gdańsk

105 000 zł92 m² 1 141,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domek rekreacyjny, mieszkalny, cało roczny. Do wykończenia łazienka i elewacja. Wewnątrz tynki wapniowo-cementowe. Wykończenie cekol. Dach: blacho-dachówka. Dom podpiwniczony z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

120 000 zł65 m² 1 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w pobliżu lasu oraz Wisły, 10 min od morza. Dom całoroczny ok. 65 m2 piętrowy ocieplony i otynkowany z zewnątrz. Na parterze sień, przedpokój, w pełni wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gdańsk

Kokoszki,Gdańsk

700 zł18 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony w okolicach centrum handlowego Auchan w Gdańsku. Do wynajęcia niezależne pokoje 2 lub 3 osobowe dla pracowników firmy, studentów. Pokoje wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bartka

Gdańsk,pomorskie

900 zł18 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:18 m²

Wynajmę 2-osobowy pokój w Gdansku, na Osiedlu Mickiewicza,ul.Bartka 9,w cichej i spokojnej okolicy,w domu jednorodzinnym,z oddzielnym wejściem,z dostępem do kuchni i łazienki.Pokój jest.