dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdańsk - Lista ofert

3 700 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 700 ogłoszeń

999 000 zł47,10 m² 21 210,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty: *prestiżowa lokalizacja Riverview - inwestycja położona nad samą Motławą, w sercu gdańskiego Śródmieścia, w sąsiedztwie Wyspy Spichrzów i zabytkowego Starego Miasta; *spokój.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60 m² 10 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Serdecznie zapraszam do zakupu przestronnego, słonecznego mieszkania 3-pokojowego (60 m ) z prywatnym ogródkiem na parterze, na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Neo Jasień w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł28 m² 15 678,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

<!-startfragment-> Nowe, w pełni wyposażone mieszkanie | Gdańsk ul. Kartuska 420 Na sprzedaż nowe, wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 27.74 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Agencja westate oferuje na sprzedaż spółdzielczo własnościowe mieszkanie zlokalizowane w sercu gdańskiego Przymorza. To idealna propozycja dla osób, które cenią nadmorski styl życia, spacery po.

 

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone na 1 piętrze klimatycznej kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 115 800 zł87 m² 12 825,29 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc, bez dodatkowych kosztów Wysoki Standard 2,5 km do plaży Brzeźno- możliwy zakup na kredyt Nie współpracuje z pośrednikami! Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł31,74 m² 18 872,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Atuty: - 5 minuty pieszo do przystanku tramwajowego, autobusowego, - 7 minut pieszo do Galerii Przymorze, - oddzielna kuchnia, - 10 min pieszo do skm, dworzec pkp Gdańsk Oliwa - 15 minut pieszo do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 960 zł65,56 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,56 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego apartamentowca w inwestycji Horizon. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł30,90 m² 15 372,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zalety nieruchomości: - 5 minut pieszo do kolejki skm, - 20 minut pieszo do parku Reagana, 25 minut pieszo do morza - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego - pełne zaplecze handlowo usługowe - szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł33 m² 17 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Żabiance. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł25,81 m² 21 309,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż komfortowa kawalerka zlokalizowana na Brzeźnie, niedaleko parku Reagana i plaży. Idealna propozycja dla osób, które szukają czegoś jako "second home" lub pod wynajem długoterminowy /.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 126 563 zł79,50 m² 26 749,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł71,10 m² 13 206,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Dostępne tylko u nas! Mieszkanie 3 pokojowe, z osobną kuchnią z jadalnią. Znajduje się na wysokim parterze, w typowej dla tej części Wrzeszcza, niskiej kamienicy. Wokół mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł45,97 m² 11 507,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferta na wyłączność spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu widok na trójmiejski park krajobrazowy doskonały produkt inwestycyjny dla obcokrajowców bez zgody Z ministerstwa możliwa zamiana.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł42,97 m² 33 744,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartmanet W sercu oliwy Komfortowy apartament | Wyjątkowe osiedle | Prestiżowa lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: nieruchomość składa się z: * Salonu z aneksem kuchennym, * sypialni, *.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32,16 m² 18 625,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,16 m położone w samym sercu Gdańska przy ul. Kowalskiej 8, zaledwie 3 minuty spacerem od ul. Długiej. To wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 943 864 zł154,23 m² 19 087,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 5-pokojowe, położone na nowo wybudowanym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Dwa tarasy o powierzchni 12 i 17 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 449 zł46,67 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,67 m , zlokalizowane na 1. piętrze inwestycji Puenta Morena przy ul. Morenowe Wzgórze w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się na piętrze 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny dom z ogrodem - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m , położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł34 m² 43 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ścisłe centrum miasta - północna część Wyspy Spichrzów. Okolica oferuje szeroki wybór najlepszych restauracji, pubów i klubów, znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy i lubimy każdego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,20 m² 12 069,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie: na sprzedaż dwustronne, ustawne, funkcjonalne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Zaspa) o powierzchni użytkowej 66,20 m2. W jego skład wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

648 500 zł43 m² 15 081,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Przymorze | ul. Tysiąclecia | 42,5 m po remoncie | 4. piętro | Komfortowe mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia Na.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł57,81 m² 10 205,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57,81 m , położone na parterze Gdańsk Nowy Port Układ pomieszczeń: dwa niezależne pokoje oraz jeden mały pokój przejściowy, do pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 600 zł35,70 m² 10 913,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

714 000 zł54,96 m² 12 991,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

3 pokoje w Sercu Przymorza - Tam, gdzie Biznes spotyka się z Morzem [0% Prowizji] Lokalizacja: gdańsk, przymorze, ul. Kołobrzeska 39 Powierzchnia: 54,96 m2 | Parter | 3 Niezależne Pokoje Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 205 240 zł95,88 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament Z imponującym tarasem Taras 66,22 m | Ostatnie piętro | Słoneczna ekspozycja | Kameralny charakter | Idealny jako second home nad morzem To wyjątkowa propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł43,10 m² 13 805,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Gdańsk Młyniska | Balkon Cena: 595 000 zł Powierzchnia: 43,1 m Cena za m : 13 805 zł Ulica: zielony Trójkąt 4 Dzielnica: młyniska, gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł69,04 m² 13 615,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem - Gdańsk Oliwa, 69 m | Kamienica z 1923 r. Na sprzedaż klimatyczne, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,04 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł63 m² 13 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na sprzedaż - 3 pokoje, gdańsk Orunia Górna - Gdańsk Południe, ul. Ametystowa. Na sprzedaż nowoczesne, bardzo dobrze doświetlone i funkcjonalne mieszkanie Smart Home o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 557 200 zł106,55 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament Z ogródkiem nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł43,80 m² 13 219,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Wrzeszcz Dolny | Umeblowane | Świetna komunikacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Zielony Trójkąt, w dzielnicy Gdańsk - Wrzeszcz Dolny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 600 zł42,80 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie w powierzchni 42,80m2 na 3 piętrze sześciopiętrowego bloku w nowej inwestycji deweloperskiej. Wydanie mieszkania planowane na 4 kwartał 2025 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł46,50 m² 16 881,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ta nieruchomość to zarówno inwestycyjny strzał.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł67,27 m² 17 541,25 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu usytuowanego w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze, przy ulicy Lęborskiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

707 000 zł50,70 m² 13 944,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

1 297 000 zł74,24 m² 17 470,37 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,24 m . W jego skład wchodzą: jasny i ustawny salon o powierzchni ponad 30 m z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 000 zł55 m² 14 672,73 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

opis: uwaga ostatnie 17 piętro Z pięknym widokiem mieszkanie Z widokiem na zatokę cena transakcyjna to 792.000 ZŁ Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 484 zł40,66 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40,66 m2, w skład którego wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka - Przedpokój termin realizacji III kw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

698 000 zł65,02 m² 10 735,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na południu Gdańska. MIeszkanie położone jest na piątym piętrze pięciopiętrowego budynku z windą przy ul. Kazimierza Wielkiego. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 220 190 zł96,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty w nadmorskim Brzeźnie, z technologią Smart House, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko plaży i usług. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł49,39 m² 22 656,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gdańsk Bastion Wałowa - elegancki apartament w stylu ludwikańskim z tarasem i ogródkiem. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu o powierzchni 49,39.