dowolna

Domy z poddaszem Gdańsk - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

195 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

2 290 000 zł225 m² 10 177,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:323 m²

Dom wolnostojący o powierzchni netto 225 m (użytkowa 188,9 m ), wraz z działką o powierzchni 323 m , to propozycja dla osób szukających przestrzeni, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 270 000 zł135 m² 9 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:468 m²

Funkcjonalny, słoneczny dom! Świetna lokalizacja! Gdańsk Jasień! lokalizacja: nieruchomość położona w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Jasień. To dzielnica Gdańska, która.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:274 m²

Na sprzedaż dom z 2001 roku, zbudowany jako poziom I- 50m2- salon, kuchnia, pom. gosp.,WC, na podłogach terakota, szklane drzwi wyjściowe na taras, piękne duże okna; POZIOM II- Trzy sypialanie 12,11.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł173,60 m² 10 887,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 931 m²

Dom wolnostojący na dużej działce W gdańsku - kiełpino górne! lokalizacja: dom zlokalizowany w lubianym i cenionym Kiełpinie Górnym. To podmiejska, kameralna dzielnica Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

850 000 zł92,48 m² 9 191,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:115 m²

Kup bezpośrednio przez dewelopera - bez prowizji i podatku pcc Segment w nowej inwestycji położonej w spokojnej części Gdańska w dzielnicy Jasień. Dzięki bliskości Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł140 m² 9 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż zadbany, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i rodzinnej części Gdańska Osowej. To propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł140 m² 16 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Na sprzedaż dom szeregowy w samym sercu Wrzeszcza po generalnym remoncie i modernizacji, łączący solidność historycznego budownictwa z komfortem współczesnych rozwiązań. Dom: na.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł696,80 m² 3 442,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-usługowa położona w Gdańsk, dzielnica Kokoszki, przy ul. Transportowców 3. Dom mieszkalny ok. 100 m (2 oddzielne mieszkania) + budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł137,72 m² 18 871,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

<!-startfragment->narożny segment z największym ogrodem | 600 m od morza | Brzeźno Na sprzedaż nowy narożny dom w zabudowie szeregowej z największym, zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł230 m² 5 647,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:257 m²

Dzień dobry! Oferuję Państwu na sprzedaż idealny dom dla rodziny - przestrzeń, cisza i szybki dojazd do centrum Gdańska Opis nieruchomości Przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł195,70 m² 12 258,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:566 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 565,05 m2 położona w centrum Gdańska przy ulicy Jacka Malczewskiego 128f. Na działce usytuowany dom z lat 50-tych do generalnego remontu lub zburzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł199 m² 7 532,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Wyjątkowy dom bliźniak Gdańsk Osowa - Nowy Świat Zapraszamy na Dzień Otwarty 09.05 - sobota od 12.00 Przestrzeń, komfort i spokój idealne miejsce dla Twojej rodziny! Szukasz domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł125,23 m² 10 772,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej położony jest na osiedlu domów jednorodzinnych w Gdańsku, w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice, przy ul. Elfów. To lokalizacja wybierana przez osoby, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 150 000 zł225 m² 9 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:323 m²

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 790 000 zł213 m² 8 404 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:144 m²

Nowa hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! atuty nieruchomości: - funkcjonalny układ pomieszczeń, - nieruchomość bezczynszowa, - ogromny potencjał aranżacyjny całej nieruchomości, -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł280 m² 11 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szukasz domu w sercu miasta, blisko plaży, które idealnie sprawdzi się jako miejsce dla Twojej rodziny lub jako pensjonat? To propozycja idealna dla Ciebie! atuty: -klimatyczne wnętrze, -duża.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł120,56 m² 11 197,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę w Gdańsku: komfortowy, gotowy do wprowadzenia dom W zabudowie szeregowej Gdańsk Łostowice, ul. Rytelska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesny dom z ogrodem - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m , położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 110 000 zł200 m² 10 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:643 m²

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną, położoną w strategicznej lokalizacji Gdańska - na Suchaninie, przy ul. Beethovena. Nieruchomość: dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł210 m² 11 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oferujemy dom typu bliźniak o pow. użytkowej 130m2 położony w super części gdańskiej Oliwy. Lokalizacja najlepsza - blisko wszelkiej komunikacji miejskiej a jednak zacisznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł314 m² 9 550,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:816 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący położony przy ul. Wyczółkowskiego w Gdańsku, w doskonale skomunikowanej lokalizacji, zaledwie około 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 785 000 zł200 m² 8 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Solidnie zbudowany, przestronny, wygodny 6-cio pokojowy dom Z ogromnym potencjałem W cichej, skomunikowanej I spokojnej okolicy! nieruchomość: dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Kępna

Krakowiec-Górki Zachodnie,Gdańsk

2 989 000 zł140,50 m² 21 274,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Dom z dużą działką i domkiem letniskowym w pięknej części Gdańska! Poszukujesz przestronnego i komfortowego domu w Gdańsk? Marzysz o gotowej nieruchomości do.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł282 m² 14 716,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:362 m²

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży domu typu bliźniak o pow. użytkowej 238m2 (pow. całkowita po pomiarach to 282m2) położony w super części gdańskiej Oliwy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł195,70 m² 12 258,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:562 m²

Na sprzedaż duży dom o powierzchni 195,7 m2, ( jednopiętrowy ze strychem, 7 pokoi) wybudowany w latach 50-tych do generalnego remontu lub zburzenia. Posadowiony na działce o powierzchni 562.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł35 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:458 m²

Do odstąpienia działka rekreacyjna rod o powierzchni 309 m2 z nowym, drewnianym domkiem wielkości 35m2, (z poddaszem użytkowym), projekt firmy Logbar Domy (lord)., salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł478 m² 8 786,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:821 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł220 m² 9 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Atuty: - remont generalny w 2021 roku; - spokojna, zielona okolica przy lesie; - funkcjonalny układ pomieszczeń; - ogrzewanie podłogowe na parterze oraz w łazienkach; - taras, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł115 m² 7 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny dom w świetnej okolicy! dom: na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w cenie mieszkania - bezczynszowy, nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł127 m² 10 944,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:754 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż dom z działką, znajdujący się w miejscowości Gdańsk Wrzeszcz przy ulicy Małoogrodowej. Na sprzedaż: dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł313,62 m² 8 258,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Szukasz nieruchomości, która łączy komfort rodzinnego życia z bezpieczeństwem dostępnym od zaraz? Prezentujemy wyjątkowy dom wolnostojący z 2005 roku, położony na Osowie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł195,07 m² 12 764,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:346 m²

Trzypoziomowy segment położony na kameralnym nowoczesnym osiedlu usytuowany 500M od granicy trójmiejskiego parku krajobrazowego Garaż Na Trzy Auta | Ekologiczne Rozwiązania | Duże Ogrody | Rekuperacja |.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł240 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:196 m²

Reprezentacyjny Dom 240 m na Cele Biurowe lub Rezydencjalne Z przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł326 m² 4 601,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym | Morena | 306 m Wyjątkowa nieruchomość położona w centralnej części miasta, w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic - Brętowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł153 m² 9 143,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:488 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Gdańsk (dzielnica Kokoszki). Nieruchomość o powierzchni 146 m (153 m po podłodze) usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł170 m² 13 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:230 m²

<!-startfragment->dom dwulokalowy Z ogrodem - 2 niezależne mieszkania | centrum Gdańsk atuty nieruchomości Budynek dwulokalowy - dwa całkowicie niezależne mieszkania 10 pokoi w funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł278 m² 7 550,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mam Państwu do zaoferowania dom w zabudowie bliźniaczej położony w bardzo cichej części osiedla Wzgórze Mickiewicza w Gdańsku. Usytuowany jest daleko od ruchliwej Łostowickiej co.

Szczegóły ogłoszenia

1 940 000 zł190 m² 10 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferta dostępna W biurze pepper house! atuty: - duża działka zapewniająca prywatność (1861 m ) - położenie w otoczeniu lasu - cisza i kontakt z naturą - funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 175 000 zł200 m² 10 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferta dostępna tylko w Projekt House Nieruchomości, 0% prowizji od kupującego. Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony w gdańskiej dzielnicy Chełm , przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł195,01 m² 11 742,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:225 m²

Trzypoziomowy środkowy segment położony na kameralnym nowoczesnym osiedlu usytuowany 500M od granicy trójmiejskiego parku krajobrazowego Garaż Na Trzy Auta | Ekologiczne Rozwiązania | Duże Ogrody |.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł308 m² 14 577,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:620 m²

Stylowa willa z ogrodem - idealna na działalność usługową lub komfortowy dom rodzinny. Na sprzedaż wyjątkowa, trzykondygnacyjna willa z ogrodem, zlokalizowana na granicy dzielnic Chełm.