dowolna

Domy z cegły Gdańsk - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

91 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

91 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 499 000 zł140 m² 17 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości, której nie da się opisać wyłącznie metrażem, układem pomieszczeń i powierzchnią działki. Przy ul. Leona.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł140 m² 16 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Na sprzedaż dom szeregowy w samym sercu Wrzeszcza po generalnym remoncie i modernizacji, łączący solidność historycznego budownictwa z komfortem współczesnych rozwiązań. Dom: na.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł297 m² 6 700,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

<!-startfragment->wyjątkowy dom wolnostojący przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym - Gdańsk Matarnia Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł300 m² 9 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:916 m²

Mamy do zaoferowania Państwu piękny dom w idealnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w gdańskiej dzielnicy Chełm przy ul. Stoczniowców. Dlaczego jest to idealna lokalizacja?.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

2 300 000 zł260 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:594 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący, z kameralnym ogrodem położony w spokojnej, zielonej części Gdańska - Osowie, przy ul. Gnieźnieńskiej. Budynek z 2004 roku, z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł244 m² 6 143 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedania nieruchomość w Świbnie obok portu! atuty dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł240 m² 8 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:317 m²

NA sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący W sercu gdańska. Z dumą prezentujemy nieruchomość, która wymyka się rynkowym standardom. Wolnostojący dom to propozycja dla najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł127,10 m² 11 723,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy zakup domu na spokojnym, kameralnym osiedlu. To świetna lokalizacja, jedynie 2 km od Śródmieścia Gdańska! Funkcjonalnie rozplanowana powierzchnia domu, zapewnia wygodę całej rodzinie. 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł126 m² 19 841,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:495 m²

Dom w topowej nadmorskiej lokalizacji - Gdańsk, ul. Piastowska | 1 km do plaży Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 126 m , położony przy jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł180 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:638 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom z praktyczną dobudowaną częścią mieszkalną lub usługową, idealny dla rodzin, inwestorów albo osób prowadzących działalność. Gdańsk Kokoszki, zamieszkaj lub.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł298 m² 16 775,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:866 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący W gdańsku brzeźnie - inwestycja Z potencjałem lub komfortowy dom rodzinny! lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł35 m² 2 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Urokliwa działka rod z domem całorocznym! Gdańsk Rębiechowo (ul. Nowatorów) Szukasz miejsca, gdzie grill zawsze wychodzi idealnie! Lokalizacja: działka znajduje się na ogrodach działkowych.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50,23 m² 12 940,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:388 m²

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w domu bliźniaczym - Gdańsk Orunia, ul. Junacka 3. Na sprzedaż oferowane jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,23 m , położone w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 190 000 zł250 m² 12 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Nieruchomość wybudowana w latach sześćdziesiątych XX wieku. Dom wolnostojący - 3 kondygnacyjny - do remontu kapitalnego.Ogrzewanie gazowe.Dla terenu obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 953 200 zł126 m² 15 501,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 547 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu położonego w spokojnej części Gdańska - przy ul. Jodłowej, na granicy dzielnic Stogi i Górki Zachodnie. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł220 m² 11 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:326 m²

Atuty: jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Trójmiasta - Żabianka, idealna komunikacja z całym Trójmiastem, bliskość morza i terenów rekreacyjnych, po generalnym remoncie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 €157 m² 9 547,77 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:200 m²

Świąteczna promocja wyjątkowy pakiet prezentów! Przy rezerwacji zakupu willi do końca roku otrzymasz gratis: *komplet mebli i dekoracji *agd oraz klimatyzację *rolety i zasłony *pełne.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Szukasz domu w Gdańsku z dużą działką, a jednocześnie marzysz o ciszy i klimacie jak na wsi? Ta oferta to rzadkie połączenie obu tych światów. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł240 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:224 m²

Dochodowa Kamienica Inwestycyjna we Wrzeszczu | 16 Pokoi | Jaśkowa Dolina | roi od Pierwszego Dnia Są nieruchomości, które dopiero mają potencjał. I są takie, które zarabiają od momentu.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł165,68 m² 16 290,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:409 m²

Dom z klimatem i potencjałem - Gdańsk, suchanino - idealny dla rodziny Najważniejsze atuty nieruchomości: - stylowy dom w zabudowie bliźniaczej (bez wspólnej ściany - oddzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 499 000 zł139 m² 10 784 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim w sercu prestiżowej Osowej cisza, natura i pełna miejska wygoda w jednym. Komunikacja i udogodnienia w zasięgu ręki: - przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł92,48 m² 9 180,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Zalety inwestycji: 40 lokali w zabudowie szeregowej duży metraż - 92,48 m przestronny garaż dwie kondygnacje dogodna komunikacja miejska w pobliżu liczne tereny zielone i parki tor.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł148,55 m² 9 996,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł92,50 m² 9 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł400 m² 5 747,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:416 m²

Na sprzedaż unikatowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 250 m , położony w samym sercu Gdańska - Wrzeszcza Dolnego. Nieruchomość z 1930 roku usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł360 m² 10 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:447 m²

Dom: na sprzedaż 4-kondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro i strych), przestronny, jasny, ustawny, rozkładowy, bardzo dobry jako inwestycja, 7-pokojowy dom wolnostojący usytuowany w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł92,50 m² 9 189,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł296 m² 10 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:870 m²

Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 269,48 m to propozycja dla osób poszukujących komfortu, prywatności oraz bliskości natury, przy jednoczesnym łatwym dostępie do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł350 m² 12 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:956 m²

Dom o powierzchni 350 m2 to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu, prywatności i bliskości natury, przy jednoczesnym łatwym dostępie do infrastruktury Trójmiasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 360 000 zł400 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:640 m²

Proponujemy do sprzedaży wygodny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej( również dla rodziny wielopokoleniowej) zlokalizowany w spokojnej enklawie domów jednorodzinnych gdańskiego Suchanina.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł398,89 m² 8 272,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:635 m²

Nieruchomość Na sprzedaż unikalny dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji Gdańska - w starej części Wrzeszcza, przy ul. Batorego, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł217,38 m² 7 355,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:355 m²

Niepospolita nieruchomość wolnostojąca o powierzchni 217 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Gdańska - na Wzgórzu Mickiewicza. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 490 000 zł195,07 m² 12 764,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:346 m²

Atuty Dom jednorodzinny o powierzchni 195,07 m - przestronny i funkcjonalny układ odpowiadający zarówno rodzinie, jak i osobom ceniącym dużo przestrzeni wewnątrz. Segment prawy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł166 m² 14 457,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość, tuż obok wyjątkowego osiedla mieszkaniowego : Garnizon Na spokojnej, zielonej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł185 m² 4 318,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Budynek mieszkalny jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym - Gdańsk Lipce, ul. Niegowo lokalizacja: gdańsk Lipce to dzielnica zapewniająca ciszę, zieleń i kameralną zabudowę,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł330,92 m² 10 274,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:828 m²

Elegancki I komfortowy dom Z dużym ogrodem oraz pięknym ogrodem zimowym Dom wolnostojący wybudowany w 2004 roku w miejscu z doskonałym dojazdem do centrum Gdańska i Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

10 700 000 zł300 m² 35 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Atuty: - stylowa rezydencja w zielonej części miasta - wyłącznie dla klientów poszukujących nieruchomości premium w dyskretnej lokalizacji. Willa: - budynek z początku XX w., po.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł12 744 m² 282,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:12 744 m²

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu świetną działkę inwestycyjną. Na sprzedaż: działka o powierzchni 12744 m2 w Gdańsku przu ul. Nowiny na dzielnicy Orunia Cena: 289,55.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł600 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 600 m , położony na słonecznej działce 1150 m w Gdańsku - Kowalach. Spokojne otoczenie domów jednorodzinnych oraz szybki dojazd do Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł390 m² 8 971,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:311 m²

Mamy do zaoferowania Państwu interesujący dom w zabudowie bliźniaczej, w bardzo dobrej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Suchanino przy ulicy Witolda Małcużyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

4 739 000 zł342,40 m² 13 840,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:661 m²

Szukasz domu lub mieszkania we Wrzeszczu, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! A może jesteś inwestorem? To również oferta dla Ciebie! Bliźniak, budynek.