dowolna

Mieszkania z prawem własności Gdańsk - Lista ofert

3 706 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 706 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. św. Ducha

Mariacka,Gdańsk

1 250 000 zł75 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowa oferta dla inwestorów poszukujących pewnej i dochodowej nieruchomości w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Polsce. Na sprzedaż dwa niezależne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Królewskie Wzgórze,Gdańsk

804 000 zł48 m² 16 876,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Są mieszkania, które się ogląda. I są mieszkania, które od pierwszej sekundy wywołują emocję. Kiedy przekraczasz ich próg, czujesz, że trafiłaś/-eś w miejsce stworzone dla Ciebie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

1 721 266 zł98 m² 17 474,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu 3-pokojowego, gdańsk oliwa Na sprzedaż oferujemy komfortowy, nowoczesny, zautomatyzowany (smart), apartament 3 pokojowy w prestiżowej dzielnicy Gdańska. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Królewskie Wzgórze

Królewskie Wzgórze,Gdańsk

1 299 000 zł75 m² 17 221,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o wysokim standardzie - Królewskie Wzgórze Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 75,43 m (aż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kadmowa

Orunia Górna,Gdańsk

571 959 zł39 m² 14 542,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - przedsprzedaż! Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 39.33 m wraz z 28,56 m ogródkiem przy ulicy Kadmowej w Gdańsku. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

590 000 zł29 m² 20 586,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne studio w sercu Gdańska - Młode Miasto Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe studio z wydzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ujeścisko,Gdańsk

807 312 zł61 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,16 m2 m2 w skład którego wchodzi: -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -pokój -łazienka -przedpokój dodatkowe informację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Barniewice,Gdańsk

587 520 zł58 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twój pośrednik, twój sąsôd Do sprzedaży oferujemy Państwu nowe mieszkanie przestronne, 3 - pokojowe w nowo powstającym budynku zlokalizowanym na granicy Gdańska - Osowy i Gminy Żukowo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Nowy Port,Gdańsk

429 000 zł38 m² 11 409,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie położone w budynku typu falowiec w Gdańsk, przy ul. Wyzwolenia, w dzielnicy Nowy Port. Lokal znajduje się na 1. piętrze i stanowi świetną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Śródmieście,Gdańsk

599 000 zł45 m² 13 266,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marsa

Osowa,Gdańsk

555 000 zł42 m² 13 344,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 41,59 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

999 000 zł84 m² 11 892,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację mieszkania 4-pok. w samym sercu Gdańska Wrzeszcza. Atuty/ udogodnienia Wyśmienita lokalizacja ścisłe centrum Gdańska Wrzeszcza Dzielnica dobrze skomunikowana i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

685 000 zł35 m² 19 712,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu świeżo wyremontowane mieszkanie na Żabiance w Gdańsku - 10min spacerem do plaży nieruchomość: mieszkanie przeszło generalny remont, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Strzyża,Gdańsk

539 000 zł36 m² 14 972,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam Państwu do zaoferowania przytulne i jasne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3-piętrze w budynku zlokalizowanym przy ulicy Chełmońskiego w popularnej dzielnicy Gdańsk Strzyża. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Śródmieście,Gdańsk

529 000 zł27 m² 19 643,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Okazja. Lokal wykończony pod klucz. Widok na rzekę. Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Śródmieście. W czteropiętrowym budynku znajdują.