dowolna

Mieszkania Gdańsk Wrzeszcz

440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

440 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Wrzeszcz,Gdańsk

799 999 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza - miejsce, w którym chce się zostać na dłużej. Są mieszkania, do których się wchodzi i są takie, z których nie chce się wychodzić. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 549 000 zł69 m² 22 449,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Agencja westate oferuje Państwu stylowo wykończone mieszkanie na kameralnym i zamkniętym osiedlu pełnym zieleni, położonym na granicy Wrzeszczą i Brzeźna. Świetna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 950 zł30 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wynajmę 1-pokojowe mieszkanie z kuchnią (powierzchnia 29,6 m. kw.) zlokalizowane we Wrzeszczu przy ul. Batorego. Jasna kawalerka usytuowana na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lendziona

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

1 470 000 zł86 m² 17 053,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

To nie tylko mieszkanie - to przestrzeń z historią, którą możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz, tworząc artystyczny, loftowy, eklektyczny lub klasyczny klimat. Jeśli jesteś miłośnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

485 000 zł42 m² 11 547,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie 2 pokojowe do kapitalnego remontu. Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze kamienicy na rogu ul.Kościuszki i Legionów. Okna pcv na natomiast całe reszta jest do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marynarki Polskiej

Wrzeszcz,Gdańsk

293 000 zł26 m² 11 269,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Genialna lokalizacja we wrzeszczu kilka minut od politechniki gdańskiej I gumedu, tramwaj, skm, blisko śródmieście I morze świetna oferta dla inwestora pod wynajem krótko-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 190 000 zł99 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż oferuję klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych części Gdańska, w samum sercu Wrzeszcza. Łączna powierzchnia mieszkania to 99,4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marynarki Polskiej

Wrzeszcz,Gdańsk

293 000 zł26 m² 11 269,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Genialna lokalizacja we wrzeszczu kilka minut od politechniki gdańskiej I gumedu, tramwaj, skm, blisko śródmieście I morze świetne pierwsze mieszkanie dla młodych - studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Norwida

Wrzeszcz,Gdańsk

3 000 zł38 m² 78,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najem okazjonalny. Minimalny okres najmu 12 miesięcy. Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Gdańsku, ul. Norwida 11 Przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marynarki Polskiej

Wrzeszcz,Gdańsk

293 000 zł26 m² 11 269,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Wrzeszcz,Gdańsk

293 000 zł25 m² 11 706 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zadzwońi umów prezentację! sprzedaż bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji Kawalerka we Wrzeszczu, dla studenta, pracującego, pod wynajem! 2 przystanki do Śródmieścia 10 minut do gumed, politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Do Studzienki

Wrzeszcz,Gdańsk

439 000 zł22 m² 19 954,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Gdański Harward - mikroapartament inwestycyjny 22 m na ostatnim piętrze | Gdańsk, ul. Do Studzienki 65 Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 22 m , położony na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Wrzeszcz,Gdańsk

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 2 pokoje po kapitalnym remoncie | Wrzeszcz | 36 m Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1984 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśmiana

Wrzeszcz,Gdańsk

3 900 zł54 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy na wynajem piękny, klimatyzowany apartament, znajdujący się w prestiżowej inwestycji Garnizon w Gdańsku Wrzeszczu. Apartament: dwupokojowy, stylowy, narożny, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę słoneczne mieszkanie, dwa oddzielne pokoje, jeden z balkonem na ul.Dmowskiego 10C. Super lokalizacja, centrum Wrzeszcza, bardzo blisko do skm, pkp, do Galerii Metropolia 2 minuty pieszo, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

700 000 zł28 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż kawalerka do remontu | Willa Schrey | Jaśkowa Dolina Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,93 m , zlokalizowane w historycznym budynku Willa Schrey przy ul. Jaśkowa Dolina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

859 000 zł39 m² 22 564,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie 38,22 m Zajezdnia Wrzeszcz, gdańsk Oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,22 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Wrzeszcz,Gdańsk

540 000 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy gotowiec inwestycyjny na gdańskim Wrzeszczu! mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 36 m2, składa się z przedpokoju, dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fiszera

Wrzeszcz,Gdańsk

1 190 000 zł111 m² 10 720,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1911

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania inwestycyjnego zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska - we Wrzeszczu, przy ul. gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

4 200 zł66 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Wrzeszcz,Gdańsk

2 800 zł30 m² 93,05 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe, jasne mieszkanie z balkonem | Zajezdnia Wrzeszcz | miejsce postojowe | siłownia w budynku Do wynajęcia wyjątkowo przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

1 347 426 zł70 m² 19 243,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Projekt stworzony dla osób ceniących jakość, estetykę i wygodę. Przemyślany układ mieszkania, duże przeszklenia i eleganckie części wspólne. Gotowe mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

5 700 000 zł257 m² 22 158,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2014

Elegancki penthouse w samym środku miasta, na cenionym i lubianym osiedlu Garnizon. Atuty: nietuzinkowy apartament o powierzchni 257 m2 Ostatnie piętro budynku z wysokością 2,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji! najem długoterminowy! Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy o zatrudnieniu! doskonała lokalizacja! - mieszkanie o powierzchni 67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Legionów

Wrzeszcz,Gdańsk

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz, ul. Legionów Lokal o powierzchni 75 m2, usytuowany na pierwszym piętrze, składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia (na podstawie umowy najmu okazjonalnego), od marca 2026 przytulne mieszkanie w Gdańsku Wrzeszcz. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w wieżowcu w pobliżu Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leśmiana

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

1 319 000 zł48 m² 27 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament wykończony W wysokim standardzie Garnizon | 2 pokoje | Wysoki standard | Świetna lokalizacja | Nowoczesny, w pełni funkcjonalny projekt ***** rozkład I standrad: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

1 256 172 zł67 m² 18 715,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Wrzeszcz,Gdańsk

799 999 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

To nie jest zwykłe mieszkanie. To miejsce, w którym zaczyna się nowy rozdział. W samym sercu Wrzeszcza - dzielnicy, która tętni miejskim życiem, a jednocześnie daje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

4 200 zł67 m² 62,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

799 000 zł60 m² 13 292,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Millennium Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż oferujemy jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60,11 m , położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

4 600 zł68 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

(english - below) Na wynajem - elegancki, 3-pokojowy apartament na luksusowym osiedlu "zajezdnia Wrzeszcz" w Gdańsku przy ul. Chrobrego. Apartament składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słonimskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

3 600 zł50 m² 71,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50.50 m , położone przy ulicy Słonimskiego 5, w dzielnicy Wrzeszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szymanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 288 029 zł76 m² 16 999,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne apartamenty premium, idealne do zamieszkania i inwestycji. Projekt stworzony dla osób ceniących jakość, estetykę i wygodę. Przemyślany układ mieszkania, duże przeszklenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Wrzeszcz,Gdańsk

930 000 zł48 m² 19 387,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, klimatyczne mieszkanie w sercu Wrzeszcza Górnego Połączenie natury, komfortu i miejskich udogodnień Lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Malarzy

Wrzeszcz,Gdańsk

513 919 zł35 m² 14 683,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament inwestycyjny lub twoje miejsce W industrialnej scenarii stoczni gdańskiej *** możliwość odliczenia 23% vat *** bez prowizji bezpośrednio od dewelopera bez podatku od czynnosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 581 586 zł69 m² 22 832,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Taras widokowy dla mieszkańców na 10 piętrze - oddane do użytku! Oferta pochodzi prosto od dewelopera, co oznacza: brak podatku pcc 2% Brak prowizji Możliwość wykończenia pod klucz w promocyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

4 200 zł68 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostroroga

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

599 000 zł40 m² 14 993,70 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przytulnego 2-pokojowego mieszkania znajdującego się na dziesiątym piętrze zlokalizowanej w sercu niezwykłej dzielnicy Gdańska - Wrzeszcz Dolny przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrzeszcz,Gdańsk

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny apartament o powierzchni 72 m2, położony w Gdańsku Wrzeszczu, przy ulicy Partyzantów - inwestycja Quattro Towers. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 16 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

5 900 zł120 m² 49,17 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty: luksusowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni ok. 120 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Quattro Towers w Gdańsku - Wrzeszczu Górnym Położony na 11. piętrze -.