dowolna

Mieszkania Gdańsk Wrzeszcz

440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

440 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

660 000 zł28 m² 23 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Stylowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz Na sprzedaż oferujemy eleganckie i w pełni wyposażone mieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

800 000 zł60 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią, balkon, piwnica, rowerownia. 6 lat temu po generalnym remoncie. mieszkanie gotowe do zamieszkania jak i również pod inwestycję. Lokalizacja: gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Manifestu Połanieckiego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

809 000 zł58 m² 13 840,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Nowoczesne i gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią - 58,45 m2 w świetnej lokalizacji przy ul. Manifestu Połanieckiego 16 - Gdańsk, wrzeszcz Dolny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrzeszcz,Gdańsk

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą. Inwestycję wyróżnia lokalizacja blisko morza i centrum, industrialny styl, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magellana

Wrzeszcz,Gdańsk

949 000 zł53 m² 17 990,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52.75m2 z ogródkiem ok. 80 m2 w Gdańsku Morenie Osiedle Srebrniki .Leśna Polana. Mieszkanie jasne, słoneczne strona południowo zachodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarna

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie z 2 niezależnymi pokojami przy ulicy Czarnej w gdańskim Wrzeszczu. Mieszkanie o powierzchni 49 metrów kwadratowych w Gdańsku. Doskonałe skomunikowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

1 450 000 zł80 m² 18 202,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu 4-pokojowe mieszkanie w Inwestycji seahall. Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 79.66m we Wrzeszczu Górnym - topowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

459 000 zł31 m² 14 617,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w pobliżu osiedla garnizon w Gdańsku. Lokalizacja: mieszkanie położone na terenie górnego Wrzeszcza. W ciągu kilku chwil możemy przedostać się zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrzeszcz,Gdańsk

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament znajduje się w kameralnym budynku przy ul. Słonimskiego 1 (wejście przez główną recepcję). Czteropiętrowy, elegancki, nowoczesny budynek nawiązuje stylem do okolicznej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością oferujemy Państwu stylowy, w pełni wyposażony apartament położony w prestiżowej inwestycji Garnizon - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gdańsku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśmiana

Wrzeszcz,Gdańsk

4 100 zł54 m² 75,93 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy na wynajem piękny, klimatyzowany apartament, znajdujący się w prestiżowej inwestycji Garnizon w Gdańsku Wrzeszczu. Apartament: dwupokojowy, stylowy, narożny, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Twarda

Wrzeszcz,Gdańsk

592 140 zł41 m² 14 513,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie inwestycyjne - Gdańsk Wrzeszcz, 40.80 m | pokój | parter | 23% Vat Na sprzedaż funkcjonalny, kompaktowy apartament inwestycyjny w samym sercu Gdańska na nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny apartament o powierzchni 72 m2, położony w Gdańsku Wrzeszczu, przy ulicy Partyzantów - inwestycja Quattro Towers. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 16 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

465 000 zł27 m² 17 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Szukasz zadbanego I przestronnego mieszkania, idealnego na inwestycję W centrum wrzeszcza? idealnie trafiłeś! uwaga: mieszkanie idealne zarówno pod wynajem jako lokal usługowy (po uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leśmiana

Wrzeszcz,Gdańsk

1 349 000 zł48 m² 28 104,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowym Osiedlu Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz Oferujemy Państwu wyjątkowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Wrzeszcz,Gdańsk

380 010 zł26 m² 14 855,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka inwestycyjna - Gdańsk Wrzeszcz, 25,58 m | 1 pokój | Parter | 23% Vat Na sprzedaż funkcjonalny, kompaktowy apartament inwestycyjny w samym sercu Gdańska na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Trawki

Wrzeszcz,Gdańsk

548 000 zł58 m² 9 480,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Dwustronne mieszkanie z potencjałem i możliwością ogródka | Wrzeszcz. Szukasz mieszkania w zielonej części Gdańska z wygodnym dostępem do komunikacji i pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leczkowa

Wrzeszcz,Gdańsk

599 000 zł43 m² 13 930,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Słoneczne, w pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz, 40,40 m Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,40 m , położone w sercu Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

465 000 zł23 m² 19 871,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Nowa cena! Kompaktowe mieszkanie z antresolą i dwoma miejscami postojowymi w sercu Wrzeszcza. Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem idealna zarówno na lokal usługowy, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Twarda

Wrzeszcz,Gdańsk

783 202 zł48 m² 16 464,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie inwestycyjne w Gdańsku Wrzeszcz 47.57 m | 3 pokóje | III piętro | Na sprzedaż funkcjonalny, kompaktowy apartament inwestycyjny w samym sercu Gdańska na nowoczesnym osiedlu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

2 600 zł31 m² 83,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańska? Świetnie trafiłeś! Atuty nieruchomości: rewelacyjna lokalizacja Gdańsk Wrzeszcz, ul. Jana Kilińskiego Świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrzeszcz,Gdańsk

499 000 zł47 m² 10 518,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 47 m , zlokalizowanego w sercu Wrzeszcza - ulica Wallenroda jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Wrzeszcz,Gdańsk

424 911 zł25 m² 16 775 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka inwestycyjna - Gdańsk Wrzeszcz, 25,33 m | 1 pokój | III piętro | Na sprzedaż funkcjonalny, kompaktowy apartament inwestycyjny w samym sercu Gdańska na nowoczesnym osiedlu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Wrzeszcz,Gdańsk

649 000 zł46 m² 14 078,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wstęp: szukasz mieszkania we Wrzeszczu, które nie wymaga absolutnie żadnych nakładów i jest gotowe do zamieszkania od pierwszego dnia? To miejsce zachwyca światłem, funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

4 950 zł69 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leczkowa

Wrzeszcz,Gdańsk

2 450 zł51 m² 48,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie blisko centrum Gdańska - ul. Leczkowa, wrzeszcz Wynajmij komfortowe, słoneczne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Leczkowa - w samym sercu Gdańska Wrzeszcza! Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żywiecka

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

599 000 zł46 m² 13 159 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla kupującego! oferta tylko U nas Wirtualny spacer który odzwierciedla faktyczny stan mieszkania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lelewela

Wrzeszcz,Gdańsk

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie dwupokojowe (z zabudowanym balkonem ) o powierzchni 48 m2 na wysokim parterze kamienicy dwupiętrowej w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz. Lokalizacja: bardzo ciekawa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 800 zł47 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

1 pokój z aneksem kuchennym kuchnia : lodówka ,szafki,płyta elektryczna, piekarnik,kuchenka mikrofalowa, zlew , zmywarka , stół+ 4 krzesła pokój :narożnik ,stolik, 2 foteliki , komoda Ikea, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrzeszcz,Gdańsk

2 750 zł44 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament o pow. 44m2 zlokalizowany na granicy Wrzeszcza Górnego - przy samej ścianie lasu - z pięknym widokiem na okoliczne tereny Parku Jaśkowa Dolina. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Twarda

Wrzeszcz,Gdańsk

577 533 zł33 m² 17 374,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie inwestycyjne - Gdańsk Wrzeszcz, 33.24 m |2 pokoje | III piętro | 23% Vat Na sprzedaż funkcjonalny, kompaktowy apartament inwestycyjny w samym sercu Gdańska na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Twarda

Wrzeszcz,Gdańsk

847 797 zł49 m² 17 291,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie inwestycyjne - Gdańsk Wrzeszcz, 49.03 m |3 pokoje | V piętro | 23% Vat Na sprzedaż funkcjonalny, kompaktowy apartament inwestycyjny w samym sercu Gdańska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

4 000 zł72 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Słowackiego

Wrzeszcz,Gdańsk

2 028 270 zł100 m² 20 294,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Brak pcc dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia w wysokim standardzie pod klucz Nowoczesna Inwestycja || Balkon || Dostępna Hala Garażowa Zachęcam do kontaktu tel. Doradca ds.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 zlokalizowane w samym centrum Wrzeszcza na prestiżowym osiedlu Garnizon. Mieszkanie zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

3 900 zł67 m² 58,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 67m2 składa się z dwóch pokoi, garderoby, salonu z kuchnią, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

498 000 zł45 m² 11 066,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Rezerwacja - umowa przedwstępna Na sprzedaż klimatyczne, idealnie doświetlone - dwupokojowe mieszkanie ze skosami o powierzchni całkowitej po podłodze około 46m2. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

715 000 zł32 m² 22 555,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie, kawalerka 31,7 m2 w prestiżowym Osiedlu Garnizon - Gdańsk Wrzeszcz. Wyjątkowe, mieszkanie o powierzchni 31,7 m2, zlokalizowane na 3. piętrze 6-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atuty: - 4 min pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego, - 8 minut pieszo do skm - 2 osobne pokoje, osobna kuchnia, balkon - Pełne zaplecze handlowo usługowe w promieniu 300m, lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kilińskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! Apartament 2 pokojowy na wynajem mieszczący się na prestiżowym osiedlu Stary Browar w Gdańsku we Wrzeszczu przu ul. Kilińskiego. W jego skład wchodzi: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja, miejsce bardzo dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami miasta. Mieszkanie w budynku, położonym przy ul. Stanisława Wyspiańskiego w Gdańsku Wrzeszczu. Blisko do.